Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(24-02-2019 13:18)Agusek76 napisał(a): Mam pytanie co do greenpanthera czy też macie tak, że nie naliczają za ankiety do końca zrobione? Mam już tak z dwie do tyłu plus nie naliczone za zapisanie się 5$ i niestety pisanie do nich niewiele pomaga.
Nie wiem czy to ma cos wspólnego, ale część poleconych mam jako tak jakby niezweryfikowanych nie wiem czy to może o to chodzi że nie dostali linku aktywacyjnego czy może profilu nie wypełnili.
Jak jesteś moim poleconym to moge zobaczyć czy mam Cię jako "approved" ale podaj imie i datę rejestracji.
(24-02-2019 20:41)olesh napisał(a): @Agusek76 Też mam problemy z zieloną panterą.
Z tego co widzę to mało kto to poleca. Jakie macie o niej opinie. Obecnie podchodzę do tych ankietach z dystansem i robię je wyrywkowo.
Ja tez wyrywkowo z tego względu, że mam konkurencje z clixsense i jak robię ankiety w clixsense to potem nie mam w greenpanthera, ale przewaznie 3 razy w roku mam tam wypłaty
A to nie tak - nie jestem przez Ciebie polecona, przychodzi sporo ankiet,do części się kwalifikuję, do części nie (wiadomo) ale niestety płatność za nie już nie bardzo przychodzi. Też widzę, że clixsense bardziej solidny, chyba całkiem zrezygnuję z greenpanthera bo szkoda czasu.
Jeżeli mogę się wtrącić, to w greenpanthera wynagrodzenie za wypełnione i ukończone ankiety zawsze naliczane jest z opóźnieniem i jest to u nich normalne. Przeważnie czas oczekiwania wynosi 3-7 dni, ale może przedłużyć się do dwóch tygodni. Nie zdarzyło mi się jednak, aby czegoś nie doliczyli.
Tu zgadza się, o tym zapomniałam dodac, bo nieraz w dzienniku o tym pisałam, że nie zalicza od razu ankiet, ale on pisał że nie dostał te 5$ za rejestrację co jest dziwne i może nie dostał, bo nie ma zweryfikowanego konta linkiem aktywacyjnym lub uzupełnionych danych
(25-02-2019 12:06)kamys0 napisał(a): Jak to robicie, że macie tyle ankiet z Kantaru? Ja tak mam że 2 na miesiąc.
Myslę, że większość osób ma po kilka ankiet na miesiąc z kantaru.
A ja dzis zrobiłam ta ankiete apel z piatku, bo miałam chyba wcześniej uszkodzony link, bo jak w nia klikałam to tylko na panel przenosiło, a dzis dostałam przypomnienie i zrobiłam ja poprawnie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2019 17:11 przez 11natinka11.)
Glosy:
25-02-2019 17:09
seti-bb
Świeżak
Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2019
Reputacja:
0 Forum Gold: 0.00
(25-02-2019 17:54)seti-bb napisał(a): miałem dzisiaj 2 ankiety ale niestety mnie odrzuciło i 2 na innych panelachnie wiem chyba zle wypełniłem profil trzeba jednak coś nasciemniac
ja też trochę koloryzuje, ale trzeba z tym uważać aby nie za bardzo i aby sie nie myliło i tego trzymać
A co do zmiany kodu na clixsense. To juz powróciłam do swojego kodu pocztowego, bo niedawno pisałam że zmylona moją lokalizacją po IP zmieniłam na Warszawę i myślałam że będę musiała 2 miesiące czekać, ale jest jednak na to sposób.
Jak sie w clixsense w profilu ogólnym zmieni kod pocztowy, a można w każdej chwili to także w profilu ankietowym sie zmienia. Może komus sie to przyda
Glosy:
25-02-2019 19:34
Agusek76
Początkujący
Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2019
Reputacja:
9 Forum Gold: 0.00
Kończąc temat greenpanthery - fakt brakowało danych, a po uzupełnieniu formularza naliczyło mi 5$, za trop serdeczne dzięki. Dotarła też jedna z wcześniejszych należności, więc fakt trzeba cierpliwie poczekać. A i Agusek76 (czyli ja) jest kobietą, tak że ten...
(25-02-2019 21:00)Agusek76 napisał(a): Kończąc temat greenpanthery - fakt brakowało danych, a po uzupełnieniu formularza naliczyło mi 5$, za trop serdeczne dzięki. Dotarła też jedna z wcześniejszych należności, więc fakt trzeba cierpliwie poczekać. A i Agusek76 (czyli ja) jest kobietą, tak że ten...
U mnie też tak jak pisali przedmówcy na zaliczenie wynagrodzenia z ankiet trzeba czekać czasem nawet kilkanaście dni.
Glosy:
25-02-2019 21:47
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
(25-02-2019 21:00)Agusek76 napisał(a): Kończąc temat greenpanthery - fakt brakowało danych, a po uzupełnieniu formularza naliczyło mi 5$, za trop serdeczne dzięki. Dotarła też jedna z wcześniejszych należności, więc fakt trzeba cierpliwie poczekać. A i Agusek76 (czyli ja) jest kobietą, tak że ten...
Rozumiem, przepraszam za pomyłkę.
Cieszę sie że pomogłam
Dzisiaj zrobiłam ankiety:
ankieta kantar 160pkt - stan konta 1065pkt
ankieta clixsense 0,65$ - stan konta 21,15$
2 ankiety reaktor opinii za 10pkt i 15pkt - stan konta 359pkt
Poza tym w weekend i ostatnie dni ze względu na brak czasu robie po kilka ankiet na dzień, a nie jak przeważnie ponad 5 i w weekend zrobiłam ankietę z opinie za 1000pkt, ostatnio co nie dawałam wpisów głównie kilka ankiet z clixsense i zymetrii
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2019 22:27 przez 11natinka11.)
Glosy:
25-02-2019 22:15
Agusek76
Początkujący
Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2019
Reputacja:
9 Forum Gold: 0.00
clixsanse to wypełniam ankiety nieraz nie wiem po co przecież te wszystkie informacje mam w profilu a na konec komunikat ze nie pasuje do mnie... irytujące i niepotrzebna strata czasu
Czy ktoś z Was też ma taki problem, jak ja dziś że nie ma dostępu do strony Foodies https://foodiesandmore.insitessquare.com/ ? Ja mam białą stronę spod różnych IP, komputerów, przeglądarek i telefonów... Nie mam dostępu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2019 14:51 przez kamys0.)
Glosy:
26-02-2019 14:51
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
Dzisiaj zrobiłam:
3 ankiety clixsense za łącznie 1,81$ i będzie bonus 0,25$ - stan konta 24,62$
ankieta reaktor opinii 5pkt - stan konta 364pkt
studentswatch 6 ankiet po 1pkt - stan konta 30pkt
Uzupełniłam wpisy w wizja orange
Dostałam wypłatę z opinie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2019 23:14 przez 11natinka11.)