Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha (/Temat-xEvil-szykuje-sie-rewolucja-w-lamaniu-captcha-143844)



xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha - cezar78 - 05-02-2017 19:12

Kto ma xRumera już pewnie przetestował sobie nowy łamacz captchy dostępny wraz z nowym rumerem - xEvil. Dla użytkowników xRumera jest za darmo i na razie współpracuje tylko z tym programem, ale w lutym wypuszczają wersję 2.0 która będzie działać z każdym innym programem np. GSA. Powiem wam że jest przepaść między xEvil a np. GSA captcha breaker-em.
xEvil 1.02 łamie 8400 captcha
GSA - 1270 i to jeszcze dużo z tego błędnie
xEvil bezbłednie rozpoznaje takie obrazki z którymi ja nieraz mam problem z odczytaniem, zresztą zobaczcie filmik jak to wygląda:





Coś czuje że serwisy oferujące łamanie captchy typu DeathbyCaptcha mogą niedługo pójść z torbami.


RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha - xOceanFirex - 06-02-2017 08:20

Lecz koszt XR dalej nie jest maly


RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha - cezar78 - 06-02-2017 09:18

Za $100 masz xrumera i xevil a na same kiepskie GSA captcha breaker musisz wydać 147$ plus vat, dla mnie wybór jest oczywisty


RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha - TheBot - 06-02-2017 12:01

(05-02-2017 19:12)cezar78 napisał(a):  Coś czuje że serwisy oferujące łamanie captchy typu DeathbyCaptcha mogą niedługo pójść z torbami.

Jesteś w błędzie , tan progs rozwiązuje tylko "słabe" captcha , które można pewnie rozwiązać jakimś OCR , na filmie nie widzę żeby program rozwiązywał solvemedia czy recaptcha , a już o recaptcha v2 nie wspomnę Wink


RE: xEvil - szykuje się rewolucja w łamaniu captcha - cezar78 - 06-02-2017 15:58

Recaptche xrumer łamie oczywiscie nie tą obrazkową tylko napisy