Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do Zamknięcia » dałem się wydymać :D

Autor Wiadomość
Pysik-89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 299
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 62 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: patryk0407 - OSZUST
Sprawdź:
Jak napisałem. Patryk0407 może zgłosić sprawę na policję. Wtedy administracja ma obowiązek podania danych logowania itp.(jeśli się nie mylę)
Nie ma sensu roztrząsać tego tematu i pisać co jakby itp.

Równie dobrze mógłbym zapytać a co by było gdybym podał swoje hasło koledze? i poprosił go o wywinięcie takiego numeru, po czym napisałbym na forum że włamano mi się na konto itp.
Moim zdaniem transakcja została przeprowadzona za pomocą konta patryka i to on powinien się poczuwać do tego aby tą sprawę rozwiązać
Niech tą sprawę załatwi najlepiej Patryk0407 z samym poszkodowanym.Może się jakoś dogadają i razem sprawę zgłoszą na policję.

Pysik-89, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 20:11 przez Pysik-89.)
06-02-2015 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #42
RE: patryk0407 - OSZUST
Ziomek, ty dalej nie wiesz co pytasz, ten koleś dalej siedzi na jego koncie. Wgl, nie widzialem zeby Patryk sprzedawał apki, a po któreś on nie ma tu wstępu, zmienił mu hasło i nie może tu nic napisać bo ma zmienione haslo.. Nawet tutaj nie moze nic napisać.
Wgl, kto jak kto, ale Patryk jest sumienny, nawet marcel pisał i nie tylko on.. Nie ma takiej opcji, że narazł by sie w taki sposób aktywny użytkownik forum.. I jeśli nawet tak by było to miał by dostęp do konta..
Glosy: patryk0407 (+1)
06-02-2015 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lamojednorożec Offline
Banned
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: patryk0407 - OSZUST
Po co jeszcze dyskutujemy? Administracja się wypowiedziała, zwrot pieniędzy poszkodowanemu albo ban. Po co ten cały spam?
06-02-2015 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
patryk0407 Offline
UWAGA NA TRANSAKCJE Z TYM UŻYTKOWNIKIEM!
*

Liczba postów: 1,769
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 435 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 35.00
Post: #44
RE: patryk0407 - OSZUST
Witam, Oto ja prawdziwy Patryk0407. Pół dnia aż do teraz do godziny 20.00 nie mogłem dostać się na konto. Ktoś tu na pewno siedział z innym IP niż moje. Proszę administracje o zbanowanie IP wcześniejszego. Z reszto wszystkie IP z których się logowałem macie, więc wiecie z których zawsze tu wchodzę.
Następna sprawa @Liromir, tak moja wina ale Ty widzę też inteligentny jakoś nie jesteś, nie obraź się. Skoro mam nick patryk to czemu mam mieć na imię inaczej? Do tego skąd ja niby sprzedaje apki? Skoro nawet takiego tematu nie miałem. Ale pora to skończyć. Niestety tyle pieniędzy nie oddam, przykro mi że tak się stało. Skoro administracja też nie banuje IP typka, który cały czas kogoś oszukuje to też jest nie halo coś. Skoro mam mieć bana, dobrze. Przyznaje się do winy, bo przecież to moje konto ale do niczego więcej. Nigdy nikogo w balona nie zrobiłem. Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, za obronę, za wsparcie. Starałem się pomagać i jakoś ogarnąć to forum aby wszystkim było lepiej. Dbałem o swój wizerunek do samego końca. Niestety, komuś to nie odpowiadało. Dziękuję jeszcze raz za poradniki, wiedzę, za nowo poznane osoby. Żegnam się z wami bo za pewne za kilka godzin mi ban poleci. Jeśli chcecie mnie znaleść to moje prawdziwe GG: 5188209 ! Potwierdzone przez bardzo wiele osób. Także podsumowując przepraszam @Liromir że z mojej winy straciłeś tak wiele gotówki, czasu i nerwów a dziękuję za wszystko tym którzy mi pomagali i mnie wpierali. Pozdrawiam i piona! Smile
Glosy: nykkusek (+1), kafanoox (+1), TechByte (+1), Kryspin (+1), tomswi (+1), leggi25 (+1), TheKkok2 (+1), C4mp3R (+1), UmCyK (+1), marcel_kk (+2), Slight (+1)
06-02-2015 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pysik-89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 299
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 62 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: patryk0407 - OSZUST
Ja to rozumiem. Ale od tego jest administracja. Jakiś kontakt z nimi, niech poinformuje o włamie itp. (niech mu zmienią hasło itp)
Ja go nie osądzam nic z tych rzeczy.Taki jest niestety internet i takie sytuację w nim się zdarzają.
Ale nie może być sytuacji gdzie 160zł po prostu wyparuje.

Edit: Patryk nie chce żebyś sobie pomyślał że uważam Cie za winnego czy coś w tym stylu. Bo tak nie jest - po prostu tak jak napisałeś twoje konto itp (Miałeś po prostu nieziemskiego pecha) Moim zdaniem pisz do administracji aby podali CI logi i idź z tym na policję i zobacz co oni z tym zrobią.

Pysik-89, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 20:46 przez Pysik-89.)
06-02-2015 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

patryk0407 Offline
UWAGA NA TRANSAKCJE Z TYM UŻYTKOWNIKIEM!
*

Liczba postów: 1,769
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 435 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 35.00
Post: #46
RE: patryk0407 - OSZUST
Dodatkowo cała rozmowa z tym typem:
[Obrazek: c260fa260e3348db4b0d2f729c890e80141.101.89.19212.JPG]
06-02-2015 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Liromir Offline
Prokurator Artur Łata
*

Liczba postów: 1,060
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1312 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.00
Post: #47
RE: patryk0407 - OSZUST
/\ co to jest?

ktoś się podszywa podemnie?

Swoją drogą miałem odpuścić ten temat, 160zł to dla mnie nawet nie dniówka z SMSów - odpuściłbym ale facetowi z jajami, kogoś kto bierze na siebie odpowiedzialność - a takie zachowanie jak z podwórka lat 90tych gdzie zgraja kumpli adwokatów wie wszystko najlepiej i szczeka jak zajadłe pieski nie przejdzie.

Dla mnie stroną decyzyjną jest tutaj władza forum.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 22:43 przez Liromir.)
06-02-2015 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #48
RE: patryk0407 - OSZUST
Liromir, wladza forum dala patrykowi wybor- albo odda Ci kase, albo ban, z tego co widze Patryk zdecydowal, ze chce bana, wiec to Cie musi usatysfakcjonowac...szczerze? Bedac na Jego miejscu postapilabym tak samo, ale jestem dziewczyna wiec nie mam jaj Smile (zwlaszcza, ze nie bylo zadnego oficjalnego tematu sprzedazy tejze apki-nauczka, ze interesow na pw, nawet z pozoru doswiadczonymi userami, nie robimy)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 23:35 przez szykiryki.)
Glosy: Kryspin (+1), WudzWioski (+1), leggi25 (+1), piotrekprorok (+1), TheKkok2 (+1)
06-02-2015 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
supercola Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 889
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 186 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 21.00
Post: #49
RE: patryk0407 - OSZUST
Dlatego sprawdzajcie numery gadu-gadu w google Smile Trudno sprawdzić ? Już tyle razy ten numer gg okradał ..
Glosy: leggi25 (+1)
06-02-2015 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
patryk0407 Offline
UWAGA NA TRANSAKCJE Z TYM UŻYTKOWNIKIEM!
*

Liczba postów: 1,769
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 435 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 35.00
Post: #50
RE: patryk0407 - OSZUST
Jutro pogadam wieczorem z @Liromir i dam znać albo on tutaj na forum
06-02-2015 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [DO ZAMKNIECIA]Reputacja za kliknięcie like i wybranie reakcji WOW milosz998 1 244 26-03-2024 10:00
Ostatni post: Majka
  Do zamknięcia Polmos 1 420 01-05-2023 07:29
Ostatni post: Hybrid1990
  do zamkniecia Wspierak 3 1,341 30-07-2021 14:50
Ostatni post: Majka
  Temat do zamknięcia erykziele12 3 1,500 19-02-2021 20:18
Ostatni post: Hybrid1990
  Do zamkniecia dirtrx 1 806 04-02-2021 13:19
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: