Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej

Autor Wiadomość
masterex2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,307
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 578 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 41.00
Post: #2221
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprawdź:
(15-12-2012 19:51)tomazzi napisał(a):  
(15-12-2012 19:48)masterex2 napisał(a):  
(15-12-2012 19:40)tomazzi napisał(a):  
(15-12-2012 19:35)masterex2 napisał(a):  
(15-12-2012 19:19)tomazzi napisał(a):  masterex powiem ci tak może zrozumiesz :

w grze masz hierarchię co w rozwijającym kraju jest potrzebne i te oferty pierwsze "wpuszcza" się by ten produkt był na rynku
są produkty ważne i ważniejsze

pierwsze produkowane powinny być które są ci najbardziej potrzebne do gry :

- kanapka ( dla niej mięso)
- wino ( winogrono)
- gazeta ( papier i drewno )
- garnitur
- aktówka
- tv


a dopiero potem oferty rzeczy które są drugorzędne
tutaj mi nie chodzi o to jakie dajesz ceny, to że zarabiasz to fajnie i o to chodzi ale np żelazo jak w twoim przypadku, skóra w przypadku wieś-mak drób indyk i kilka pozostały rzeczy to są to produkty o zapotrzebowaniu w kolejnych miejscach, na tą chwilę najbardziej potrzebne są inne rzeczy i ich produkcja powinna iść by nawet produkt w dużych ilościach zalegał na rynku a dopiero potem kolejne rzeczy


także są rzeczy ważne i ważniejsze w rozwijającym się e-kraju także bierz pod uwagę, że pierwsze powinny iść do produkcji inne rzeczy a dopiero potem kolejne
może obrazowe przedstawienie zasad zrozumiesz ( dla mnie widać nigdy nie brałeś udziału w grach ekonomicznych w rozwijającym się dopiero kraju )

Tak, nie grałem to co piszesz też masz racje jednak powiedz mi ile osób tak na prawdę trzyma się tej zasady co napisałeś?

masterex skomentuję krótko
oprócz ciebie działa tak wieś-mak drób indyk, debil do potęgi n-tej do którego niczym nie dotrzesz i nie przetłumaczysz i reszta jego uczniów którym przekazał swoją debilną wiedzę
tobie wyjaśniłem zasady i przyznałeś rację - zwrócenie jakiekolwiek w jakiejkolwiek formie z informacją do wieś-mak drób indyk powoduje odpowiedź, że on wie lepiej, grał w jakiejś grze ( ciekawe tylko w której bo ani w anno ani w prau innych grach ekonomicznych takiego debila nie było ... więc chyba jego chora jaźnia wymyśliła sobie grę jego w grę ...) tak samo i ty jesteś głupi a nie on i na tym się kończy rozmowę bo debil pozostanie debilem i inaczej się tego nazwać nie da i głupiemu nie przetłumaczysz

Przystopuję trochę chociaż w wielkopolsce są ceny 108 więc jak daje 110 to dużej róznicy nie robi.

nie o ceny się rozchodzi o płace bo to później ceną produktu skorygujesz, że np na rynku będzie droższy wyrób gotowy
chodzi o fakt, że dajesz swoje miejsca jako 1 przebijając oferty rzeczy o których pisałem
na tą chwilę żelazo jest produktem drugo rzędnym więc chodzi o to by "puszczać" pierwsze produkty potrzebne, gdy rynek się nimi zapełni można spokojnie puszczać produkty drugorzędne
o to masterex cały czas chodzi - o hierarchię rzeczy

Ok,rozumiem.
15-12-2012 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
misza02 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2222
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
amen.
15-12-2012 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2223
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Jako ze atmosfera wydaje sie lepsza chcialbym cos zaproponowac. Jezeli bedziecie uwazali to za zly pomysl prosze spokojnie to napisac nie mieszajac mnie jednoczesnie z blotem. Oczekuje odpowiedzi wylacznie na temat poruszany w tym poscie badz zadnych (jezeli pomysl sie nie podoba prosze potraktowac ten post jako spam) latwiej bedzie policzyc ile osob bedzie chcialo sprobowac wspolpracowac.
Jezeli zainteresowanych proba ratowania gospodarki bedzie wiekszosc podejme sie rozmow z graczami z zewnatrz. Gleboko wierze w to ze z conajmniej 70% inwestorami da sie porozumiec.

Propozycji jest kilka ale zaczne od tej najprostszej.

Obnizmy jednego dnia stawki na 80zl. Kazdy! Jezeli mamy sie bic o pracownika to robmy to nizej. Wylamie sie ktos. Nie rob tego i Ty. Inaczej wrocimy do punktu wyjscia. Czytajac te posty na forum widze ze juz chyba wszystkim udzielaja sie nerwy widzac co sie dzieje. Sprobujmy odpuscic na 2-3 dni z cenami. Inni nie chcacy wspolpracowac wkoncu wezma z Nas przyklad i zejda z ta cena widzac o ile przebijaja. Dajmy szanse sie kazdemu pokazac. Niech czyny pokaza z kim warto i kto potrafi wspolpracowac a nie slowa jak jest w tej chwili. Krotko mowiac jezeli gracze tego forum tacy jak(pozwole sobie wymienic zeby kazdy byl swiadom do kogo sie zwracam)

Spina, Francuz, Michal, Masterex, Tomazzi, Blackers, Misza, ja (nie wiem czy nikogo nie pominalem)
sie do tego dostosuja plus (moja optymistyczna wersja) z pozostalych graczy takich jak:
Raiden, Izboond, George, Indyk, Gonia, Rahus, Wojo44 (chyba wszyscy) uda mi sie do tego przekonac DWIE osoby to reszta prawdopodobnie (pewnosci nie mam) nie bylaby wstanie zapewnic miejsc pracy wszystkim w Naszym kraju i wkoncu ludzie beda zmuszenia do podjecia pracy za te nizsze stawki. Napewno przelozy sie to na graczy ktorzy odmowia wspolpracy i rowniez zejda w dol. A to juz bedzie jakis sukces bo chociaz przez chwile bedziemy sie bili na nizszych stawkachBig Grin a calkiem mozliwe ze da to cos reszcie do myslenia.

Jedyna strata to co najwyzej brak pracownikow przez dzien, moze dwa.

Prosze Was konkretnie o odpowiedz czy chcielibyscie sprobowac.
Propozycja najprostsza z mozliwych. Wymaga ona tylko checi wspolpracy z Waszej strony. Checi podjecia jakiegokolwiek dzialania.
15-12-2012 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2224
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
pominołeś valentyn
wybacz buch ale ja ze szm... jak valentyn, geo, gonia i indyk nie wchodzę w żadne układy - także ja w tym udziału nie wezmę bo nie ruszam gówna by nie śmierdziało
jest parę sposobów na ostudzenie co nie których zapałów "szaleńców" i powoli z misza02 wprowadzamy co nie które rzeczy w życie i powoli wprowadzimy resztę


i kwestia cen to nie problem - więcej pracownik zarabia co nie inwestuje
chodzi o kwestie pchania ofert nie potrzebnych rzeczy typu skóra ( indyk)
masterex zrozumiał - to są rzeczy których rynek na razie nie potrzebuje

a kolejna kwestia to mało aktywnych osób - jeśli nie będzie przybywało graczy to się zatrzymamy a niestety wśród polaków gra nie cieszy się wielkim zainteresowaniem i tu tkwi największy problem ...
brak aktywnej dużej ilości graczy, codziennie wylatuje kilkanaście nie aktywnych kont ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2012 00:05 przez tomazzi.)
15-12-2012 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2225
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Czy Ty zawsze musisz kogos obrazac? Mogles juz to sobie darowac. Widze ze Twoje podejscie nadal sie nie zmienilo.
Az tak jest to sprawa ambicjonalna zeby sprobowac nawiazac wspolprace (chociaz sprobowac nawiazac) na chwile z ludzmi ktorych wymieniles? Wprowadzaj ten swoj plan w zycie ale na nizszych stawkach. Moze az tak wiele nie trzeba zeby poprawic sytuacje. Jezeli proste metody zawioda to wtedy probuj inaczej.
Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i to szanuje takze nic na sile.
16-12-2012 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2226
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(16-12-2012 00:03)buch napisał(a):  Czy Ty zawsze musisz kogos obrazac? Mogles juz to sobie darowac. Widze ze Twoje podejscie nadal sie nie zmienilo.
Az tak jest to sprawa ambicjonalna zeby sprobowac nawiazac wspolprace (chociaz sprobowac nawiazac) na chwile z ludzmi ktorych wymieniles? Wprowadzaj ten swoj plan w zycie ale na nizszych stawkach. Moze az tak wiele nie trzeba zeby poprawic sytuacje. Jezeli proste metody zawioda to wtedy probuj inaczej.
Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i to szanuje takze nic na sile.

jeśli tobie nie przeszkadza wchodzenie w układy ze śmietanką towarzyska to wchodź nikt ci nie broni, ja nie zamierzam zadawać się z byle g... bo nie zamierzam zniżać się do .....
wprowadzam inne działania i nie zamierzam zmieniać frontu, tobie się to może podobać, a nie musi - to już twój problem

Valentyn jest dla mnie jednym wielkim 0 po tym jak wyruchał bez mydła Wojakk

indyk to debil na debilami dla mnie - ja z 0 nie zamierzam wchodzić w jakiekolwiek układy - ty masz chęci, nikt cię nie trzyma od wchodzenia z nimi w jakiekolwiek układy, droga wolna

poczytaj również co po edycji dodałem do postu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2012 00:16 przez tomazzi.)
16-12-2012 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartex89 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,938
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #2227
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
buch - idziesz rozmyslaniem w zlym kierunku, tu trzeba sposobu.
16-12-2012 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2228
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
to jest wlasnie sposob najprostszy

ja sie bawic jeszcze moge bardzo dlugo, w sytuacji ktora teraz mamy calkiem niezle sie odnajduje, tak dla wiadomosci reszty to mam jeszcze ponad 400kg miesa, co za tym idzie wystarczy spokojnie na miesiac jak nie dwa produkcji, zakup[ilem surowiec stosunkowo tanio, jednak wychodze z propozycja zmiany tej beznadziejnej sytuacji
czy trzeba podawac przyklady? kanapki po 40zl, ubrania drozsze niz z budzetu co wiaze sie bankructwem badz ciaglym dokladaniem kasy przez Raiden i Rahusa i kogo tam jeszcze, wina wogole nie oplaca sie produkowac, obecna cena miesa przy tych stawkach ustawia cene kanapki w granicach 45zl zeby byl zysk
winogrona rowniez nie oplaca sie produkowac
gazety po 27zl, nie wspominajac o kosztach papieru

e: mamy za duzo firm w stosunku do pracownikow i to jest oczywiste
poza tym nie trzeba zaraz ze wszystkimi sie dogadywac, dobra konkurencja nigdy nie jest zla
jednak sadze ze w pojedynke proces naprawiania kraju bedzie o wiele dluzszy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2012 00:26 przez buch.)
16-12-2012 00:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2229
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(16-12-2012 00:22)buch napisał(a):  to jest wlasnie sposob najprostszy

ja sie bawic jeszcze moge bardzo dlugo, w sytuacji ktora teraz mamy calkiem niezle sie odnajduje, tak dla wiadomosci reszty to mam jeszcze ponad 400kg miesa, co za tym idzie wystarczy spokojnie na miesiac jak nie dwa produkcji, zakup[ilem surowiec stosunkowo tanio, jednak wychodze z propozycja zmiany tej beznadziejnej sytuacji
czy trzeba podawac przyklady? kanapki po 40zl, ubrania drozsze niz z budzetu co wiaze sie bankructwem badz ciaglym dokladaniem kasy przez Raiden i Rahusa i kogo tam jeszcze, wina wogole nie oplaca sie produkowac, obecna cena miesa przy tych stawkach ustawia cene kanapki w granicach 45zl zeby byl zysk
winogrona rowniez nie oplaca sie produkowac
gazety po 27zl, nie wspominajac o kosztach papieru

e: mamy za duzo firm w stosunku do pracownikow i to jest oczywiste
poza tym nie trzeba zaraz ze wszystkimi sie dogadywac, dobra konkurencja nigdy nie jest zla
jednak sadze ze w pojedynke proces naprawiania kraju bedzie o wiele dluzszy

ale to już nie twój problem raczej czy oni będą dokładali czy nie - martw się i pilnuj swoich firm - może to ich celowe działania by adminowi zapełnić pp euro
mnie to rybka czy oni będą dokładali, czy zarabiali - może jak dołożą to pójdą po rozum do głowy, albo sytuacja pozostanie bez zmian - to ich problem, nie mój - nie myślę martwić się za kogoś i za stany finansowe ich firm czy dokładają do nich, czy nie czy będą dokładać czy spuszczą z tonu - nie martwi mnie to nawet, a szczerze mówiąc obchodzi tak jak zeszło roczny śnieg
mięsa masz malutko - ja mam tylko 1700 kg także kilka razy więcej, jak już pisałem wcześniej - spadną koszty produkcji, zmaleje cena a w układy z wielkimi 0 ja wchodził nie będę na pewno

w małopolskim brukowiec spinhack po 270 pln jest Tongue a normalnie było po 30 pln więc 27 to nie tak źle i tak są tacy co biorą
z winem będzie sens jak zejdzie produkt gry, ja wina nie biorę więc mi rybka jaka jego cena
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2012 00:39 przez tomazzi.)
16-12-2012 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
buch Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 25.00
Post: #2230
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
no nic, w takim razie pozostaje mi rowniez probowac w pojedynke cos zmienic
mialem juz zamiar otworzyc sobie wlasna firme z miesem, razem ze znajomymi spokojnie bylbym wstanie poprowadzic te dzialalnosci zeby generowac z kanapek dochod pozwalajacy pokryc koszta dwoch maszyn i jeszcze wyjsc na plus ale wtedy to juz napewno nic sie nie zmieni bo nie zwyklem odpuszczac, jeeli ze strony innych nie widze checi poprawienia czegokolwiek (nie mam tutaj naprawde nikogo na mysli, chodzi o ogol)chec wielkiego zarobku niestety przeslonila graczom oczy
ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze inni wyraza chec podjecia proby poprawy bytu badz zaproponuja cos konstruktywnego co przyniesie korzysci

btw: brakuje w tej grze rozwiazania z anno gdzie wladze sprawuje prezydent ustalajac podatki itd
tutaj taka funkcja bardzo by sie przydala zeby wladze sprawowala jedna osoba ktora poprowadzila by to z sensem, oczywiscie zapewne kazdy widzial by sie na tym miejscu ale tak powaznie to byloby bardzo dobre rozwiazanie jak mozna by bylo chociaz wiekszoscia ustalac jakies limity, pomarzyc dobra rzecz^^
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2012 00:47 przez buch.)
16-12-2012 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ByBit 5 euro + 10$ za transakcję kartą Czachy 1 55 02-06-2024 09:29
Ostatni post: Hybrid1990
  MyGuava - 5 euro - za samo założenie konta i weryfikację. NowyUser 1 609 09-04-2024 13:11
Ostatni post: Hybrid1990
  Za Darmo 15 Euro Od Razu Do Wypłaty androlo 1 218 03-04-2024 08:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 4 306 27-02-2024 10:32
Ostatni post: Hybrid1990
  Kurs euro Janek8192 1 149 25-02-2024 21:03
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości