Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 54 Głosów - 3.19 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PaidVerts - program typu Rev Share » Dzieli sie zyskiem z użytkownikami

Autor Wiadomość
patryk006 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 857
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #5651
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Sprawdź:
Ty nie możesz mówić o jakiejkolwiek stracie, zaprezentowałem też przykład co jeżeli ktoś wpłacić 1000 $ w mtv w styczniu, straci on co najmniej 50%, jeżeli właśnie umie myśleć.

I to właśnie najdziwniejsze że ci co powtarzają "że trzeba myśleć" nie mają nic przeciwko temu że Jo po prostu zabiera nam kasę.

Ja wlazłem po 1 tygodniu po swapie i może byłbym na + gdyby nie fakt że chciałem pierw dojść do 7 grupy zanim zacznę wypłacać ... efekt jest taki że prawie nic nie wypłaciłem z programu. I zapewne w mojej sytuacji jest ponad 50% userów pv, dlaczego? a, dlatego że abyś ty mógł te swoje zarobić to teraz 20 musi stracić, jesteście zadowoleni bo wyszliście na + w pierwszym tygodniu programu i macie totalnie w dupie co mówi cała reszta która na tym swapie straci.

Będzie równy start? Będzie wiecej userów ? no nie sądzę bo teraz wy włożycie te parę $ na start machnięciem ręki bo zarobiliście więcej niż włożyliście, a 80% userów będzie się zastanawiać czy warto dać temu programowi szansę skoro już umoczyli. A dużo userów zrezygnuje więc nie będzie ich więcej !

Mówisz że szybko po swapie cena doszła do 7-11 centów, ale dlaczego się pytam? Jo utrzymywał mydlaną bajkę, skupił akcję za kupę kasy, bo miał, ludzie widzieli że jego słowa się sprawdzają i wpłacali kasę jak głupi, nie patrząc często czemu cena rośnie, rosła i to było dla nich najważniejsze, a to że większość tych akcji kupił Jo, to drugorzędna sprawa przecież.


Jeżeli przy kupowaniu inwestycji na mtv, czy prostej rzeczy jak wpłata do programu i oglądanie reklam mówisz jeszcze że zarabiają ci co potrafią to o co tu chodzi ? Rozumiem giełda, rynki, zarabianiu na wahaniu kursów, tak to jest miejsce gdzie trzeba się popisać umiejętnościami, ale strata w przypadku kiedy jedyne co musiałeś zrobić to wpłacić kasę a zastaje cię całkowity reset programu ?

Jak wyjaśnisz to człowieczkowi co wpłacił w styczniu 1000$ i teraz dostanie 3000 akcji ? poczekaj jeszcze rok a może będą warte po 0.35? i odzyskasz tylko to co wpłaciłeś podczas gdy miałeś dostać ponad 1.5x ?


Więc zamiast mydlić też tutaj oczy to spójrzcie na program obiektywnie, to że wy zarobiliście to jedno, ale spójrzcie na całokształt, ile Jo teraz kasy zapier****, poniekąd właśnie tylko dlatego żebyście wy mogli być na +,

czyli co w wakacje następny swap, za 3000 bap i 1$ / akcję?
Glosy: Seweko (+1), musiek01 (+1)
06-03-2015 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dioblik Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5652
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
(06-03-2015 15:34)kolorpurpury napisał(a):  Ci co mają obecnie konta i zarabiają na klikaniu planktonu lub jakkolwiek - odkładajcie po prostu gotówkę, nie reinwestujcie nic. Fakt, że naliczenia są malutkie ale odkładajcie każdy grosz aby móc od razu po swapie zainwestować. Niestety ale w tym biznesie są pewne ramy czasowe kiedy warto inwestować kasę. Był taki moment zaraz po ostatnim swapie, kiedy on minął a było wiadome, że szybko minie nie był to dobry czas na inwestowanie na pewno. Chyba że inwestowanie w akcje o czym się mówiło na forach MTV.

Tez właśnie sobie tak wykombinowałem poklikam do kwietnia i to co zarobie zainwestuje w najgorszym wypadku stracę tylko czas. Poza tym nie raz wtopiłem 30-50$ ale jak to się gada żeby ktoś mógł zarobić ktoś musi stracić. Czy ktoś może potwierdzić info bo gdzieś dziś czytałem ale po angielsku było info ze sprawa z PP może się o 3 miesiące wydłużyć?? Ja troszkę slaby z angielskiego jestem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2015 16:46 przez dioblik.)
06-03-2015 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Piotrek2091 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5653
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
(06-03-2015 16:25)patryk006 napisał(a):  Ty nie możesz mówić o jakiejkolwiek stracie, zaprezentowałem też przykład co jeżeli ktoś wpłacić 1000 $ w mtv w styczniu, straci on co najmniej 50%, jeżeli właśnie umie myśleć.

I to właśnie najdziwniejsze że ci co powtarzają "że trzeba myśleć" nie mają nic przeciwko temu że Jo po prostu zabiera nam kasę.

Ja wlazłem po 1 tygodniu po swapie i może byłbym na + gdyby nie fakt że chciałem pierw dojść do 7 grupy zanim zacznę wypłacać ... efekt jest taki że prawie nic nie wypłaciłem z programu. I zapewne w mojej sytuacji jest ponad 50% userów pv, dlaczego? a, dlatego że abyś ty mógł te swoje zarobić to teraz 20 musi stracić, jesteście zadowoleni bo wyszliście na + w pierwszym tygodniu programu i macie totalnie w dupie co mówi cała reszta która na tym swapie straci.

Będzie równy start? Będzie wiecej userów ? no nie sądzę bo teraz wy włożycie te parę $ na start machnięciem ręki bo zarobiliście więcej niż włożyliście, a 80% userów będzie się zastanawiać czy warto dać temu programowi szansę skoro już umoczyli. A dużo userów zrezygnuje więc nie będzie ich więcej !

Mówisz że szybko po swapie cena doszła do 7-11 centów, ale dlaczego się pytam? Jo utrzymywał mydlaną bajkę, skupił akcję za kupę kasy, bo miał, ludzie widzieli że jego słowa się sprawdzają i wpłacali kasę jak głupi, nie patrząc często czemu cena rośnie, rosła i to było dla nich najważniejsze, a to że większość tych akcji kupił Jo, to drugorzędna sprawa przecież.


Jeżeli przy kupowaniu inwestycji na mtv, czy prostej rzeczy jak wpłata do programu i oglądanie reklam mówisz jeszcze że zarabiają ci co potrafią to o co tu chodzi ? Rozumiem giełda, rynki, zarabianiu na wahaniu kursów, tak to jest miejsce gdzie trzeba się popisać umiejętnościami, ale strata w przypadku kiedy jedyne co musiałeś zrobić to wpłacić kasę a zastaje cię całkowity reset programu ?

Jak wyjaśnisz to człowieczkowi co wpłacił w styczniu 1000$ i teraz dostanie 3000 akcji ? poczekaj jeszcze rok a może będą warte po 0.35? i odzyskasz tylko to co wpłaciłeś podczas gdy miałeś dostać ponad 1.5x ?


Więc zamiast mydlić też tutaj oczy to spójrzcie na program obiektywnie, to że wy zarobiliście to jedno, ale spójrzcie na całokształt, ile Jo teraz kasy zapier****, poniekąd właśnie tylko dlatego żebyście wy mogli być na +,

czyli co w wakacje następny swap, za 3000 bap i 1$ / akcję?

Dobrze mówisz. Ciężko sobie wyobrazić 0,35$ albo ponad 700Bapów za akcje i to jeszcze po 2 miesiącach dopiero będzie można sprzedać. Jest jednak wyjście, a mianowicie Jo przed swapem puszcza ogromne naliczenia, które zżerają pkty Bap, ale wiadomo on woli nas Sex

Piotrek2091, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2015.
06-03-2015 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patryk006 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 857
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #5654
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
cóż skoro przep**** część kasy na inwestycje typu biuro, samochód, ...etc to debet ma taki że nie zaraz by się okazało że pv jest w fatalnej kondycji finansowej (albo wręcz prościej: nie ma kasy w ogóle) ale tak jest prościej, bo możemy dalej mówić, że przecież pv ma się świetnie, tysiące $ zostaną w kieszeni Jo i będzie mógł działać dalej i mówić, że program ma jest w dobrej kondycji ... skoro tak świetnie ma się program jak on mówi to po co ten swap ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2015 18:03 przez patryk006.)
06-03-2015 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateusz2045 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,175
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 200 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #5655
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Pytanie trochę odbiegające, jestem pocZątkujacy i zbieram swojego pierwszego dolara lepiej kupic reklamy z recyklingu czy wykupić kampanię za 1$

mateusz2045, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
06-03-2015 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rooney997 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5656
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Sorry panowie że nie ogarniam ale jestem początkujący :/ i chciałem spytać ponieważ miałem 4000pkt BAP i tylko mi po oglądnięciu wszystkich reklam przybyło 0,12$ czy to jest czymś spowodowane czy co mam robić ?? zarabiam od 04.03.2015.Pomożecie ? :3

rooney997, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
06-03-2015 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aysein1 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 107
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5657
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Zamiast pi3r... o nowych akcjach, swapach pomóżcie lepiej nowym i powiedzcie jak mają zacząć.
07-03-2015 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lamojednorożec Offline
Banned
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #5658
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
(07-03-2015 00:17)Aysein1 napisał(a):  Zamiast pi3r... o nowych akcjach, swapach pomóżcie lepiej nowym i powiedzcie jak mają zacząć.
Zgłoszony, temat służy do dyskusji. Jeżeli jakiś początkujący nie jest idiotą to sobie poradzi i poszuka informacji w temacie, istnieje opcja "szukaj"
Glosy: saq714 (+1), Meloman (+1)
07-03-2015 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Izythor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5659
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
@[Lamojednorożec] masz rację, można odpowiadać na pytania sensowne, ale np. w tym powyżej nie widzę sensu. Z reszta co u mnie w sygnaturze pisze? Tongue Ja się już nauczyłem, że przed rejestracją trzeba znaleźć najpierw odpowiedzialnego referrala.
07-03-2015 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rooney997 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5660
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Dobrze panowie dziękuje poczytałem ponad 30 ostatnich stron w tym poście już wszystko rozumiem Big Grin

rooney997, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 11:08 przez rooney997.)
07-03-2015 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Paidverts benztruck 4 4,911 20-03-2019 12:43
Ostatni post: Zaperr44
  PaidVerts pomoc elitekiller1984 22 14,153 25-07-2018 12:26
Ostatni post: aligi
  paidverts michal_111 3 5,418 21-05-2018 11:34
Ostatni post: michal_111
  PaidVerts BoT marcin0409 47 28,529 03-05-2018 21:32
Ostatni post: TheBot
  Czy PaidVerts może upaść? WuJeKuBa 33 20,783 20-04-2018 16:41
Ostatni post: dario1243

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: