Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] (/Temat-Boruc-vs-Szczesny-EURO-2012-50525)

Strony: 1 2


Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - Driver - 06-03-2012 22:09

Kto wg. was powinien być numerem 1 w polskiej bramce na EURO 2012 i dlaczego ?


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - Sloniasek - 06-03-2012 22:21

Szczęsny jak dla mnie.

ewentualnie Fabiański


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - DDK - 06-03-2012 22:31

Boruc bo jest z Siedlec.


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - M.A.J.O - 06-03-2012 22:31

Szczesny jak dla mnie , boruc juz sie w swoim zyciu nabronil


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - Jeppers - 06-03-2012 22:32

Artur Boruc, kiedyś szczęście się Szczęsnemu skończy i spadnie fala krytyki


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - bmw00 - 06-03-2012 22:36

Moim zdaniem zawszę będzie Artur Boruc najlepszy bramkarzem polski .

Ewentualnie na ławkę szczęsnego można dać

PS:Wszyscy fani arsenalu i głosują na szczęsnego Jerk


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - patyk339 - 07-03-2012 14:44

Jestem za Szczęsnym.
Boruc jest słabym bramkarzem i został wykopany z kadry.
P.S: Nie jestem fanem Arsenalu tylko Barcelony.
No i co Szczęsnemu zdarzyła się wpadka i już skaczecie mu do gardła. Każdemu nawet najlepszemu bramkarzowi może zdarzyć się taka wpadka.


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - Bolt - 07-03-2012 14:51

@up: czym więc motywujesz to że boruc jest słaby? Sam sobie przeczysz człowieku... Artur jest świetnym bramkarzem ale jest też znany z ciętego języka czego nie lubi trener Smuda, dlatego wybiera grzecznych chłopców. Niekoniecznie dobrych. Artur. Taki bramkarz nie powinien kończyć kariery reprezentacyjnej dlatego że selekcjoner go nie lubi.. A więc Boruc na Euro. Na MŚ już warto spróbować ze szczęsnym, zdolny chłopak


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - Jeppers - 07-03-2012 15:01

Artur Boruc to bramkarz z mega doświadczeniem, osobiście stawiam go wyżej niż Wojciecha, któremu odbija palma, nie ukrywajmy, czasami zachowuje się jak kretyn. Boruc został wydalony z kadry za konflikt z selekcjonerem, niektórzy twierdzą, że takowego nie było i jedynym powodem było to, że Artur potrafił wyrazić swoje zdanie na treningu. Większość doskonale wie, że w kadrze polski piłkarze nie mają jaj, kto się wstawił za orzełkiem na koszulkach ? Nie widziałem takowego, myślę, że Boruc powiedziałby co myśli w tamtej sytuacji i dał do zrozumienia, że bez orła nie da się grać. DOświadczenie + charakter, który daje niezłe rezultaty, miejsce takiego kogoś jest w kadrze !!!


RE: Boruc vs. Szczęsny [EURO 2012] - MareKSG - 08-03-2012 01:41

(06-03-2012 22:36)bmw00 napisał(a):  PS:Wszyscy fani arsenalu i głosują na szczęsnego Jerk

Jestem kibicem United, nienawidzę Szczęsnego ale na niego zagłosowałem. Dlaczego? On w przeciwieństwie do Boruca karierę ma jeszcze przed sobą. Jest młodym, bardzo dobrym bramkarzem grającym w jednym z najlepszych klubów świata. W wieku 22 lat zaszedł dalej niż Artur. Nie mówię, że Boruc jest słaby, bo nie jest. Tyle, że po co stawiać na 32-wu letniego bramkarza skoro jest jeszcze lepszy, o 10 lat młodszy Szczęsny? Trzeba stawiać na młodych, a starszych odstawiać na bok. Inaczej nigdy nie dojdzie się do określonego celu.

P.S. 1: Wszyscy fani Legii i osoby z Siedlec głosują na Boruca Jerk
P.S. 2: Szczęsnego, Arsenalu