Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXRevShare.com » nowosc od znanego admina

Autor Wiadomość
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #1341
RE: MXRevShare.com
Sprawdź:
full2000
Boli mnie tylko, że ktoś piramidę finansową która prędzej czy później padnie nazywa biznesem reklamowym na lata i zmienia obraz tego czym naprawde te serwisy są. Pisałem o tym wcześniej, wystarczy doczytać.
Ja wiem, że jak napiszecie "zapraszam cię jako polecony do piradmidki" to nie brzmi tak skutecznie jak "zapraszam do rozwijającego się prężnie biznesu reklamowego w którym możesz mieć swoje udziały i zarabiać pasywnie". Jednak to z prawdą nie ma nic wspólnego.
Ja, tak jak i reszta na których tak krzyczycie, że rzekomo "tylko hejtują" staramy się wyłącznie pokazać czym naprawdę są tzw. revshare a czym nie są.
Nie zarabiam tutaj i nie mam z tego żadnych korzyści, moja opinia jest obiektywna w przeciwieństwie do was "ludzie".
Glosy: piotrekprorok (+3)
17-06-2016 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Dzipsiok87 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 452
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1342
RE: MXRevShare.com
Więc skąd u ludzi w XXI wieku pojęcie "piramida" Przecież one są w egipcie? Powiem coś na ten temat. Wydałem kupę pieniędzy na reklamę swojego stacjonarnego biznesu np w google i co miałem z tego? Stracone pieniądze. W revsharach również się reklamowałem i przyniosło to większy zysk niż reklama google. Oczywiście wiem, że revshary to gówno nie reklama, ale jak daje efekty w biznesie innym niż partnerski to czasem warto wszystkiego próbować. Piramid proponuję szukać w innych krajachSmile
Glosy: dariuszxdd (+1)
17-06-2016 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1343
RE: MXRevShare.com
daniel42 . Jestem w mx jak i w paru innych programach. Z paru nie zobaczyskom ani złotówki z innych widzę codziennie. Nie lubię również haseł "biznes na lata" , "udziały w firmie". Jestem w programach dużego ryzyka w których struktura piramidalna gdybym miał poleconych zwiększała by mój dochód lub przyspieszała zwrot zainwestowanych pieniędzy. Ja nie mam poleconych. Liczę na swój instynkt, podpatrywanie mądrzejszych ode mnie, bardziej doświadczonych. Mi Twoje nazywanie tych programów piramidą nie przeszkadza, ale jeśli chcesz nawracać tych co się z Tobą nie zgadzają i uczyć etyki to te forum jest ostatnim miejscem w którym to powinieneś robić. Po prostu nie trafiasz ze swoim tematem w target. A siejesz nie potrzebną pyskówkę . Idz lepiej na facebooka , grup jest w cholerę i spamerów jeszcze więcej, tam ucz etyki , i przestrzegaj tych co jeszcze nie wiedzą w co chcą wejść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2016 16:37 przez znikad.)
17-06-2016 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arivi Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 762
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 281 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,189.93
Post: #1344
RE: MXRevShare.com
Chcecie zbierać refy to sobie zbierajta, nie mamy nic do tego. Chodzi nam bardziej o sztuczną otoczkę, którą tworzycie w temacie bo przecież... to całe revshare to taki piękny "biznes". Nic tylko osiągać stan Nirwany!
Trzeba was w końcu postawić to pionu i uświadomić, że ten piękny "biznes" to piramida finansowa, a gówno w sreberku nadal będzie gównem.

Jeśli chceta owijać w bawełnę to zróbta se własną stronę i wykupta o taką reklamę: [Obrazek: n62IbC.jpg]
ale na tym forum się ogarnijta. Nie chcemy tematów wyolbrzymiających piękność tych całych hyipów. Czas wrócić na ziemię.

https://www.youtube.com/watch?v=SOypVl7oaYc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2016 16:57 przez Arivi.)
17-06-2016 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #1345
RE: MXRevShare.com
(17-06-2016 16:53)Arivi napisał(a):  Chcecie zbierać refy to sobie zbierajta, nie mamy nic do tego. Chodzi nam bardziej o sztuczną otoczkę, którą tworzycie w temacie bo przecież... to całe revshare to taki piękny "biznes". Nic tylko osiągać stan Nirwany!
Trzeba was w końcu postawić to pionu i uświadomić, że ten piękny "biznes" to piramida finansowa, a gówno w sreberku nadal będzie gównem.

Jeśli chceta owijać w bawełnę to zróbta se własną stronę i wykupta o taką reklamę: [Obrazek: n62IbC.jpg]
ale na tym forum się ogarnijta. Nie chcemy tematów wyolbrzymiających piękność tych całych hyipów.

Nie chcieć to sobie można. Do póki temat nie łamie regulaminu może być Smile

Psy szczekają a karawana dalej jedzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2016 18:35 przez full2000.)
17-06-2016 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #1346
RE: MXRevShare.com
Dzipsiok - Każdy wie czym piramida finansowa jest. W "rewszerach reklamowych" nie ma żadnego produktu tylko pieniążki z wpłat pozostałych uczestników. Reklama targetowana taka jak jest w google adwords sama w sobie nie jest prosta, mimo, że wybieramy stawki, słowa kluczowe, celujemy w okreslonych odbiorców którzy są zainteresowani dziedziną "X", to nie zawsze się udaje. Tymbardziej nie uda się to w grupie randomowych klikaczy, których jedynym zainteresowaniem podczas oglądania reklam jest wyklikanie tego co wyklikać muszą. Jedyne co możesz sobie skutecznie zareklamować na taki target to inne, bliźniacze piramidy i wszystko się zazębia.

znikad - Nie mów mi jak mam żyć. Lol To jest największe polskie forum o zarabianiu w internecie. Jestem na tym forum aktywny od lat bo to lubie i jak ktoś kłamie to go punktuje, w czym problem?
Od kiedy pamiętam tu jest zasada, że spamerzy nazywani są spamerami, naciągacze naciągaczami a osoby zarabiające w piramidach lub hyipach nazywają swój serwis hyipem lub piramidą. To forum to nie jest właśnie grupka facebookowych randomów którzy wierzą w dochód pasywny. Tworzenie sztucznej otoczki wokół "rewszerów", to nie to miejsce.
Glosy: piotrekprorok (+3)
17-06-2016 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arivi Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 762
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 281 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,189.93
Post: #1347
RE: MXRevShare.com
(17-06-2016 16:58)full2000 napisał(a):  Nie chcieć to sobie możesz. Do póki coś nie łamie regulaminu może być Smile

Psy szczekają a karawana dalej jedzie.
Czuj się dumny, bo dążysz do tego, aby to forum było kolejnym syfem w internecie. Zapewne pochłonąłeś tutaj sporą wiedzę na temat zarabiania, a teraz w ten sposób się odwdzięczasz Wink
Rzeczywiście może powinien zostać dopisany kolejny punkt do regulaminu, w którym zabrania tworzenia właśnie o takich sztucznych otoczek.

https://www.youtube.com/watch?v=SOypVl7oaYc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2016 17:30 przez Arivi.)
17-06-2016 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Trafficmonsoon2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 305
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 40 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1348
RE: MXRevShare.com
Ja wpłacam zawsze na takie strony tyle pieniędzy ile mogę stracić. I za każdym razem wypłacam dość szybko. Na razie jestem na + Smile

Trafficmonsoon2, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2015.
17-06-2016 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
richbutterfly Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 151
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 48 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 162.00
Post: #1349
RE: MXRevShare.com
Jeśli ktoś ma za grosz rozsądku i potrafi czytać to sam znajdzie informacje o tym jak działa revshare i jaki ryzyko za tym idzie a co za tym idzie sam będzie mógł zdecydować czy chce z tego korzystać. Otoczka powstaje dlatego że ludzie narazie są zadowoleni z mx, gdyby nie byli to by nie było i dobrej otoczki.

Ja też uważam że jest to piramida - im więcej poleconych tym więcej zarabiasz jak to w piramidach.
Program tak czy inaczej kiedyś padnie to ze zarabia sobie dodatkowo na adsense tylko przedłuża jego działanie.

Z drugiej strony patrzcie ile macie piramid wokół siebie:
ZUS - gdyby ludzie przestali wpłacać to padł by w ciągu miesiąca - i tak jest zadłużony - narazie nie padł tylko dlatego że ludzie MUSZĄ tam wpłacać.
Państwo - nie ma żadnych swoich pieniędzy - to ludzie wpłacają pieniądze na państwo pod przymusem i cała strukturka sie tworzy.
Przedsiębiorstwo - prezes → kierownik → manager → pracownicy - kolejna piramidka

Daniel ma rację - mx to piramidka jak większość systemów które nas otaczają, gdyby nagle wszyscy chcieli wypłacić środki to na pewno by dla wszystkich nie wystarczyło - taka sytuacja była ostatnio w TWS.
Sam jestem w mx ale zgadzam się z danielem.

OO jeszcze ciekawostka, a jaką piramidką są nasze banki i jak kreują pieniądze?
Zobaczcie film, gdyby wszyscy naraz chcieli wypłacić swoje oszczędności mało kto by je otrzymał a przecież to były prawdziwe pieniądze - taka sytuacja już iała miejsce na Cyprze - banki to dopiero piramidy a wy się o mały mx spinacie.






Kolejna ciekawostka - Wiedzieliście że 2/3 złota na giełdzie to kreacja na papierze - gdyby każdy chciał otrzymać swoje złoto to tylko 1/3 osób które w nie zainwestowało otrzymało by prawdzie złoto.

Czy to nie przypomina piramidki?
Każdy mysli że ma złoto bo w nie zainwestował swoje pieniądze a tak na prawdę realne złoto ma tylko 1/3 osób które po nie wyciągną rękę jako pierwsze pozostali mają złoto ale na papierze.

Hehe Ambergold też był piramidką i był legalny Big Grin

Podsumowując każdy biznes jest dobry jeśli się wie jak działa, nic nie zastąpi myślenia i świadomości w co się wkłada pieniądze
Glosy: kostek880 (+1), patulsky1337 (+1)
17-06-2016 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maszhajs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 193
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 56 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1350
RE: MXRevShare.com
vasaki idz lepiej do swoich subow i pewnie naciaganiu ludzi na te sms-y a nie wypisujesz glupoty o mxr...


btw nowe obrazki captcha heh a ja patrze gdzie te cygaro dla swini i chlebek dla mrowki Big Grin Big Grin Big Grin
Glosy: kostek880 (+1)
17-06-2016 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MXRevShare- ile czeka się na wypłatę? bestek112 3 1,380 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  VenturePlugTraffic i MXRevShare edgard1899 2 1,085 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mxrevshare jest wypłacalny dalej? helix 4 2,163 02-03-2018 14:13
Ostatni post: Artinesse
Wink Zarabianie w programie MXRevShare rexu12 3 1,404 12-10-2016 20:26
Ostatni post: Majka
  Problem z MXREVSHARE maniek19 6 2,633 16-09-2016 12:16
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: