Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] My24HourIncome

Autor Wiadomość
nunek07 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 296
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #601
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
Sprawdź:
Słyszeliście coś w temacie zmian w procesorach płatniczych?[/align]
17-11-2016 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
AleksandraN Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 143
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #602
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
(17-11-2016 10:51)nunek07 napisał(a):  Słyszeliście coś w temacie zmian w procesorach płatniczych?[/align]

Tak, - obejrzyj sobie ostatnie nagranie Drew na youtubie - dość szeroko mówi
o plusach i minusach payzy w programie.
Padła też taka propozycja, że może warto z tego procesora zrezygnować na rzecz BTC.
Oczywiście wszystkie adpacki kupione przez PZ byłyby transferowane na BTC,
ale jak na razie to jest luźne pytanie Drew do użytkowników:
żeby przemyśleli czy w 2017 nie lepiej byłoby z payzy zrezygnować.
(chodzi o opłaty - poza tymi prowizjami, które bierze payza, dodatkowo payza bierze też od my24 opłatę za każdą wypłatę robioną z systemu , a że jak wiadomo są one codzienne, to sporo $$ idzie na te opłaty, w przeciwieństwie do BTC).
Zobaczymy.
Glosy: nunek07 (+1)
18-11-2016 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kinder112 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #603
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
Tak z ciekawosci udalo sie komus dobic do wyplaty z comission pool?. U mnie jest jakies 6,2 obecnie ale ja nie zawsze pamietam klikac w weekend. Mimo to mam wrazenie ze stoi w miejscu .

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

kinder112, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
18-11-2016 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #604
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
U mnie z tym lipa już totalnie bo połowe mi naliczyło na procesor payzy, a połowe na BTC. Tak czy inaczej większość nie dobiła bo szybko wyłączyli tę opcję. Wiedzieli co robią, a teraz to już tylko pic na wodę. A głównie pod tym kątem był promowany program. "Coś nowego, zarabiasz nawet nie mając poleconych !!" Coś jak obietnice przed wyborami w polsce Lol
18-11-2016 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nunek07 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 296
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 0.00
Post: #605
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
(18-11-2016 08:42)AleksandraN napisał(a):  
(17-11-2016 10:51)nunek07 napisał(a):  Słyszeliście coś w temacie zmian w procesorach płatniczych?[/align]

Tak, - obejrzyj sobie ostatnie nagranie Drew na youtubie - dość szeroko mówi
o plusach i minusach payzy w programie.
Padła też taka propozycja, że może warto z tego procesora zrezygnować na rzecz BTC.
Oczywiście wszystkie adpacki kupione przez PZ byłyby transferowane na BTC,
ale jak na razie to jest luźne pytanie Drew do użytkowników:
żeby przemyśleli czy w 2017 nie lepiej byłoby z payzy zrezygnować.
(chodzi o opłaty - poza tymi prowizjami, które bierze payza, dodatkowo payza bierze też od my24 opłatę za każdą wypłatę robioną z systemu , a że jak wiadomo są one codzienne, to sporo $$ idzie na te opłaty, w przeciwieństwie do BTC).
Zobaczymy.

Dziękuje Ci za odpowiedź - widziałem właśnie wczoraj na grupie FB link do tego wideo, lecz w pracy nie dysponuje dźwiękiem, stąd zadałem pytanie tutaj na forum Smile
18-11-2016 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RafalKrzysiak Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #606
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
Od dzisiaj my24 rezygnuje z Payzy..Dzisiaj zlecone wypłaty jeszcze dotrą na Payze, ale naliczenia pojawiają się już na Coinpayments. Drew właśnie wrzucił informację o tym: https://www.facebook.com/groups/My24Hour...277295487/
18-11-2016 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matthew98 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 724
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 96 +

Forum Gold: 96.00
Post: #607
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
Payza oficialnie poza programem. Zamrożonych jest ponad $600k które uwolnione bedzie w marcu 2017
18-11-2016 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pshemek1 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 18 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #608
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
W końcu coś dobrego. Payza "zjadła" wszystko co zarobiłem plus część tego co wpłaciłem. Ogólnie dzięki nim jestem 5$ w plecy. Może lepiej na tym wychodziły osoby które wpłaciły więcej, ale ja przy pierwszej wpłacie 50$ tylko traciłem...
19-11-2016 00:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #609
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
Dlatego trzeba z rozwagą wybierać sponsora który pokieruje od samego startu. Dobry sponsor z pewnością by Cie ostrzegł przed wpłacaniem przez payze bo oczywiste jest że prowizja zje cały zysk albo nawet będziesz na minus. Generalnie wchodzenie przez payze w programie bez reinwestycji to jakieś nieporozumienie. W My24h tylko i wyłącznie BTC.
19-11-2016 02:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matthew98 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 724
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 96 +

Forum Gold: 96.00
Post: #610
RE: Największy start w historii RevShare - MY 24 HOUR INCOME - program topowego rekrutera
(19-11-2016 00:57)pshemek1 napisał(a):  W końcu coś dobrego. Payza "zjadła" wszystko co zarobiłem plus część tego co wpłaciłem. Ogólnie dzięki nim jestem 5$ w plecy. Może lepiej na tym wychodziły osoby które wpłaciły więcej, ale ja przy pierwszej wpłacie 50$ tylko traciłem...

Czemu nie wypłaciłeś sobie z Payza na BTC? Prowizja to 2% więc aż tak dużo by cię to nie kosztowało a nie traciłbyś na prowizjach.... Sam tak zrobiłem. Payzy już w ogóle zresztą jakiś czas nie używam.


Są też dobre wieści Smile

Admin zadbał o źródło zewnętrznego przychodu dla MY24. Wypuszczają narzędzie automatyzacji marketingowej (coś w stylu GetResponse czy AWebber) które kosztować będzie $18/msc. i zasili kasę programu.
19-11-2016 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  bg- 88 - SCAM marekx 4 1,168 15-06-2022 09:13
Ostatni post: Hybrid1990
  ludex one - crypto scam Folari 1 2,781 16-03-2022 09:21
Ostatni post: Hybrid1990
  my24hourincome.com Zeppy 12 1,594 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  PayTC.com - znowu jakiś "atak hakera", SCAM? DSTR 8 2,498 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy to SCAM??? Por2010 3 1,528 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: