Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
Sprawdź:
Cały weekend był raczej chillowy, byliśmy troche na działce i cały poniedziałek przeleżeliśmy w domu bo jest gorąco, że nie da se wytrzymać.
Muszę dokończyć filmik z tej nowej kampanii i uskutecznić to samo co teraz, będą tam bardziej szukane nisze co może przełoży się na większą ilość klików.
ZAROBKI Z FILMÓW WCZORAJ: 2.3$ ZAROBKI Z FILMÓW DZIS:0.86$
Zobaczymy jak będą wyglądać zarobki w miare ubiegu czasu, jak filmy zaczną się ustawiać czy coś.
Chyba czas na VPS.
BONUS:
Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.
Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge.
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
Mass Video Blaster ogranicza jakoś prędkość uploadu? Na moim własnym internecie wrzuca mi jakieś 150 filmów na 12h, na internecie który jest jakieś 100 razy szybszy wrzuca 150 filmów na 12h ;_;
Oczywiście nie ustawiłem żadnych ograniczeń w postaci wrzuconych filmów na dzień.
Edit:
Zmieniłem z tego nowego trybu wrzucania na stary i wrzuca dużo szybciej. Tylko nie wykonuje akcji typu jakieś lajki i tak dalej. Trochę lipa, ale przynajmniej szybko wrzuca.
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
(02-08-2017 16:22)radmatuszewski napisał(a): Mass Video Blaster ogranicza jakoś prędkość uploadu? Na moim własnym internecie wrzuca mi jakieś 150 filmów na 12h, na internecie który jest jakieś 100 razy szybszy wrzuca 150 filmów na 12h ;_;
Oczywiście nie ustawiłem żadnych ograniczeń w postaci wrzuconych filmów na dzień.
Edit:
Zmieniłem z tego nowego trybu wrzucania na stary i wrzuca dużo szybciej. Tylko nie wykonuje akcji typu jakieś lajki i tak dalej. Trochę lipa, ale przynajmniej szybko wrzuca.
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
Przecież to można łatwo skopiować jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
(02-08-2017 22:13)shf napisał(a): Przecież to można łatwo skopiować jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.
No i kto ci broni? Uzyj httracka bedzie latwiej cebulaku nie bedziesz musial linuxa instalowac. Nikt ci nic każe kupować przecież. Twój post wnosi tyle co nic do tematu. Wyśle ci link do calego multiniszowego thema będzie ci łatwiej sobie skopiować. Aa zabłysnąłeś wiedzą? To wyjazd z dziennika.
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
(02-08-2017 22:23)Snaggy napisał(a):
(02-08-2017 22:13)shf napisał(a): Przecież to można łatwo skopiować jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.
No i kto ci broni? Uzyj httracka bedzie latwiej cebulaku nie bedziesz musial linuxa instalowac. Nikt ci nic każe kupować przecież. Twój post wnosi tyle co nic do tematu. Wyśle ci link do calego multiniszowego thema będzie ci łatwiej sobie skopiować. Aa zabłysnąłeś wiedzą? To wyjazd z dziennika.
Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Po prostu chciałem Cię poinformować, że ktoś Ci może skopiować cały lp i że warto zmienić to ale widzę, że ból dupy już ktoś ma i spina
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
(03-08-2017 00:55)shf napisał(a):
(02-08-2017 22:23)Snaggy napisał(a):
(02-08-2017 22:13)shf napisał(a): Przecież to można łatwo skopiować jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.
No i kto ci broni? Uzyj httracka bedzie latwiej cebulaku nie bedziesz musial linuxa instalowac. Nikt ci nic każe kupować przecież. Twój post wnosi tyle co nic do tematu. Wyśle ci link do calego multiniszowego thema będzie ci łatwiej sobie skopiować. Aa zabłysnąłeś wiedzą? To wyjazd z dziennika.
Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Po prostu chciałem Cię poinformować, że ktoś Ci może skopiować cały lp i że warto zmienić to ale widzę, że ból dupy już ktoś ma i spina
Ale co zmienić? Nie rozumiem? Wytłumacz proszę. Jaki mam wplyw na to ze ktos skopiuje mi strony? W IM to zabieg na porządku dziennym. Ktos będzie chciał rzucić symboliczne 3$ to rzuci i dostanie fajny pakiecik. Mi by sie nie chciało pobierac 26 stron i grzebac w folderach zeby dojsc do ladu gdzie co i jak. U mnie dostajesz na tacy wszystko.
RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum!
Z aktualnie testowanej metody jest bieda, mimo, że to prawie 5k filmów to wpada tam praktycznie sam syf. z wcześniejszych 1k filmów jest o wiele lepszy traffic. Chociaż może za jakiś czas to się poprawi jak filmy gdzies sie wmieszaja.
Jestem w centrum handlowym i czekam na dziewczynę właśnie edytuje film do drugiej metody, zrobimy ją na HIGH QUALITY a nie typowe wrzucanie shitu. Tzn nadal będziemy wrzucać dużo, ale bardziej przemyślanie i chyba będę dodawał opisy ręcznie.
Dobra wkrótce kolejne info. Ide zajarać i kończę film, pózniej kampania!
BONUS:
Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.
Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge.