Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%

Autor Wiadomość
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #161
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Sprawdź:
Rozrzewnienie w wątku takie, jakbyście wpłacali na jakąś lokatę - a nie zapominajcie, wpłacaliście tylko na piramidkę finansową która została napisana na kolanie i równie dobrze wy też taką za nawet parę chwil możecie założyć Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2015 06:38 przez Meloman.)
18-06-2015 06:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Obywatel Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 471
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #162
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
30% zysku jest jak najbardziej do uzyskania. I nie musi to być piramida, czy inny zigurat.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
18-06-2015 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #163
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
(17-06-2015 23:01)patryk006 napisał(a):  ktokolwiek otrzymał jakąś zapłatę ?
Na razie tylko informację, że do niedzieli będzie wypłacone.

szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2015 08:28 przez szyweg.)
18-06-2015 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mamrocik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,455
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 808 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 138.34
Post: #164
Big Grin RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
(18-06-2015 06:06)Meloman napisał(a):  Rozrzewnienie w wątku takie, jakbyście wpłacali na jakąś lokatę - a nie zapominajcie, wpłacaliście tylko na piramidkę finansową która została napisana na kolanie i równie dobrze wy też taką za nawet parę chwil możecie założyć Tongue

Myślisz że nie pójdę na policję jeśli typeczek nie zwróci przynajmniej wkładu moich btc ? Wakacje więc mam czas , mnóstwo czasu Huh

ps. Dziwne 0 kontaktu w suporcie beka i nagle odpisała Olivia która już podobno nie pracowała impreza .
18-06-2015 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #165
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
@Meloman - na swoich się nie robi przekrętów i stąd te wonty. Pierwsze transakcje były i zwroty też były. Na razie czekamy, więc Twoje podejrzenia o piramidę może nie są bez podstaw ale dowodów na to nie masz.
Jak coś to skoro @mamrocik ma czas to się z chęcią zabawię, już mi się sprawy w których pomagałem pokończyły więc można się pobawić jak się parę osób zbierze w zbiorowy, ja to traktuję jak gry strategiczne life Tongue Myślę jednak że to tylko niepoważne podejście i brak czasu.

Na razie byko ma czas do niedzieli więc nie ma co nerw tracić chociaż to wcale nie dziwne bo zaufanie bardzo nadwyrężył.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: mamrocik (+1)
18-06-2015 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #166
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
(18-06-2015 09:06)mamrocik napisał(a):  
(18-06-2015 06:06)Meloman napisał(a):  Rozrzewnienie w wątku takie, jakbyście wpłacali na jakąś lokatę - a nie zapominajcie, wpłacaliście tylko na piramidkę finansową która została napisana na kolanie i równie dobrze wy też taką za nawet parę chwil możecie założyć Tongue

Myślisz że nie pójdę na policję jeśli typeczek nie zwróci przynajmniej wkładu moich btc ? Wakacje więc mam czas , mnóstwo czasu Huh

ps. Dziwne 0 kontaktu w suporcie beka i nagle odpisała Olivia która już podobno nie pracowała impreza .
Z racji tego, że nie uczestniczyłem w tejże inwestycji, chciałbym się dowiedzieć 1 rzeczy.
Dane bykonrado uzyskaliście skąd? Bo widzę, że przyjmował płatności tylko w BTC, więc dane komu posyłane byly pieniądze są mocno ograniczone, a więc gdzie były dostępne jego dane Tongue?

(18-06-2015 10:09)rachman napisał(a):  @Meloman - na swoich się nie robi przekrętów i stąd te wonty. Pierwsze transakcje były i zwroty też były. Na razie czekamy, więc Twoje podejrzenia o piramidę może nie są bez podstaw ale dowodów na to nie masz.
Jak coś to skoro @mamrocik ma czas to się z chęcią zabawię, już mi się sprawy w których pomagałem pokończyły więc można się pobawić jak się parę osób zbierze w zbiorowy, ja to traktuję jak gry strategiczne life Tongue Myślę jednak że to tylko niepoważne podejście i brak czasu.

Na razie byko ma czas do niedzieli więc nie ma co nerw tracić chociaż to wcale nie dziwne bo zaufanie bardzo nadwyrężył.
@[rachman] To że ktoś zrobił "zwroty" pierwszych transakcji, to wcale nie zapewnia że będą dalej, w końcu jak ktoś chce się wzbogacić w taki sposób, to nie ma żadnej reguły czy dokonywał wczesniej wypłat czy też nie, zachce się adminowi uciec z kasą to ucieka i tyle.

#Ogólnie
Wiadome nikt nie stwierdza że bykonrado uciekł już z kasą, równie dobrze po prostu bawi się chwilowo za wasz hajs i aktualnie będzie krótka przerwa oraz przedłużą się wypłaty.
Pozostaje tylko kwestia, jak można podchodzić do swoich "inwestorów" mówiąc im, że "zapomniało mi się o waszych inwestycjach". Przecież to jest ewidentne śmianie się w twarz Wam wszystkim, którzy wpłaciliście u niego pieniądze Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2015 17:34 przez Meloman.)
18-06-2015 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mamrocik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,455
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 808 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 138.34
Post: #167
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
@[Meloman] Nie mamy jego danych Tongue . Przynajmniej ja, lecz po AJPI policaje dojdą albo i nie dojdą Cool . Z tego co się orientuję przyjmował również kasę zwykła chyba Lol ( zł czy dolary ) . Nie ma co gdybać, czekamy do niedzieli Smile
18-06-2015 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gore Offline
Banned
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.05
Post: #168
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Albo administracja zarabiam.com
18-06-2015 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #169
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
Cytat:Dane bykonrado uzyskaliście skąd? Bo widzę, że przyjmował płatności tylko w BTC, więc dane komu posyłane byly pieniądze są mocno ograniczone, a więc gdzie były dostępne jego dane Tongue?
Kolego pogadaj z byle policjantem lub detektywem jak nie wierzysz mi że żaden problem mając te dane które każdy z nas ma by zdobyć to co trzeba. Zresztą tu nawet danych nie trzeba mieć bo prokuratura uzyskała by dane bez problemu.
Nie ma co tu pitolić, wątpię by to było potrzebne. Nie jest to skomplikowane jakby się wydawało.

Cytat:rachman To że ktoś zrobił "zwroty" pierwszych transakcji, to wcale nie zapewnia że będą dalej
Dobrze wiem o tym. Niemniej nadal uważam że nazywać coś piramidą kiedy jeszcze dowodu na to nie ma jest co najmniej pochopne.

Cytat:zachce się adminowi uciec z kasą to ucieka i tyle.
Uciec może każdy. Król, premier, założyciele amber gold itd. Najbardziej uczciwy człowiek też może.

Cytat:Wiadome nikt nie stwierdza że bykonrado uciekł już z kasą,
No nazywając to piramidą to jakby troszkę tak stwierdziłeś Wink My czekamy zniecierpliwieni i nie ma się co dziwić. Żaden to pieniądz ale chodzi o sam fakt.

Cytat: równie dobrze po prostu bawi się chwilowo za wasz hajs i aktualnie będzie krótka przerwa oraz przedłużą się wypłaty. ...... Przecież to jest ewidentne śmianie się w twarz Wam wszystkim, którzy wpłaciliście u niego pieniądze
Niech się bawi i wypije nawet za nas i za nasze ale podejście niestety ma kiepskie. Pracowałem trochę z klientami w różnych branżach i takie coś to masakra. Gdyby miał firmę to szybko by musiał ją zamknąć jakby tak postępował. Wszystko można jakoś zaplanować mniej więcej, poświęcić pół godziny i uprzedzić każdego z osobna lub jednym postem załatwić w minutę - wypierdalam na bahama wracam za tydzień Wink - tu serio tłumaczenie o zapominaniu i braku czasu nie jest na miejscu. Mam nadzieję ze zmieni podejście bo na tym by zyskał. Sporo osób by tu dawało mu kaskę na inwestycję gdyby wzbudził zaufanie.

Czekamy do niedzieli mając nadzieję że ogarnie temat bo szkoda na starcie takie coś palić...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
18-06-2015 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patryk006 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 857
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #170
RE: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50%
gg niedostępne, miał odpowiadać i cisza, tutaj też go nie było odkąd napisał tego posta, jak dla mnie już marne szanse na zobaczenie kasy od niego, no ale cóż dajmy mu te 2 dni
19-06-2015 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: