Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") » Tomasz Pawlik

Autor Wiadomość
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #131
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Sprawdź:
(08-08-2016 08:22)Dzipsiok87 napisał(a):  Po co dyskutować z człowiekiem no-name na forum. Jedyne co robi to na subach czy jakimś innym gównie zarabia i szuka franów. Olej go Tomek i tyle bo ten człek i tak wie najlepiej. Pewnie nawet na evencie i szkoleniu nie był czy nawet książki ciekawej o pieniądzach nie przeczytał, a się wypowiada. Kyosaki, Buffet, Trump i kilku innych też się mylą na pewno co do marketingu.

No i najważniejsze, że tu każdy wie najlepiej. Pozdro

Pozwolę się wtrącić. Jak już rzucasz takimi ,,autorytetami'' to ja polecam Ci przeczytać książkę ,,Fastlane milionera'' gdzie prawdziwy milioner pisze o ludziach takich jak Kiyosaki, który dorobił się wyłącznie na sprzedaży ludziom rad, których sam nie stosuje. Szczególnie polecam do tego rozdział o MLM'ie. Nie pamiętam, czy było tam coś o piramidach finansowych, ale myślę, że autor nie przewidział, ze ludzie mogą być tak głupi, by nazywać je ,, byznesami''.

Najśmieszniejsze jest to, że ktoś mówi, że marketing sieciowy jest przyszłościowy, praca na etacie to zło, trzeba inwestować itp- i super ja się z tym wszystkim zgadzam, ale wy to słyszycie i dla was rozwiązaniem jest klikanie 10 reklam dziennie i uczestnictwo w piramidach finansowych xDDDDD Dlaczego? Bo takie coś nie ma progu wejścia, nie trzeba do tego absolutnie żadnej wiedzy, a już można podbudować sobie ego tym, że ,, ja śpię, a pieniądze same pracują xD''


Nie zrozumcie mnie źle z całym szacunkiem dla Was możecie sobie zarabiać na piramidach, ale czy nie bylibyście PROFESJONALNYMI INWESTORAMI *HURR DURR* gdybyście zamiast wmawiać sobie bajek z kosmosu usiedli i sporządzili konkretny plan działania (wejścia-wyjścia z inwestycji) i prognozowaną datę upadku takiej piramidy na podstawie analizy wcześniejszych takich przekrętów?


Nie. Zamiast tego podniecacie się, że FAP, otwiera agencje reklamową i zamiast 4% zewnętrznego przychodu jak TM będzie mieć może w porywach 10%. Czy to jest profesjonalne podejście?
Glosy: ljkuba (+1), hangarnabronie (+1), fusek (+1), Deoes (+1)
08-08-2016 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #132
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
(08-08-2016 08:27)mikuss napisał(a):  Dziękuję za analizę mojej osobowości ale niestety nie zarabiam ani na sub ani innym g.wnie.

"Nie zarabiam"

Oki teraz rozumiem dlaczego siedzisz 24h na forum i hejtujesz xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 08:52 przez tomek019.)
08-08-2016 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #133
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
(08-08-2016 08:51)tomek019 napisał(a):  
(08-08-2016 08:27)mikuss napisał(a):  Dziękuję za analizę mojej osobowości ale niestety nie zarabiam ani na sub ani innym g.wnie.

"Nie zarabiam"

Oki teraz rozumiem dlaczego siedzisz 24h na forum i hejtujesz xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Typowy tekst każdego byznesmena naganiacza dawców kasy i to jeszcze w miejscu które to takie brzydkie i złe jest. Wyszła prawda o Tobie dwulicowy człowieku sam się pogrążyłeś beka Wracaj na Fb tam cię koledzy z wypranym mózgiem jak twój podbudują i dowartościowują bo to takie same wrony jak ty kraczące jednym skrzekiem.
Jak ktoś nie kracze jak byznesmen naganiacz dawców kasy i sekty to już hejter beka

Ja zarabiam a gdzie to moja sprawa, odpowiedziałem tylko Twojemu funflowi byznesmenowi naganiaczowi dawców kasy, że nie zarabiam na sub i innym g.wnie bo taka jest prawda.
Lubię to forum i piszę bo lubię, 24h nie siedzę bo mam swoje życie i nie jest to forum.
Natomiast zlazła się Was tutaj grupa byznesmenów i bajeczki piszecie bo przecież zc to złe miejsce ale nisza za.ebista do zbierania $$$ z nagonionych jelonków. Więc albo albo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 08:59 przez mikuss.)
Glosy: fusek (+1)
08-08-2016 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #134
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
(08-08-2016 08:57)mikuss napisał(a):  
(08-08-2016 08:51)tomek019 napisał(a):  
(08-08-2016 08:27)mikuss napisał(a):  Dziękuję za analizę mojej osobowości ale niestety nie zarabiam ani na sub ani innym g.wnie.

"Nie zarabiam"

Oki teraz rozumiem dlaczego siedzisz 24h na forum i hejtujesz xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Typowy tekst każdego byznesmena naganiacza dawców kasy i to jeszcze w miejscu które to takie brzydkie i złe jest. Wyszła prawda o Tobie dwulicowy człowieku sam się pogrążyłeś beka Wracaj na Fb tam cię koledzy z wypranym mózgiem jak twój podbudują i dowartościowują bo to takie same wrony jak ty kraczące jednym skrzekiem.
Jak ktoś nie kracze jak byznesmen naganiacz dawców kasy i sekty to już hejter beka

Ja zarabiam a gdzie to moja sprawa, odpowiedziałem tylko Twojemu funflowi byznesmenowi naganiaczowi dawców kasy, że nie zarabiam na sub i innym g.wnie bo taka jest prawda.
Lubię to forum i piszę bo lubię, 24h nie siedzę bo mam swoje życie i nie jest to forum.
Natomiast zlazła się Was tutaj grupa byznesmenów i bajeczki piszecie bo przecież zc to złe miejsce ale nisza za.ebista do zbierania $$$ z nagonionych jelonków. Więc albo albo


Przyznane sie nawet tego postu wyżej nie czytałem ale nie zamierzam. Powtarzasz sie w każdym temacie o każdej osobie piszesz to samo . Zmień płytę . Przykro mi ze życie cię skrzywdziło no ale cóż bywa ... Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Glosy: dariuszxdd (+1)
08-08-2016 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #135
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Mikuss tym to masz chyba ból dupy ostry... Obserwuje Cię od dawna i fajne jazdy masz. Wszędzie piramidy i naganiacze, a ty biznesmenie pochwal się na czym zarabiasz.
Glosy: full2000 (+1), tomek019 (+1), dariuszxdd (+1)
08-08-2016 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #136
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Krótki filmik tłumaczący w MXRevShare dodawanie reklamy bo wielu użytkowników zauważyłem ma z tym nie mały problem Lol
MXRevShare # Dodawanie Reklamy



11-08-2016 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #137
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Po wczorajszym spotkaniu MXR stwierdzam ze można śmiało jeszcze wchodzić w program od zera Smile w najbliższym czasie nie powinno sie nic złego wydarzyć Smile bedą nowe lepsze rzeczy takie jak design strony Smile pare rzeczy które były ustalone prywatnie niestety nie można zdradzić ale czeka wszystkich dobra niespodzianka w płatnościach może nie w najbliższych tygodniach ale Bedzie Smile
Jesli chodzi o skrypt Janus kończy juz go ulepszać i latać wiec jak tylko skończy zabiera sie za design który juz zamówili Smile
Sorry ze tak trochę napompuje ale nie bedzie to pompa na program ale na admina . Szczerze powiedziawszy chyba nie było lepszego kontaktu i podejścia w żadnym innym programie z adminem takiego jaki mamy z Janusem. Sam powiedział ze ma wiele planów i bedzie robił co może aby program działał jak najdłużej i dawał zarobić jak największej ilości osob Smile

Sam otrzymałem matryce mx9 kilka dni temu przed spotkaniem od Janusa wiec trzeba to teraz odpowiednio wykorzystać .

Jak ktos chce więcej szczegółów odnośnie spotkania to piszcie na priv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Glosy: dariuszxdd (+1)
14-08-2016 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #138
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
(08-08-2016 09:29)adik7276 napisał(a):  Mikuss tym to masz chyba ból dupy ostry... Obserwuje Cię od dawna i fajne jazdy masz. Wszędzie piramidy i naganiacze, a ty biznesmenie pochwal się na czym zarabiasz.

Tak a najlepsze jest to jak ten mikuss, mistrz hipokryzji czy jak go tam zwą... zarzeka się, że nie zarabia na RevShares a potem płacze w temacie MXRevShare, że nie może wy-klikać reklam bo strona coś mu nie działa... facepalm
No po prostu mistrz! hahahhaa beka

Gość jest nieźle porobiony (zaraz nazwie mnie naganiaczem), obserwuję go i mam bekę od jakiegoś czasu. Typowy hejter, który czuje się anonimowy i mocny na forum obrażając innych, którym się w jakiś tam sposób powodzi... Smile

Jest takie naturalne prawo... jak nie możesz wejść na szczyt to chociaż spróbuj innych ściągnąć na dół, do swojego g*na w którym się aktualnie znajdujesz - jak je przeczytałem to tak jak bym zrozumiał podejście mikussa Smile

tomek019 pamiętaj że większy sukces = więcej hejtu, tak jest zazwyczaj i jest to praktycznie nieuniknione, także powodzenia, rób to co robisz, to co lubisz i to co daje Ci $$ ! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 11:09 przez full2000.)
Glosy: tomek019 (+1)
14-08-2016 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #139
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
On w jednym temacie przeczy temu co napisał w drugim to jest fakt i widze ze w koncu umilkł bo ile razy można kopiuj wklej to samo innymi słowami Smile ja juz mam fajny cel i fajny progres ale niech ktos przeczyta mój dziennik na początku ***** miałem Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
14-08-2016 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #140
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Prawda jest taka że każdy powinien zdanie drugiego szanować. Moje zdanie jest neutralne, albo lekko przeciwne revsharom, co nie zmienia faktu że każdy zarabia na siebie jak sobie chce. I nie zmieni tego jakiś ziomek z forum. Ludzie, szacuuuunku, nie Wasza sprawa.
14-08-2016 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Agencja social media po godzinach Zeroto1m 31 12,098 02-09-2020 10:50
Ostatni post: motornet
  Schody Sukcesu krok pierwszy - Decyzja ToxicIce 7 4,507 22-05-2020 10:55
Ostatni post: dzemba
  Finansowy Ninja Social Media - dziennik wrzod121 5 3,779 04-01-2020 16:28
Ostatni post: wrzod121
  Kopalnia złota: CPA + Social Media broofie 9 5,990 08-03-2019 16:49
Ostatni post: war43
Lightbulb Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS Itachi198 34 13,757 06-07-2018 09:32
Ostatni post: jarekxD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: