Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(17-03-2019 11:23)imperator123 napisał(a): Jak to jest teraz z greenpanthera?
Na zagranicznych stronach jest wysyp opini, że nie płacą. - z przeciąu dwóch miesięcy
Ostatnio na polskim blogu widziałam potwierdzenie wypłaty z Greenpanthery z dnia 19.02.2019r., więc raczej nie powinno dziać się nic złego w tej kwestii, chociaż oczywiście takie sygnały zawsze mogą być nieco niepokojące. Jeśli dobrze kojarzę, chłopak prowadzący ten blog jest również tutaj na forum, więc może wypowie się dokładniej w tym temacie
Glosy:
17-03-2019 12:21
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
(17-03-2019 11:23)imperator123 napisał(a): Jak to jest teraz z greenpanthera?
Na zagranicznych stronach jest wysyp opini, że nie płacą. - z przeciąu dwóch miesięcy
Ostatnio na polskim blogu widziałam potwierdzenie wypłaty z Greenpanthery z dnia 19.02.2019r., więc raczej nie powinno dziać się nic złego w tej kwestii, chociaż oczywiście takie sygnały zawsze mogą być nieco niepokojące. Jeśli dobrze kojarzę, chłopak prowadzący ten blog jest również tutaj na forum, więc może wypowie się dokładniej w tym temacie
Cześć Marta, potwierdzam - 19.02.2019r otrzymałem wypłatę z GreenPanthera na PayPal. Czekałem na nią 4 dni. Mój dowód wypłaty można zobaczyć tutaj <<--
@Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.
Glosy:
18-03-2019 15:11
Korali
Świeżak
Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2019
Reputacja:
8 Forum Gold: 0.00
(18-03-2019 15:11)kamys0 napisał(a): @Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.
Witajcie Jam szczypiorek w ankietach. W zasadzie wypełniam je od kilku dni, ale od ca 1,5 m-ca podczytywałam różne tematyczne strony (głównie zagraniczne).
W odpowiedzi na Twoje pytanie (skierowane nie do mnie, wieeeem podzielę się wskazówkami zaczytanymi tu i tam. Podobno pomagają:
1. różne adresy mail dla GP i Clixsense
2. wypełnianie w różnych przeglądarkach
3. częste czyszczenie ciastek (ja to robię po każdej sesji; chyba nadgorliwość)
Kure ale dzisiaj było ankiet 5 na clixsine zrobiłem i 4 na innych panelach uf
a z GP chyab zrezygnuje dużo odrzuca szkodo powoli czasu bo jednak strata czasu przy tej ilości odrzuceń jest dość duża
i odpuszcze sobie jeszcze jakiś słaby panel i wezme jakieś nowe
Glosy:
18-03-2019 19:55
Owl_
Bywalec
Liczba postów: 289
Dołączył: Mar 2013
Reputacja:
122 Forum Gold: 13.00
(18-03-2019 15:11)kamys0 napisał(a): @Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.
@Kamys0 , wypełniam ankiety zarówno w GreenPanthera, jak i w ClixSense. Oczywiście wiele ankiet z rotatorów może się powtarzać i gryźć Ja natomiast się tym nie przejmuję i nie bawię się też w jakieś kalkulacje, gdzie ankiety są bardziej opłacalne lub mniej.
Wypełniam po prostu najpierw te, które prędzej do mnie dotrą. A więcej ankiet udaje mi się ostatnio ukończyć w GrennPanthera niż ClixSense. Być może dlatego, że ankiety z GreenPathera przychodzą do mnie na maila, a w ClixSense loguję się tylko raz dziennie, pod koniec dnia (nie ustawiłem sobie wysyłki na maila). W GreenPanthera wychodzi mi średnio 0,622 $ za pojedynczą ankietę.
PS. Mam też różne maile w obu programach, natomiast w żonglowanie przeglądarkami się nie bawię, ponieważ mi się nie chce
Ostatnio mam więcej cos ankiet z clixsense niz na meil z paneli
Dzisiaj zrobiłam:
4 ankiety clixsense za łącznie 2,36$ i będzie bonus 0,33$ - stan konta 11,87$
2 ankiety z prolific za 1,25 funta i 2,50 funta (jeszcze nie doliczone) - stan konta 3,14 funta
I dzisiejsza wypłata z opinie
(18-03-2019 18:45)Korali napisał(a):
(18-03-2019 15:11)kamys0 napisał(a): @Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.
Witajcie Jam szczypiorek w ankietach. W zasadzie wypełniam je od kilku dni, ale od ca 1,5 m-ca podczytywałam różne tematyczne strony (głównie zagraniczne).
W odpowiedzi na Twoje pytanie (skierowane nie do mnie, wieeeem podzielę się wskazówkami zaczytanymi tu i tam. Podobno pomagają:
1. różne adresy mail dla GP i Clixsense
2. wypełnianie w różnych przeglądarkach
3. częste czyszczenie ciastek (ja to robię po każdej sesji; chyba nadgorliwość)
Pozdrawiam serdecznie
No jakieś to rozwiązanie jest, ale nie wiadomo jeszcze jak przy stałym IP.
A co do czyszczenia ciasteczek to niezbyt lubie z uwagi, że wszędzie mam zapamietane hasła i lubie logować się automatycznie a nie za każdym razem wpisywać.
Chyba, że greenpanthera robić na telefonie wtedy inny internet, ale wtedy nastawić się, że część ankiet się nie uda, bo nie wszystkie mozna robic na telefonie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2019 22:07 przez 11natinka11.)