Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
(04-08-2017 11:07)Bazor napisał(a): Sam pisałeś takie generatory?
Co do opisów to do następnych tysiącach filmików zamierzasz pisać wszystko ręcznie ? xd
Czekam na dalsze postępy !
No właśnie mysle, tam sa takie narzedzia pozwalajace zamieniac slowa, musze to jakos rozwiazac z pomyslem, zeby sie nie upocic a zeby to bylo chociaz troche skuteczne.
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
Wracamy na ląd, wakacje już sobie załatwiliśmy lecimy do Bułgarii - Złote Piaski. Weekend dość wakacyjnie na chillu, ale trzeba wrócić do pracy.
Wylatujemy 15 sierpnia. Teraz musze uderzyć z filmikami. Jak widać stare filmy gdzieś tam leżą i pieniążki kapią powoli, do tej pory przy prawie zerowej inwestycji wpadło 38$. Nie tak zle, ponieważ dalej coś będzie spływać.
Aktualnie dalej dość leniwie szykuje kampanie w międzyczasie spamując manualną metodą i troche zacząłem dziś promować firebid'a.
Wieczorem zdam raport co dziś zrobiłem.
ZAROBKI Z FILMÓW OD STARTU: 38$
Dziś mam wypłatę, chyba kupię VPS'a
BONUS:
Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.
Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge.
Pierwszy cel osiągniety, wakacje mamy w kieszeni! Dziękujęmy na pewno przywieziemy do Polski Rakije za wasze pieniążki i napijemy sie za wasze zdrowie!
Teraz mam zamiar kupić VPS'a jak ktoś ma ochote pozyskać te LP'ki to właśnie na to będą przeznaczone te pieniązki.
2# DRUGI CEL DOTACJI 0/15 $ 2# ILOŚĆ DONATORÓW OGÓLNIE: 9
DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!
DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
Przygotowana Kampania na 1000 Filmów, wrócę do domu, postawie Lapka i ruszam z uploadem. Zobaczymy co z tego będzie. Nie mam pojęcia jaką drogę wybrać.. Czy uderzać saturaded nisze i robić mass upload czy mniejsze i po jakies 50 filmów. Musze nad tym pomyśleć..
Dam znać jak zuploaduje filmy!
ZAROBKI Z FILMÓW OD STARTU: 60$
BONUS:
Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.
Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge.
Pierwszy cel osiągniety, wakacje mamy w kieszeni! Dziękujęmy na pewno przywieziemy do Polski Rakije za wasze pieniążki i napijemy sie za wasze zdrowie!
Teraz mam zamiar kupić VPS'a jak ktoś ma ochote pozyskać te LP'ki to właśnie na to będą przeznaczone te pieniązki.
2# DRUGI CEL DOTACJI 3/15 $ 2# ILOŚĆ DONATORÓW OGÓLNIE: 10
DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!
DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2017 12:03 przez Snaggy.)
Glosy:
27-08-2017 12:03
Damkofr
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,449
Dołączył: Mar 2012
Reputacja:
589 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 66.01
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
Może sam spróbuję sił w tym interesie, hmm... Bardzo dobry dziennik, wszystko wytłumaczone, a jak będę miał parę zł to dołożę się do VPN'a. Powodzenia )
Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka