Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LD czyli świadomy sen

Autor Wiadomość
ClassAxion Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,064
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 365 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #1
LD czyli świadomy sen
Sprawdź:
Hej.
Czy ktoś z was bawił się kiedyś w świadome sny? Są różne techniki (ja aktualnie praktykuję WILD'a) lecz czy ktoś z Was kiedyś go doświadczył lub nadal go praktykuje? Jeśli tak to jaką techniką? Smile

PS. LD - Świadomy sen, za pomocą odpowiedniej techniki podczas zasypiania przechodzisz w stan w którym śnisz, lecz jesteś w tym momencie świadomy, możesz ten sen kształtować (usuwać przedmioty, teleportować się, latać, itp. jednym słowem możesz robić wszystko na co Ci wyobraźnia pozwoli) impreza

22-01-2015 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Krakersik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,200
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 182 +

Forum Gold: 120.16
Post: #2
RE: LD czyli świadomy sen
Kiedyś się interesowałem ale jakoś mnie nie wciągnęło. Dużo praktyki trzeba a ja wolę się położyć i wyspać Smile Są metody na sprawdzenie czy jesteś we śnie. Złapanie za nos czy coś takiego. Można potem skoczyć z okna i bawić się na wiele sposobów Jerk Niby ciekawe ale chyba lepiej przeżywać doznania w realu Tongue
Glosy: trybulski (+1)
22-01-2015 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maersk Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 950
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 217 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: LD czyli świadomy sen
Ja dzisiejszej nocy miałem właśnie taki sen, że czytam taki temat na zarabiam.com, ale najpierw stałem pod meczetem i plulem na niego xD a jakiś turas do mnie strzelił i się obudziłem momentalnie. Patrze na poduszkę i mokra Big Grin cały sen był jak realny. Inny niż zwykle. Raz na jakiś czas taki mam.

Typy bukmacherskie
http://zarabiam.com/Temat-Godne-Typy-100...pid1037711
Glosy: trybulski (+1)
22-01-2015 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
komorxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 505
Dołączył: May 2014
Reputacja: 108 +

Forum Gold: 21.00
Post: #4
RE: LD czyli świadomy sen
Ja kiedyś próbowałem, i chyba zacznę od nowa bo to fajna sprawa, tylko że ja już ogarnąłem że to sen próbowałem coś sam zrobić i już się wybudzałem po chwili, nie mogłem tego przedłużyć Big Grin
22-01-2015 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blvck_beauty Offline
Banned
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Jan 2015
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: LD czyli świadomy sen
Raz takie coś udało mi się przeżyć Big Grin Big Grin
22-01-2015 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maersk Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 950
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 217 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: LD czyli świadomy sen
(22-01-2015 15:59)komorxd napisał(a):  Ja kiedyś próbowałem, i chyba zacznę od nowa bo to fajna sprawa, tylko że ja już ogarnąłem że to sen próbowałem coś sam zrobić i już się wybudzałem po chwili, nie mogłem tego przedłużyć Big Grin

Bo podobno takie coś przeżywa się właśnie w fazie końcowej snu

Typy bukmacherskie
http://zarabiam.com/Temat-Godne-Typy-100...pid1037711
22-01-2015 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snaggy Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 343 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 151.05
Post: #7
RE: LD czyli świadomy sen
Rzeczywiście istnieje coś takiego, sam praktykowałem. Zawsze jak już uzyskałem świadomość próbowałem zadowalać się różnymi pannami, niestety bez powodzenia, nigdy nie mogłem wejść bo się budziłem. Sad
Próbujcie bo da się to osiągnąć, zawsze się trzy razy upewnijcie czy rzeczywiście to sen i czy możecie skoczyć z balkonu.

Kompleksowy Mentoring od A do Z - Zarabianie na YouTube
[Obrazek: Mentoring.png]
22-01-2015 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #8
RE: LD czyli świadomy sen
Mi się tylko 2-3 razy udało osiągnąć świadomy sen. Fajne uczucie, wszystko odczuwasz 3x bardziej niż w świecie realnym.
22-01-2015 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bolo9797 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,242
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 768 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 109.57
Post: #9
RE: LD czyli świadomy sen
Polecam film Incepcja Smile
Jakis przedmiot ktory zawsze macie przy sobie i znacie dokladnie jego wage, rozmiary itd xD

(22-01-2015 19:42)Snaggy napisał(a):  Rzeczywiście istnieje coś takiego, sam praktykowałem. Zawsze jak już uzyskałem świadomość próbowałem zadowalać się różnymi pannami, niestety bez powodzenia, nigdy nie mogłem wejść bo się budziłem. Sad
Próbujcie bo da się to osiągnąć, zawsze się trzy razy upewnijcie czy rzeczywiście to sen i czy możecie skoczyć z balkonu.

To samo mialem..... xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015 19:51 przez bolo9797.)
22-01-2015 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ClassAxion Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,064
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 365 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #10
RE: LD czyli świadomy sen
Ja myślę że Test Rzeczywistości (TR/RT) najlepiej robić próbą lewitacji/dłoni na nosie ponieważ nie ma możliwości aby nie był to sen Tongue
Możliwości są ogromne, ja nie miałem możliwości przebywania w LD lecz teraz będę praktykował WILD'a (paraliż senny mi nie straszny Jerk2) Myślę że gdy już będę tam pierwszy raz wtedy będzie mi łatwiej tam powrócić i przejść przez paraliż Idea Dużo ludzi idzie tam właśnie dla Sex ale to ich sprawa, każdy może tam robić co chce bo to jego świat i nikt z kamerą go nie nagra impreza Film "Incepcja" najlepiej odwzorowuje LD Smile

22-01-2015 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Down Markonix, czyli administrator Sejfika. Obszerna analiza. Shimeon 30 9,542 22-02-2019 01:20
Ostatni post: buciu52
  Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. nicooo 56 8,005 16-10-2015 20:27
Ostatni post: Karewer
  Jak nie projektować stron internetowych - czyli najgorsze strony świata MaLiN 10 3,026 02-09-2015 13:59
Ostatni post: Apps
  Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość badii 31 4,592 29-07-2015 12:16
Ostatni post: adios123
  Projekt marzeń - czyli serwis do zarabiania sheko12 20 3,701 10-06-2014 15:22
Ostatni post: sheko12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: