Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXRevShare.com » nowosc od znanego admina

Autor Wiadomość
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #1991
RE: MXRevShare.com
Sprawdź:
(28-07-2016 07:50)Dzipsiok87 napisał(a):  Już może w końcu wszystko zrobili Smile

Oby tak było Smile
28-07-2016 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Wizygran Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1992
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 10:34)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:w 2020 roku tak jak James pisal ma byc koniec strony.

z tego co się orientuję właściciel (który nie jest żadną anonimową postacią) zagwarantował że do 2020 roku program będzie działał i będzie wypłacalny co nie znaczy że wtedy właśnie zostanie zamknięty.. tak więc wierząc właścicielowi jeszcze minimum trzy lata przed nami a w tym czasie można ładnie zarobić impreza

oczywiście zdaję sobie sprawę że zawsze coś może pójść nie tak Rolleyes
nie widzę jednak powodu dla którego nagle programy MX które wzajemnie się napędzają przestały być wypłacalne..

Jeśli pociagnie z 3 lata albo dluzej tak jak mowisz, to nawet ja z moim 60$ inwestycji moge zarobic majatek Big Grin
28-07-2016 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #1993
RE: MXRevShare.com
Sam zarabiam na MXRev$hare i chciałbym, żeby program utrzymał się jak najdłużej ale...

wątpię, że jego upadek będzie miał miejsce dopiero w 2020 roku. Niestety taka prawda w programach ze schematem piramidy. Czas jego działania przewiduje ( podkreślam- to tylko moja opinia) do maksymalnie I kwartału 2018 ( patrząc optymistycznie).
28-07-2016 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
vojtec Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 91 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1994
RE: MXRevShare.com
Wszystkie przewidywania to tylko wróżenie z fusów, wszystko zależy od nastrojów "inwestorów". Program będzie działał dopóty, dopóki adminowi uda się utrzymać uczestników w przeświadczeniu realnego biznesu bez ryzyka, dopóki nowi będą dołączać a obecni będą chcieli ciągle reinwestować zamiast jak najszybciej wypłacać, w oczekiwaniu na ten 2020 r.
Glosy: Lukasz5555 (+1), mysc (+1)
28-07-2016 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2383 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #1995
RE: MXRevShare.com
Dokładnie tak jak vojtec mówi. Obietnica 2020 roku ma za zadanie utrzymać pieniądze w programie - i jak widać działa. Uczestnicy reinwestują i rekrutują się nawzajem, zapewniając adminowi wpływy na konto. Jak tylko zaczniecie masowo wypłacać - wszystko upadnie, nawet z dnia na dzień - jeśli wydarzy się coś co spowoduje "panikę". Faktem jest, że "zarobione" pieniądze nie istnieją fizycznie - więc realizacja zbyt wielu wypłat będzie niemożliwa Smile

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: vojtec (+1)
28-07-2016 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1996
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 16:55)mysc napisał(a):  Dokładnie tak jak vojtec mówi. Obietnica 2020 roku ma za zadanie utrzymać pieniądze w programie - i jak widać działa. Uczestnicy reinwestują i rekrutują się nawzajem, zapewniając adminowi wpływy na konto. Jak tylko zaczniecie masowo wypłacać - wszystko upadnie, nawet z dnia na dzień - jeśli wydarzy się coś co spowoduje "panikę". Faktem jest, że "zarobione" pieniądze nie istnieją fizycznie - więc realizacja zbyt wielu wypłat będzie niemożliwa Smile

Tu jest coś czego brakuje w wielu innych, i to tych 'poważnych' revshare. Otóż w Mx 50% idzie na reinwestycję, więc nie da się w ciągu 44 dni wypłacić wszystkiego co mamy. Poza tym dziennie można max 1000$ wypłacić, co już niektórym osobom nie pozwala wypłacać wszystkiego co mogli by obecnie. Takie ograniczenia przy powolnym ale stabilnym napływie nowych osób oraz dodatkowymi źródłami, nawet niech będą niewielkie, dają przedłużenie działania o kilka-kilkanaście miesięcy. Tak więc nie można wrzucać wszystkich revshare do jednego worka i skazywać je na szybki koniec.
Ja uważam, że 2020 rok jest jak najbardziej realny, jeśli plany, nowości zostaną zrealizowane i będzie wszystko prowadzone jak dotąd
Glosy: full2000 (+1)
28-07-2016 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
osk4rr Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 507
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Forum Gold: 55.00
Post: #1997
RE: MXRevShare.com
Patrzac na to co sie dzieje w TM mysle wejsc do MX ale sam nie wiem Tongue
28-07-2016 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fox90 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,335
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 212 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1998
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 18:44)osk4rr napisał(a):  Patrzac na to co sie dzieje w TM mysle wejsc do MX ale sam nie wiem Tongue
Z tego co mówią TM już długo nie pociągnie, chociaż ja nie mam zielonego pojęcia, bo nigdy w tym programie nie byłem ani się nim nie interesowałem. Niemniej jednak jeżeli nadal chcesz zarabiać przy pomocy revshare to MX jest bardzo dobry wyborem czy to jako forma dywersyfikacji czy też jako program numer 1 Smile
28-07-2016 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #1999
RE: MXRevShare.com
Na grupie pojawiła się dyskusja na temat zmiany nazwy programu która w pewny sposób ogranicza możliwości. Oznacza to że w planach są dodatkowe usługi dla programu aby był stabilniejszy i przynosił większe zyski. Pewnie do sprzedaży ruszą książki James'a o których była mowa w ostatnim wywiadzie i zostaną przetłumaczone na język polski. Dodatkowo być może jakieś szkolenia i znając Janusa to pojawi się masa innych pomysłów.

IdeaIdea
28-07-2016 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
vojtec Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 91 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2000
RE: MXRevShare.com
Nikt nie wrzuca wszystkich programów RevShare do jednego worka pt. "szybki upadek" - raczej lądują we wspólnym zbiorze pt. "schemat ponziego".

Ja sam nie wieszcze szybkiego końca MXR, jestem pewien, że admin zrobi wszystko aby zapewnić długą żywotność programu (chociaż 2020 r. jest tylko mydleniem oczu).

@todek78
Trochę zgadzasz się, że <PONZI> ale z drugiej nadal wierzysz w realność tego "biznesu". I ja nie mam nic przeciwko, nie twierdzę również, że popularne ostatnio RS to marnowanie kasy. Można tu zarobić, ale trzeba być świadomym tego, w czym się bierze udział. Strzelam (chociaż można to policzyć), że 50% z sumy cyferek widocznych w back office wszystkich uczestników to wirtualna kwota bez pokrycia. Dla wszystkich nie wystarczy, pytanie tylko kto zdąży. Jeżeli jesteś tego świadomy to nie będziesz kolejny rok reinwestował aby po tym czasie wypłacać codziennie $1000 za klikanie reklam, bo zwyczajnie wiesz, że to nierealne (czyt. ktoś Cię wyprzedzi w kolejce po wypłaty). Jeżeli jesteś tego świadomy i chcesz zaryzykować to nie widzę w tym nic złego - Twoje pieniądze, Twoje ryzyko.

Do wszystkich bezkrytycznych piewców MXR:
Nie krytykuje takiego modelu "inwestycji". Nie twierdzę, że na RevShare'ach nie da się zarobić. Nie uważam w końcu, że ładowanie tam własnych funduszy to marnotrawstwo.
Chciałbym tylko abyś Ty, będąc częścią społeczności do której i ja należę, zarobił tam ładną górkę kasy, kupił za to wypasioną furę albo pojechał na zasłużone wakacje. Jednak aby tego dokonać musisz mieć świadomość w czym bierzesz udział. W innym wypadku zanim dogonisz swojego lidera i z wpłaconej stówki uzbierasz 800 paczek reinwestując przez rok aby mieć $1000 dziennego naliczenia program upadnie/przestanie wypłacać/zablokują część paczek/etc. Na wypłaty możesz się nie załapać. Ci na górze załapią się na pewno, już z samych prowizji zarobili bajońskie sumy.

I pamiętaj - admin będzie Cię zapewniał o stabilności i realności programu, Twój "sponsor" nakłaniał do ciągłej reinwestycji stawiając coraz to nowe cele, inni świadomi użytkownicy będą z udawaną zazdrością patrzeć na stan Twojego wirtualnego konta. Wszystko w jednym celu - trzymaj swoje pieniądze wewnątrz programu i broń boże nie wypłacaj.

Wiem, że się powtarzam, ale będę to robił dopóki mi czas pozwoli Wink

BTW. 2020 a nawet i 2032 rok jest jak najbardziej realny. Serio Lol
Pod jednym warunkiem - wszyscy obecni będą reinwestować, nowi dopłacać i nikt nic nie wypłaci. Tak można do końca świata i jeden dzień dłużej.

----------

@edit
Myślisz, że ruszy sprzedaż książek Valentine'a, poprowadzi płatne szkolenia, wymyśli milion innych sposobów na zarabianie kasy i całym urobkiem podzieli się z członkami MXR? Brawo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2016 20:00 przez vojtec.)
28-07-2016 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MXRevShare- ile czeka się na wypłatę? bestek112 3 1,372 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  VenturePlugTraffic i MXRevShare edgard1899 2 1,077 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mxrevshare jest wypłacalny dalej? helix 4 2,155 02-03-2018 14:13
Ostatni post: Artinesse
Wink Zarabianie w programie MXRevShare rexu12 3 1,399 12-10-2016 20:26
Ostatni post: Majka
  Problem z MXREVSHARE maniek19 6 2,619 16-09-2016 12:16
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości