Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(07-05-2018 20:06)Kryspin napisał(a): Mam pytanie działa Ci strona wizja orange? U mnie leży od wczoraj.
tak działa
Dzisiaj zrobiłam 2 dłuższe i 3 krótkie ankiety. Zrobiłam ankietę z opinie za 650pkt i mam tam 4700pkt (zleciłam też tu wypłatę 25zł, ale nie na moje konto), ankietę z talk online panel za 250pkt i mam tu 1510pkt oraz krótkie ankiety za 1pkt z opinion people i mam tu 24pkt oraz ze studentswatch 2 ankiety za 1kt i za 2pkt i mam tu 96pkt (jeszcze 4pkt do wypłaty 50zł).
Utwierdziłam się w przekonaniu, że nie ma co zwlekać z ankietami nawet z 2-3 godziny, bo jest taka konkurencja i juz może nie być miejsc. Odrzuciło mnie z ankiety epanel i to po ok 1,5 godziny od otrzymania na email juz ankieta była zamknieta i to samo z 2 ankiet z globaltestmarket po ok 2-3 godzinach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2018 21:12 przez 11natinka11.)
Glosy:
07-05-2018 20:51
Caevar
Świeżak
Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2017
Reputacja:
5 Forum Gold: 0.00
Też odgrzebałem swoją wizję orange i zaczynam tam działać. Jakiś czas temu tam się dostałem, ale olałem temat, teraz postanowiłem powrócić i zobaczę, co z tego wyjdzie. ;0
Glosy:
08-05-2018 09:57
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
(08-05-2018 09:57)Caevar napisał(a): Też odgrzebałem swoją wizję orange i zaczynam tam działać. Jakiś czas temu tam się dostałem, ale olałem temat, teraz postanowiłem powrócić i zobaczę, co z tego wyjdzie. ;0
No oprócz stawki 22zł za miesięczna aktywność sa też dodatkowe nagrody za zadania specjalne. Juz raz dostałam 83zł a teraz byc może będę w drugim zadaniu specjalnym
Glosy:
08-05-2018 10:47
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
Dzisiaj zrobiłam sporo ankiet. Udany dziś dzień Zrobiłam:
3 ankiety clixsense za łącznie 2,86$ (będzie bonus 0,40$) - stan konta 8,71$
2 ankiety globaltestmarket za 30pkt i 22pkt - stan konta 393pkt
2 ankiety i-say po 100pkt każda - zlecona wypłata 10 euro za 1700pkt i zostało 74pkt
ankieta askgfk 77pkt - stan konta 623pkt
ankieta pollbuzzer 1,60zł - stan konta 22,80zł
ankieta studentswatch za 1pkt - stan konta 97pkt (3pkt brakują do wypłaty 50zł)
Poza tym otrzymałam 25zł z opinie (ale na konto siostry wiec nie daję dowodu).
Poza tym uzupełniałam wpisy na forum cyfrowe laboratorium i dostałam informację o zadaniu specjalnym,że jak będę miała wszystkie wpisy i przez tydzień wypełnię dzienniczek dotyczący moich aktywności związanych z rozrywką to dostanę gwarantowane 20$
Glosy:
08-05-2018 21:26
Kryspin
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,748
Dołączył: Sep 2014
Reputacja:
458 Forum Gold: 1,893.71
(08-05-2018 21:26)11natinka11 napisał(a): Dzisiaj zrobiłam sporo ankiet. Udany dziś dzień Zrobiłam:
3 ankiety clixsense za łącznie 2,86$ (będzie bonus 0,40$) - stan konta 8,71$
2 ankiety globaltestmarket za 30pkt i 22pkt - stan konta 393pkt
2 ankiety i-say po 100pkt każda - zlecona wypłata 10 euro za 1700pkt i zostało 74pkt
ankieta askgfk 77pkt - stan konta 623pkt
ankieta pollbuzzer 1,60zł - stan konta 22,80zł
ankieta studentswatch za 1pkt - stan konta 97pkt (3pkt brakują do wypłaty 50zł)
Poza tym otrzymałam 25zł z opinie (ale na konto siostry wiec nie daję dowodu).
Poza tym uzupełniałam wpisy na forum cyfrowe laboratorium i dostałam informację o zadaniu specjalnym,że jak będę miała wszystkie wpisy i przez tydzień wypełnię dzienniczek dotyczący moich aktywności związanych z rozrywką to dostanę gwarantowane 20$
Ładnie Ci dziś poszło Gratulacje
Szkoda, że do tego labolatorium się nie dostałam, bo widzę, że trochę można kasy otrzymać.
Dzisiaj zrobiłam 3 ankiety, ankietę z i-say za 100pkt, z klubu zdrowia zymetria za 15pkt i clixsense za 0,76$. Jeszcze uzupełniałam wpisy na forum cyfrowe laboratorium. Dzisiaj miałam mniej czasu i jeszcze mam ankietę z polski panel narody 30 minutową, ale zostawię sobie ją na jutro. Teraz idę spać bo dzis jestem coś zmęczona
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2018 20:10 przez 11natinka11.)
Glosy:
09-05-2018 20:09
11natinka11
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,649
Dołączył: Mar 2016
Reputacja:
420 Forum Gold: 0.01
ankieta z surveyo24 za 0,39$ - wypłacone instant
ankieta ideas ircenter za 2zł - jeszcze tu w sumie nie uzupełniłam profilu
ankieta i-say 75pkt - stan konta 249pkt
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczone ) - stan konta 22,65$
ankieta polski panel narodowy 350pkt - zlecona wypłata 34zł za 2108pkt i zostało 19pkt
Poza tym uzupełniałam wpisy na cyfrowym laboratorium, bo jak przez tydzień do wszystkich kilku tematów uzupełnię wpisy to dostanę 150zł (jeszcze mi tylko zostało dodać filmik o sprzętach elektronicznych, które posiadam)
W clixsense dzisiaj nie miałam szczęścia, ale dziękuję poleconym, którzy dzisiaj byli aktywni oraz w globaltestmarket tez nie miałam szczęścia, a podchodziłam chyba do 4 ankiet.
Jutro nie wiem jak będzie z moją aktywnością w ankietach, bo w niedzielę moja siostrzenica ma 1 komunię Świętą i trochę trzeba jeszcze pozałatwiać i pomóc siostrze
Glosy:
10-05-2018 21:56
Caevar
Świeżak
Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2017
Reputacja:
5 Forum Gold: 0.00
A ja ten tydzień jeżeli chodzi o ankiety to słabo, na clixsense o ile pamiętam nic nie zrobiłem albo jedną za 0,76, na innych panelach podobnie. Do globaltestmarket miałem kilka zaproszeń, ale nigdzie mnie nie zakwalifikowało i ogólnie to słabo i tyle.
Może przez weekend coś się nadrobi
A z plusów odświeżona wizja orange, nawet nie wiedziałem, że dają te 22zł za miesiąc, tak to bym od początku był aktywny, a tak to muszę to odświeżać. Na plus to, że odpisałem wszędzie, gdzie mogłem więc może nie będzie tak źle