Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiać 2000zł miesięcznie :)

Autor Wiadomość
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #1
Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Sprawdź:
Siemka! Smile
Mam na imię Krzysiek i za moment wybije mi 19-sta wiosna na liczniku. To może parę słów o sobie?
Interesuje się i uprawiam kulturystykę oraz MT. Dawniej biegałem i to z niezłymi wynikami, jednak w trzeciej klasie gimbazy straciłem po biegu przytomność i w szpitalu okazało się, że mam problemy z sercem i potrzebny będzie zabieg, ponieważ bez niego nigdy nie będę mógł już podejmować żadnego większego wysiłku, bo każdy trening, czy ogółem taki wysiłek może skończyć się zawałem. Lekarz stwierdził, że mogę zapomnieć o sporcie. Musiałem odpuścić sport na prawie rok, jednak wszystko się udało i mogę dalej katować się na treningach. 2
Po co o tym piszę? Bo nauczyło mnie to, by się nie poddawać i zawsze cisnąć do przodu, nawet, jeśli ludzie nie wierzą w Ciebie. (doktorku, zapraszam na sparing impreza ) Z pracą w internecie jest tak samo. Stwierdziłem, że będę zarabiać już po pierwszej zarobionej złotówce.
No dobrze, ale do rzeczy. Co udało mi się już zrobić? Z pewnością warto wspomnieć, że zarobiłem już jakieś 3000zł na subach. Co poza tym? Było shorte, parę innych serwisów,własny sposób,jednak tam zarobiłem łącznie może z 500zł.
Cele?
Jak najszybciej dojść do etapu, na którym będę zarabiał 2000zł miesięcznie i będzie to stabilny zarobek.
Na czym będę zarabiać?
Subsms oraz teksty na TextBookers, ponadto inwestycje, jeśli tylko coś większego urobię.
Cele na maj?
-Zarobić od tego momentu, do końca miesiąca 400zł
Cel na czerwiec:
-1200zł To minimum jakie zarobie. Tak! Zarobie, bo czemu nie?
-2000zł- Czyli cel marzenie, który będzie obowiązywał w każdym miesiącu, aż się nie uda.
To tyle chyba z tej oficjalnej części.

Wpisy postaram się dodawać jak najczęściej czy codziennie, to się okaże. Smile
A! Z każdym wpisem będę zapodawał pewnie jakąś nutkę. Słucham tylko krajowego rapu, więc tylko on będzie wlatywał. Jerk
Pozdro! Smile

Dobra, to ten. Cele na dzisiaj:
Zarobię na subach minimum 18zł oraz napiszę minimum 15 tekstów.
Zarobki z tekstów będę dodawał do wyniki kiedy tylko klient akceptuje dany tekst, bo wygląda to tak, że piszę ileś tam tekstów i mija nawet kilka dni zanim dostane za nie kesz.

0/400zł (na teraz Big Grin)

Coś z klasyki:
https://www.youtube.com/watch?v=d5XVgfdIOpM

Miłej nocki. Smile
P.S Mam nadzieje, że mogę udostępniać linki do YT?

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2016 23:31 przez SKOR514.)
Glosy: kaczorseb (+1), browarowiec (+1), Scoobyx (+1), Nupek369 (+1), AlucyBlue (+1)
21-05-2016 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
trybulski Offline
YoGi
*

Liczba postów: 1,408
Dołączył: May 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 85.40
Post: #2
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Życzę zdrowia i szybkiego osiągnięcia celów Smile

SLU mi się bardziej podoba Smile
22-05-2016 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
12qwas Offline
UWAGA! OSZUKUJE LUDZI NA FORUM!!!
*

Liczba postów: 280
Dołączył: Nov 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 66.00
Post: #3
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Powodzenia Smile
22-05-2016 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #4
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Ruszałeś już coś na TextBookers? Faktycznie, warto?
Jeśli chodzi o linki YT możesz, ale lepiej wklejaj [video=youtube]link[/video]
Czy Ty nie grałeś kiedyś w CS przypadkiem? Wink
Powodzenia!
22-05-2016 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #5
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Dzięki, dzięki. Big Grin
(22-05-2016 12:43)mahuzz napisał(a):  Ruszałeś już coś na TextBookers? Faktycznie, warto?
Jeśli chodzi o linki YT możesz, ale lepiej wklejaj [video=youtube]link[/video]
Czy Ty nie grałeś kiedyś w CS przypadkiem? Wink
Powodzenia!

Wiesz, coś ruszyłem. Działam tam od środy i do tej pory napisałem tam jakieś 70 tekstów. Jestem optymistą, bo wszystkie moje teksty przechodzą przez moderację w kilka h i obecnie mam jakieś 50 tekstów do akceptacji przez klientów. Od klientów dostałem już osiem ocen i wszystkie są celujące, więc mam najwyższą możliwą stawkę za teksty preclowe (1.30zł za 1000 znaków Jerk2 ) a od klientów wpłynęło 28.5zł Lol złożyłem aplikacje o teksty zapleczowe i mam nadzieje, że zostanie ona akceptowana i poradzę sobie z nimi, bo tam już pieniążki lepsze są. Smile

Propo CS-a- grałem, ale to tak z rok temu i to w 1.6 Jerk2

P.S
Mam już bota do dodawania grup pod spam z kont matek, ale trzeba mi jakiś do spamu. Ninja blaster mi wygasł (minął mi trzydniowy okres próbny) i tak średnio umiem zrobić tak, jak jest to podane w poradniku na forum. Z resztą nie chciałbym ich okradać i chętnie bym wykupił pakiet na miesiąc, ale przepadł mi numer tel-a na którego przychodziły mi sms-y przy przelewach i cóż... Nie mogę przelać chwilowo hajsu na paypal, żeby im zrobić wpłatę. beka Macie jakąś darmową alternatywę do spamu na 2-3 dni? Bo później podjadę do banku i ogarnę tą sprawę.
Pozderki. Wieczorem będzie wpis. Jakby nie to, że wstałem o 12-stej, to bym już miał kilka tekstów napisanych, a tak... No cóż, ale te 15-ście muszę wycisnąć! Mimo wszystko! Big Grin

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
22-05-2016 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jupp82 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 456
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 83 +

Forum Gold: 30.05
Post: #6
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Massplanner masz darmoszke na 5 dni. Ewentualnie zainwestuj w boty od Techbyte jak bedziesz kupowal pakiet zagadaj o rabat.
22-05-2016 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #7
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Wziąłem od niego bota do dodawania do grup wczoraj, więc może mi puści z dyszkę na następny. Big Grin
Btw. Ma on taki bot, żeby wrzucał mi opis z fotką? Bo takie cuś mnie interere. Coś na wzór tego, co daje Ninja Blaster.

Btw.
Da się odpalić ten Massplanner za free na 5 dni bez podawania paypal-a? Bo nie chce później bólić dziesięć dolców co miesiąc, jeśli mi nie spasuje, bo za taki hajs, to ja wolę ninja blaster...

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2016 19:00 przez SKOR514.)
22-05-2016 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #8
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Masz 'skrypt' do firefoxa, ale nie ma mozliwosci spinna chyba.

A co do CS - nagrywales coś na YT? Bardzo mnie to ciekawi, bo skądś kojarze niejakiego SKORa Idea
22-05-2016 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #9
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Hah, Skor, to raper. Big Grin Stąd pewnie ksywa Ci się obija o uszy. Smile
Wstyd mi za ten nick trochę i drugi raz bym go nie ustawił, ale chciałem o coś zapytać na tym forum, wpadłem tu przypadkiem i żeby założyć temat musiałem mieć konto. Słuchałem akurat Skor-a i tak mi wpadło na myśl i walnąłem, gdyż sądziłem, że zakładam to konto na kilka godzin i szybko o nim zapomnę. Jednak wsiąknąłem na dłużej i tak już zostało, że jestem tutaj już chwilę. Big Grin

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
22-05-2016 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

wiezaawieza Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 536
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 74 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
No dobra Big Grin A jak tam dzisiejsze zarobki? Big Grin

Życzę powodzenia Smile
22-05-2016 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad n00b - 0 zarobionych pieniędzy i 0 zero wiedzy jak je zarabiać Kogni 14 7,786 20-04-2022 15:22
Ostatni post: Kogni
  Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać qwertybsk 20 4,819 31-05-2021 20:11
Ostatni post: Morricorne
  2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) Lanserek 858 327,046 11-01-2021 23:40
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. KryptoHyip 87 32,285 07-01-2021 01:57
Ostatni post: zenonzelei
  Chcę zarabiać na sprzedaży własnych Ebooków eryk12 10 5,261 26-05-2020 21:58
Ostatni post: rachman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: