Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →

Nowy wygląd Zarabiam.com — zobacz, co się zmieniło →


Odpowiedz 
xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha

Autor Wiadomość
Post: #1
xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha
Sprawdź:
Kto ma xRumera już pewnie przetestował sobie nowy łamacz captchy dostępny wraz z nowym rumerem - xEvil. Dla użytkowników xRumera jest za darmo i na razie współpracuje tylko z tym programem, ale w lutym wypuszczają wersję 2.0 która będzie działać z każdym innym programem np. GSA. Powiem wam że jest przepaść między xEvil a np. GSA captcha breaker-em.
xEvil 1.02 łamie 8400 captcha
GSA - 1270 i to jeszcze dużo z tego błędnie
xEvil bezbłednie rozpoznaje takie obrazki z którymi ja nieraz mam problem z odczytaniem, zresztą zobaczcie filmik jak to wygląda:





Coś czuje że serwisy oferujące łamanie captchy typu DeathbyCaptcha mogą niedługo pójść z torbami.

DIABELNIE skuteczny INDEKSER LINKÓW - indeksuj swoje linki, posty w social mediach w 2 dni
Glosy: Czaq (+1)
Post: #2
RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha
Lecz koszt XR dalej nie jest maly
Post: #3
RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha
Za $100 masz xrumera i xevil a na same kiepskie GSA captcha breaker musisz wydać 147$ plus vat, dla mnie wybór jest oczywisty

DIABELNIE skuteczny INDEKSER LINKÓW - indeksuj swoje linki, posty w social mediach w 2 dni
Post: #4
RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha
(05-02-2017 19:12)cezar78 napisał(a):  Coś czuje że serwisy oferujące łamanie captchy typu DeathbyCaptcha mogą niedługo pójść z torbami.

Jesteś w błędzie , tan progs rozwiązuje tylko "słabe" captcha , które można pewnie rozwiązać jakimś OCR , na filmie nie widzę żeby program rozwiązywał solvemedia czy recaptcha , a już o recaptcha v2 nie wspomnę Wink
Post: #5
RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha
Recaptche xrumer łamie oczywiscie nie tą obrazkową tylko napisy

DIABELNIE skuteczny INDEKSER LINKÓW - indeksuj swoje linki, posty w social mediach w 2 dni
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Szukam] Jak wysłać obrazki do serwisu captcha prosto z mojego PC cezar78 4 4,452 19-01-2019 22:30
Ostatni post: rousen
  Captcha bot ebooks4free.pl 9 5,722 10-06-2016 16:37
Ostatni post: TheBot
  FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha marcin0409 7 8,860 08-06-2015 23:56
Ostatni post: kastaniety

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: