Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXRevShare.com » nowosc od znanego admina

Autor Wiadomość
roberty265 Offline
Banned
*

Liczba postów: 169
Dołączył: May 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #1651
RE: MXRevShare.com
Sprawdź:
zarty
11-07-2016 05:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #1652
RE: MXRevShare.com
(11-07-2016 00:51)twardy napisał(a):  Kto jest w sktrukturze tego Pana? Polecacie go jako mentora?

twardy To zwykły czubek, chory psychicznie skrzywdzony przez los człowiek.
Najlepiej trzymać się z daleka, jest tutaj ma konto (MariuszJozef) na HPforum również dał popis swoich możliwości ( poczytaj jego wpisy : http://www.hyipforum.pl/index.php?/user/...iuszjosef/ a najlepiej przejdź sobie od razu do tematu z TM jakie tam banialuki bredził)
11-07-2016 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rafciu Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1653
RE: MXRevShare.com
Każdy z mentorów ma swoje wady jak i zalety. Jeden wytłumaczy i koniec a inny będzie miał z Tobą kontakt mailowy, skype itp. Ja np. mam dobry kontakt z osobami z którymi pracuję i dzielę się informacjami ze wszystkimi którzy na to zasługująSmile Dodaję również do grup na fb gdzie jest masa info na temat biznesów w których aktywnie działam. Sam musisz wybrać odpowiedniego człowieka któremu zaufasz.
Glosy: dariuszxdd (+1)
11-07-2016 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
wilu2222 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1654
RE: MXRevShare.com
Wybór odpowiedniego mentora to podstawa, gdy ktoś wybierze niewłaściwie pod wpływem chwili czy też jednego filmiku wrzuconego na yt zamiast przeprowadzić z tym człowiekiem rozmowę poprzez skypa czy inny komunikator internetowy odnośnie tego czego od niego oczekuje oraz czy jest w stanie poświęcić mu wystarczającą ilość czasu, to wtedy spotyka go ogromne rozczarowanie i szuka pomocy w innym źródle, bo jego sponsor nie chce lub nie potrafi mu pomóc
11-07-2016 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
DamianA Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 23 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1655
RE: MXRevShare.com
A tak często sam mam dużo zapytań od właśnie innych. Dlaczego ludzie tak wybierają swoich sponsorów? Niestety nie myślą nad wyborem, tylko by wejść do kogoś kto im się wydaję najlepszy, a to nie oznacza, że będzie nam pomocny...
Glosy: playwok (+1)
11-07-2016 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Veres Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 404
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 90 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.60
Post: #1656
RE: MXRevShare.com
Tak sam się spotykałem z tym bardzo często, najlepszy nie oznacza pomocny a wręcz niektórzy są chamami, którym się w głowach od kasy poprzewracalo. Nie będę rzucał nazwiskami bo nie wypada, ale tak dobór mentora to teraz ciężka rzecz szczególnie gdy większość ma Cię po prostu w nosie.

To temat od Mx czy coś mnie ominęło Wink
11-07-2016 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rafciu Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1657
RE: MXRevShare.com
Dlatego wypada porozmawiać z potencjalnym sponsorem którego sobie już upatrzymySmile Nawet dla testu napisz do 2 lub 3 osób z tym samym pytaniem odnośnie MXR lub innego biznesu i zobacz który sensownie Ci odpowie a nie skopiuje gotowy tekst z pierwszej lepszej strony którą znajdzie. Albo zaproś do rozmowy na skype i porozmawiaj normalnie. Ja bardzo cenię taki rodzaj porozumiewania się bo wtedy widzę lub słyszę osobę z którą współpracuję. Pozwala mi to nakreślić jakim człowiekiem jest osoba siedząca po drugiej stronie monitora. Co do MXR to mam sponsora który ma pojęcie o tym co robi i mam z nim świetny kontakt. Dzięki niemu i informacjom od niego zbudowałem poradniki dotyczące tego Biznesu oraz sam Staram się pomagać tak jak i On niegdyś pomagał mi Smile
11-07-2016 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dzipsiok87 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 452
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1658
RE: MXRevShare.com
Napisz do takiego gościa co może Ci zaoferować? Jak napisze, że pełne wsparcie i pełne info odnośnie projektu + pomoże Ci w budowaniu własnej grupy to ok. Spytaj też o efekty i ile on ma poleconych. Ktoś kto ma 5 osób w strukturze a jest w projekcie rok to czego może CIę nauczyć? Ważne jest to żeby dany sponsor na prawdę robił dobrą robotę dla swojej grupy. To odróżnia liderów od pajaców.
Glosy: rafciu (+1)
11-07-2016 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1659
RE: MXRevShare.com
Co do pomagania w budowaniu własnej grupy, to nie rozpędzał bym się za bardzo, bo najlepiej samemu tym się zająć a nie liczyć, ze ktoś za mnie wszystko zrobi. Jak najszybciej należy samemu się nauczyć tego jak działa dany program aby mieć 100% wiedzę na jego temat, bo to jest podstawą. Jak pokażesz, że masz wiedzę, to wzbudzisz zaufanie. A jak ktoś Cię o coś zapyta i będziesz leciał z tym do sponsora albo co gorsza odsyłał do niego to ciężko będzie cokolwiek zbudować. Jak nauczysz się jednego programu to każdy kolejny będzie łatwiejszy. Ja zaczynałem od PV i sponsor praktycznie nic mi nie pomógł. Pomogłem kilku osobom na grupach rożnych programów i praktycznie codziennie kilka osób pisze z pytaniami. 90% nie jest u mnie, ale im pomagam. Jedni wchodzą potem do mnie w innych programach inni dalej idą za nazwiskami, które im nie pomagają i dalej piszą do mnie Smile Pomaganie sprawia mi przyjemność i nie zadaję im pytania, które wielu zadaje: 'Kto jest Twoim sponsorem?' tylko jak ktoś ma problem, chce pomocy, porady to jej udzielam Smile
Jestem z zawodu nauczycielem i wiem z 15 letniego doświadczenia, że nawet słaby uczeń jak przyjdzie do tablicy i zrobi z moją pomocą zadanie, przekształci wzór, to potem na sprawdzianie, kartkówce takie samo lub podobne zadanie zrobi samodzielnie Smile Tak samo jest w każdej dziedzinie życia Smile Ja przy budowie domu nauczyłem się kłaść panele, płytki, mieszać klej do płyty, malować, mimo, że nigdy tego nie robiłem i wydawało mi się to niemożliwe do wykonania Wink
Uczymy się i jak najszybciej działamy sami bez oglądania się na kogokolwiek Smile I jak najdalej od płatnych szkoleń 'wielkich guru'. Lepiej za te pieniądze kupić kilka adpacków lub czteropaków Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2016 13:58 przez todek78.)
Glosy: tak_to_ja (+1), full2000 (+1), dariuszxdd (+1), Fox90 (+1), rafciu (+1)
11-07-2016 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jaczaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1660
RE: MXRevShare.com
Panowie, mam szybkie pytanie - czy jest możliwa rejestracja dwóch osób na tym samym IP? Nie chodzi o żaden wałek (domownicy). Pozdro!
11-07-2016 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MXRevShare- ile czeka się na wypłatę? bestek112 3 1,380 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  VenturePlugTraffic i MXRevShare edgard1899 2 1,085 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mxrevshare jest wypłacalny dalej? helix 4 2,163 02-03-2018 14:13
Ostatni post: Artinesse
Wink Zarabianie w programie MXRevShare rexu12 3 1,404 12-10-2016 20:26
Ostatni post: Majka
  Problem z MXREVSHARE maniek19 6 2,633 16-09-2016 12:16
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: