Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(29-11-2018 16:35)Marcins1996 napisał(a): A jak zdobyć tych poleconych natinka ? Wiem, że wielu zdobyłaś tu na forum, ale jeżeli ja nie mam tu reputacji to, w jaki sposób ich zdobyć ?
myslę, że więcej mam poleconych z sygnaturek na tym forum i na jeszcze innym co sie wiecej udzielam, niz z linku na początku dziennika, bo nawet wiecej mam poleconych z forum gdzie mam tylko clixsense w sygnaturce a sie więcej tam udzielam. Tu na forum sie głównie udzielam w dzienniku, a na innym mniejszym forum w wiekszej ilości tematów, bo mi łatwiej na mniejszym forum.
Myslę, że do linka w sygnaturce zachecające hasło bardzo przyciąga, to taka moja hipoteza i sie sprawdza
Kurde, dzięki tobie Natinka wróciłem na clixsense bo coś motywacji nie miałem, a dziś w ciągu dnia wpadło 5$, mam nadzieję że pójdzie tak dalej
A wykonujesz też tam taski? Bo mam problem z weryfikacją konta i email potwierdzający mi nie przychodzi
Glosy:
29-11-2018 18:43
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
(29-11-2018 18:43)Zaperr44 napisał(a): Kurde, dzięki tobie Natinka wróciłem na clixsense bo coś motywacji nie miałem, a dziś w ciągu dnia wpadło 5$, mam nadzieję że pójdzie tak dalej
A wykonujesz też tam taski? Bo mam problem z weryfikacją konta i email potwierdzający mi nie przychodzi
Nie, tam zostałam zbanowana na taski, a na inny meil nie mogę.
Może znów do nich napiszę, aby mnie odblokowali, ale są zawzieci, a nawet nie wiem co takiego zrobiłam
No widzisz, a ostatnio cos sie poprawiło z clixsense i jest coś więcej ankiet.
A co do porad, tajników i statystyk to jak każdy widzi jestem szczera i niczego nie ukrywam i zawsze mówię szczerze jak mam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2018 19:05 przez 11natinka11.)
Glosy:
29-11-2018 19:04
xScigajx
Aktywny
Liczba postów: 159
Dołączył: Nov 2018
Reputacja:
24 Forum Gold: 0.00
Witam.
Jestem nowy na tym forum,ale od pewnego czasu zajmuje się ankietami i przyznaje twoje porady mi pomogły. Dlatego zwracam się z zapytaniem co sądzisz o tym panelu. Czy jest warty uwagi czy to jakieś oszustwo. Chodzi mi o ten panel "Surveyrewardz"? Pozdrawiam.
Glosy:
29-11-2018 21:05
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
5 ankiet studentswatch za łącznie 6pkt - stan konta 15pkt (7,50zł)
ankieta zymetria 8pkt - stan konta 250pkt (25zł)
3 ankiety clixsense za łącznie 2,30$ i będzie bonus 0,32$ - stan konta 59,94$
ankieta opinie 500pkt - stan konta 9120pkt
ankieta prolific 0,80 funta - stan konta 4 funty
ankieta greenpanthera 0,60$ (jeszcze nie dopisane) - stan konta 3,40$
(29-11-2018 21:05)xScigajx napisał(a): Witam.
Jestem nowy na tym forum,ale od pewnego czasu zajmuje się ankietami i przyznaje twoje porady mi pomogły. Dlatego zwracam się z zapytaniem co sądzisz o tym panelu. Czy jest warty uwagi czy to jakieś oszustwo. Chodzi mi o ten panel "Surveyrewardz"? Pozdrawiam.
kurcze, przypomniałeś mi o tym, zarejestrowałam sie tam z reklamy na facebooku i obawiam sie, że to oszustwo, mam nadzieję, że nie podałam tam hasła co mam w wiekszości paneli, ale juz od jakiegoś czasu staram sie gdzie sie rejestruje wymyslać inne hasła (chociaz do polskich paneli często uzywam tego samego), teraz weszłam i zapamietane hasło co miałam na komputerze tu juz nie pasuje.
Jest podejrzana ta strona i trzeba było telefon podawać i teraz w sumie jak tak pomyślę to mam ciagle dziwne telefony.
Dzieki, że mi o tym przypomniałeś i faktycznie podejrzana ta strona
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2018 22:32 przez 11natinka11.)
Glosy:
29-11-2018 22:20
xScigajx
Aktywny
Liczba postów: 159
Dołączył: Nov 2018
Reputacja:
24 Forum Gold: 0.00
Dziękuję za informacje.W takim razie wypłacę sobie to co uzbierałem,czyli jakieś 3$.Jak oczywiście wypłacaI usuwam konto.A jakie nowe panel byś poleciła?Bo z pierwszej strony wszystkie używam.?
Glosy:
30-11-2018 10:36
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
(30-11-2018 10:36)xScigajx napisał(a): Dziękuję za informacje.W takim razie wypłacę sobie to co uzbierałem,czyli jakieś 3$.Jak oczywiście wypłacaI usuwam konto.A jakie nowe panel byś poleciła?Bo z pierwszej strony wszystkie używam.?
nie wiem dokładnie czy to ta o której myślę w sumie, bo może o innej myślę, a tu trzeba było telefon podać?
Glosy:
30-11-2018 11:22
adam_per
Aktywny
Liczba postów: 147
Dołączył: Apr 2012
Reputacja:
15 Forum Gold: 0.00
miałem dzis kilka duzych ankiet na i-say po 100, 175, 100(lub 75) punktów i o dziwo ze wszystkich odpadłem, pierwszy raz cos takiego, w pierwszej wiem, ze pomyliłem i dałem, ze tos pracuje z rodziny w jakiejs firmie powiazanej, a pozniej było jakie badania w ciagu trzech miesiecy miałeś
***
na swpanel też miałem kilka duzych i też odziwo odpadłem coś za 6 lub 7 punktów, pozniej cos za 10 około, i kilka mniejszych miałem to sie udało, ale nie wiem czy oni płacą w piątki czy jak, ale ostatnio mi wychodzi, ze na paypal przychodzi szybciej lub to tylko zbieg okolicznosci
Glosy:
30-11-2018 18:53
domancmg
Banned
Liczba postów: 14
Dołączył: Nov 2018
Forum Gold: 0.00