Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!!

Autor Wiadomość
Tyrkijt Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,208
Dołączył: May 2012
Reputacja: 499 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.94
Post: #1
Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!!
Sprawdź:
1.Nazwa przedmiotu : Zarabianie na sieciach afiliacyjnych.
2.Opis przedmiotu : Poradnik w którym zdradzam swoją metodę zarabiania na sieciach afiliacyjnych. Konkretne materiały i sposoby promocji pod konkretne programy zarobkowe. Bez lania wody.
3.Kontakt : Prywatna wiadomość / Temat
4.Cena : 150zł.
5.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


FAQ:


1. Czy ilość sztuk sprzedanych wpływa na wypalenie się niszy?
- Trochę tak i trochę nie. Dlatego sprzedaje tylko po 5 sztuk na 2 forach.


2. Ile dziennie muszę poświęcić czasu aby odrobić cene poradnika?
- Na przygotowanie strony przez którą zarabiamy trzeba poświęcić około 1-3 godziny. Później to ile będziemy pracować zależy od nas. Dobrze byłoby robić godzinę dziennie, aby uzupełniać niezbędne treści.

3. Dlaczego sam na tym nie zarabiasz skoro to taki świetny poradnik?
- Zarabiam na tym już tylko z automatu, nie jednym sposobem człowiek żyje, konto na forum mam już trochę czasu, więc wiele rzeczy potrafię
.
4. Czy osoba niepełnoletnia może zarabiać tym sposobem?
- Tak, jeżeli wypłaty będzie brała na rodziców i konto na rodziców.

5. Czy pomożesz osobom, które zakupiły poradniki?
- Na drobna pomoc można liczyć zawsze, aczkolwiek według mnie poradnik jest napisany tak przejrzyście, że każdy sobie poradzi.

6. Co jest mi potrzebne aby zacząć zarabiać z poradnikiem?
- Domena i serwer. Serwer może być darmowy, domeny .pl też można dorwać za 0 złotych.

RECENZJE:
Dostałem poradnik do recenzji i w sumie jestem w szoku, bo sam kiedyś na tym zarabiałem Jerk Szczerze mówiąc myślałem że to ja wymyśliłem te metody, ale widzę że jednak nie jestem tak bardzo bystry jak mi się wydawało. Tongue Poradnik napisany konkretnie, treściwie, sam na tym zarabiałem, wiem jak to działa i szczerze mogę napisać że mi działało. Też nie mam zamiaru wrzucać screenów moich zarobków, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Lol A tak na poważnie to swojego czasu to żyłem tylko za kasę z Zanoxa, w którym realizowałem metodę podobną do tej. Nie wiem jak sprawa wygląda teraz, ale na pewno w tym kraju jest na ten towar duże zapotrzebowanie. Cena i ilość sztuk wydaje się w porządku. 15 stron, screeny, nawet jak ktoś nie zna wordpressa to powinien sobie z tym poradzić, bo mamy tu wszystko krok po kroku.
~surfer0700



Poradnik napisany jest w sposób przejrzysty i treściwy, autor sumiennie opisuje pewien sposób zarabiania w sieciach afiliacyjnych, a w zasadzie w jednej, konkretnej branży. Całość jest logicznie podzielona na 2 części; pierwsza z nich dotyczy aspektów technicznych, przygotowania strony krok po kroku, zaś druga kwestii promocyjnych, czyli tego jak efektywnie dotrzeć do grona zainteresowanych odbiorców. Jeśli miałbym oceniać wartość niszy – z pewnością jest to pełna potencjału tematyka, dobrze wynagradzana, która w połączeniu z rzetelną pracą musi zaowocować. Limit sprzedaży jak najbardziej na plus, gdyż nieograniczona dystrybucja z pewnością prędzej czy później doprowadziłaby do przysłowiowego ‘wchodzenia’ sobie w paradę. Generalnie niewątpliwą zaletą jest też to, że poradnik nosi znamiona uniwersalności, bowiem celujemy w produkt, który w zasadzie nigdy się nie wypali. Jak autor wspomina, do rozpoczęcia zarabiania konieczne jest posiadanie własnego serwera i domeny – po tym wystarczy wszystko odpowiednio skonfigurować, zadbać o szatę graficzną, inteligentnie reklamować i czekać na zyski.
~poczmail


(06-05-2015 20:02)infinity8 napisał(a):  Zakupiłem w/w poradnik i jestem zadowolony w 100%
Poradnik jest krótki, ale treściwy.A o to przecież chodzi.Widać,że autor podszedł do tematu bardzo poważnie.
Szczerze mogę polecić wszystkim tym, co się jeszcze wahają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 16:04 przez Tyrkijt.)
06-05-2015 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
poczmail Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,974
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1066 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 887.00
Post: #2
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
Poradnik napisany jest w sposób przejrzysty i treściwy, autor sumiennie opisuje pewien sposób zarabiania w sieciach afiliacyjnych, a w zasadzie w jednej, konkretnej branży. Całość jest logicznie podzielona na 2 części; pierwsza z nich dotyczy aspektów technicznych, przygotowania strony krok po kroku, zaś druga kwestii promocyjnych, czyli tego jak efektywnie dotrzeć do grona zainteresowanych odbiorców. Jeśli miałbym oceniać wartość niszy – z pewnością jest to pełna potencjału tematyka, dobrze wynagradzana, która w połączeniu z rzetelną pracą musi zaowocować. Limit sprzedaży jak najbardziej na plus, gdyż nieograniczona dystrybucja z pewnością prędzej czy później doprowadziłaby do przysłowiowego ‘wchodzenia’ sobie w paradę. Generalnie niewątpliwą zaletą jest też to, że poradnik nosi znamiona uniwersalności, bowiem celujemy w produkt, który w zasadzie nigdy się nie wypali. Jak autor wspomina, do rozpoczęcia zarabiania konieczne jest posiadanie własnego serwera i domeny – po tym wystarczy wszystko odpowiednio skonfigurować, zadbać o szatę graficzną, inteligentnie reklamować i czekać na zyski.
Glosy: surfer0700 (+5), Tyrkijt (+1)
06-05-2015 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tyrkijt Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,208
Dołączył: May 2012
Reputacja: 499 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.94
Post: #3
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
(06-05-2015 17:30)poczmail napisał(a):  Poradnik napisany jest w sposób przejrzysty i treściwy, autor sumiennie opisuje pewien sposób zarabiania w sieciach afiliacyjnych, a w zasadzie w jednej, konkretnej branży. Całość jest logicznie podzielona na 2 części; pierwsza z nich dotyczy aspektów technicznych, przygotowania strony krok po kroku, zaś druga kwestii promocyjnych, czyli tego jak efektywnie dotrzeć do grona zainteresowanych odbiorców. Jeśli miałbym oceniać wartość niszy – z pewnością jest to pełna potencjału tematyka, dobrze wynagradzana, która w połączeniu z rzetelną pracą musi zaowocować. Limit sprzedaży jak najbardziej na plus, gdyż nieograniczona dystrybucja z pewnością prędzej czy później doprowadziłaby do przysłowiowego ‘wchodzenia’ sobie w paradę. Generalnie niewątpliwą zaletą jest też to, że poradnik nosi znamiona uniwersalności, bowiem celujemy w produkt, który w zasadzie nigdy się nie wypali. Jak autor wspomina, do rozpoczęcia zarabiania konieczne jest posiadanie własnego serwera i domeny – po tym wystarczy wszystko odpowiednio skonfigurować, zadbać o szatę graficzną, inteligentnie reklamować i czekać na zyski.


Dzięki za recenzje, zachęcam do zakupu Smile
06-05-2015 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adde Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 0.35
Post: #4
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
Rezerwuję jedną sztukę Wink

[WYKONAM] Hacki, programy, strony, gry i inne zachcianki
06-05-2015 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
infinity8 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 23 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
Rezerwuję sztukę.
06-05-2015 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tyrkijt Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,208
Dołączył: May 2012
Reputacja: 499 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.94
Post: #6
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
Okej, 2 sztuki zarezerwowane, cena 150zł.
Jeśli, któryś z Was zrezygnuje cena będzie 120zł.
Pozdrawiam
06-05-2015 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Haxite Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 518
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 190 +

Forum Gold: 14.10
Post: #7
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
Również rezerwuje :-)
Co do pkt 2 z odrobieniem ceny poradnika to mogę siedzieć i 3 dni. Grunt aby wyjść na zero, a pod koniec miesiąca na plus :-)
Glosy: Pitek236 (+1)
06-05-2015 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
prelude Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 378
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 111 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #8
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
2. Ile dziennie muszę poświęcić czasu aby odrobić cene poradnika?
- Jeżeli ogarniasz Wordpressa to pierwszego dnia jakąś godzinę, jeżeli nie to z 2 godziny.

dobrze zrozumiałem?Smile poradnik przekazuje taką wiedzę, że możliwe jest odrobienie go w godzinę?Smile jaka to jest branża/przychod z jednego produktu?
06-05-2015 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tyrkijt Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,208
Dołączył: May 2012
Reputacja: 499 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.94
Post: #9
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
(06-05-2015 18:56)prelude napisał(a):  2. Ile dziennie muszę poświęcić czasu aby odrobić cene poradnika?
- Jeżeli ogarniasz Wordpressa to pierwszego dnia jakąś godzinę, jeżeli nie to z 2 godziny.

dobrze zrozumiałem?Smile poradnik przekazuje taką wiedzę, że możliwe jest odrobienie go w godzinę?Smile jaka to jest branża/przychod z jednego produktu?

Odrobienie jest możliwe w godzinę, jeśli wordpressa się potrafi dobrze skonfigurować tak jak opisałem, i przygotować stronę Smile
Przychód jest różny. Smile
06-05-2015 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

infinity8 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 23 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych NAWET KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!!
Zakupiłem w/w poradnik i jestem zadowolony w 100%
Poradnik jest krótki, ale treściwy.A o to przecież chodzi.Widać,że autor podszedł do tematu bardzo poważnie.
Szczerze mogę polecić wszystkim tym, co się jeszcze wahają.
Glosy: Tyrkijt (+1)
06-05-2015 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [KUPIĘ] SMS PREMIUM kilka/kilkanaście sms damianq90 3 294 26-11-2023 20:42
Ostatni post: Hybrid1990
  Kupię kilka weryfikacji sms pl nr na fb wachow 11 1,777 21-05-2023 11:42
Ostatni post: Hybrid1990
  Kilka kont Spotify Premium K4_86 1 368 31-03-2023 13:34
Ostatni post: Hybrid1990
  Grupa FB TANIE GRUZY - KUPIE/SPRZEDAM ponad 112 tys. osób Bobi2k17 1 416 07-03-2023 22:57
Ostatni post: Majka
  Kupię kilka kont Netflix nitroo 3 755 04-03-2023 10:42
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: