Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
1. Właśnie straciłeś wszystkie swoje pieniądze które zainwestowałeś przed 11 lutego.
2. Aby zacząć "zarabiać" musisz wpłacić kolejną porcję dolarów, aby przy okazji było na wypłaty dla innych.
Mijasz się z prawdą devilll, z oficjalnej wiadomości od właściciela programu możemy dowiedzieć się, że po zwolnieniu środków przez PayPal nasze wypłaty które miały status PENDING zostaną wypłacone a AdPacki zakupione 11 lutego i wcześniej zaczną znów dla nas zarabiać. Nie jesteś stwórcą nie wiesz wszystkiego więc nie pisz, że stracił wszystkie swoje pieniądze bo tego nie wiesz a siejesz tylko panikę
Ten gość tylko i wyłącznie to robi. Nie ma ani jednego normalnego wpisu, ciekawe jaki ma w tym interes, żeby dezinformować wszystkich na temat TM?
Glosy:
18-02-2016 12:01
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
1. Właśnie straciłeś wszystkie swoje pieniądze które zainwestowałeś przed 11 lutego.
2. Aby zacząć "zarabiać" musisz wpłacić kolejną porcję dolarów, aby przy okazji było na wypłaty dla innych.
Mijasz się z prawdą devilll, z oficjalnej wiadomości od właściciela programu możemy dowiedzieć się, że po zwolnieniu środków przez PayPal nasze wypłaty które miały status PENDING zostaną wypłacone a AdPacki zakupione 11 lutego i wcześniej zaczną znów dla nas zarabiać. Nie jesteś stwórcą nie wiesz wszystkiego więc nie pisz, że stracił wszystkie swoje pieniądze bo tego nie wiesz a siejesz tylko panikę
Miko93PL Ty natomiast bezkrytycznie wierzysz we wszystko co mówi oszust karol po tym co piszesz
Poszukaj informacji na temat ADHitsProfit - tam działo się dokładnie tak samo i tak samo karolek pięknie na filmach opowiadał o złym brzydkim paypal co zamroził środki, że po 180 dniach wypłaty ruszą odda wszystko wszystkim a po 50 dniach od rzekomej blokady w programie nie było ani karolka ani pieniędzy także oddał wszystkim wszystko
Glosy:
18-02-2016 12:02
devilll
Bywalec
Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja:
164 Forum Gold: 10.00
1. Właśnie straciłeś wszystkie swoje pieniądze które zainwestowałeś przed 11 lutego.
2. Aby zacząć "zarabiać" musisz wpłacić kolejną porcję dolarów, aby przy okazji było na wypłaty dla innych.
Mijasz się z prawdą devilll, z oficjalnej wiadomości od właściciela programu możemy dowiedzieć się, że po zwolnieniu środków przez PayPal nasze wypłaty które miały status PENDING zostaną wypłacone a AdPacki zakupione 11 lutego i wcześniej zaczną znów dla nas zarabiać. Nie jesteś stwórcą nie wiesz wszystkiego więc nie pisz, że stracił wszystkie swoje pieniądze bo tego nie wiesz a siejesz tylko panikę
Nie wciskaj mi tej ciemnoty, bo ja nie z tych. Naprawdę trzeba być naiwnym , albo naganiaczem aby wierzyć, że Paypal zwolni jakiekolwiek środki, a nawet jeśli je zwolni to Wy ich nie zobaczycie bo do tego czasu wasz "byznes" już dawno padnie, a Karol będzie odpoczywał na Hawajach.
(18-02-2016 12:01)scinekm napisał(a): Ten gość tylko i wyłącznie to robi. Nie ma ani jednego normalnego wpisu, ciekawe jaki ma w tym interes, żeby dezinformować wszystkich na temat TM?
Z Tobą to nawet nie ma sensu dyskutować, bo Karol to twój guru. Mam nadzieję, że wpłacisz tam tyle ile się da, bo chciałbym dożyć jak wszystko stracisz aby zaśmiać Ci się w twarz. Ty chłopczyku w o ogóle byłeś już w jakimś Hyipie ? Nie sądzę, bo wtedy byś wiedział, że trzeba się stąd zwijać.
Podobnie chyba było z PV/ MTV. Paypal zamroził im środki fakt nie aż takie miliony ja TM ale z tego co się mi wydaję to do tej pory ich nie odzyskali. Chyba że się mylę , to wtedy mnie poprawcie
(18-02-2016 12:25)oleks94 napisał(a): Podobnie chyba było z PV/ MTV. Paypal zamroził im środki fakt nie aż takie miliony ja TM ale z tego co się mi wydaję to do tej pory ich nie odzyskali. Chyba że się mylę , to wtedy mnie poprawcie
A to nie była tak, że ktoś z ekipy im podwędził kasę?
Glosy:
18-02-2016 12:43
xaxaxa
Bywalec
Liczba postów: 425
Dołączył: Oct 2015
Reputacja:
42 Forum Gold: 10.00
Jezeli mialbym jakiekolwiek srodki to bym złozył spor bo za 180 dni czy ile tam na pewnie nie dostaniecie zadnych pieniedzy. To jest piramida nie oszukujmy się.. Event na 14maj zaje** mamy 18 luty...
Jak wejdziesz na stronę MTV to zobaczysz że PP tam już nie ma. Z tego co pamiętam to PP zamroził im środki na wypłaty w wys 2 mln $ ale tak jak mówię to było już dość dawno i dokładnie nie pamiętam ile tych środków zamrozili
Znaczy było, ale z bitcoinem i PM, a kasę PP też zablokował i nie oddał w ogóle od chyba roku.
Mowa o 180 dniach to bzdura.
W regulaminie PP jest wyraźnie napisane, że w przypadku łamania prawa itd. PP może zablokować środki nie "DO" 180 dni tylko "DŁUŻEJ" niż 180dni. Z takim przypadkiem mamy tu doczynienia. Piramidy finansowe w USA są NIELEGALNE!
Z pewnością PP oraz ktoś z 4milionów "wkurzonych" użytkowników poinformuje też odpowiednie służby.
Trzeba przyznać, że Admin kupił sobie trochę czasu. Całkiem sprytna i znana z poprzednich projektów zagrywka. Pewnie pokręci się jeszcze jakiś czas dla nowych inwestorów, ale "paliwo" się szybko skończy.
Chociaż myślę, że wejście na 2-3obroty przy naliczeniach na poziomie 10%/dziennie to nawet nie głupi pomysł. Pytanie tylko czy wypłaty są już instant i czy za chwilę Admin nie powie no to kończymy wypłaty na STP teraz sprawdzamy dowodziki oraz przerzucamy wszystko na śmieciowy procesor "TM bank".
(18-02-2016 12:54)rcielak napisał(a): Nie, nie było...
Znaczy było, ale z bitcoinem i PM, a kasę PP też zablokował i nie oddał w ogóle od chyba roku.
Mowa o 180 dniach to bzdura.
W regulaminie PP jest wyraźnie napisane, że w przypadku łamania prawa itd. PP może zablokować środki nie "DO" 180 dni tylko "DŁUŻEJ" niż 180dni. Z takim przypadkiem mamy tu doczynienia. Piramidy finansowe w USA są NIELEGALNE!
Z pewnością PP oraz ktoś z 4milionów "wkurzonych" użytkowników poinformuje też odpowiednie służby.
Trzeba przyznać, że Admin kupił sobie trochę czasu. Całkiem sprytna i znana z poprzednich projektów zagrywka. Pewnie pokręci się jeszcze jakiś czas dla nowych inwestorów, ale "paliwo" się szybko skończy.
Chociaż myślę, że wejście na 2-3obroty przy naliczeniach na poziomie 10%/dziennie to nawet nie głupi pomysł. Pytanie tylko czy wypłaty są już instant i czy za chwilę Admin nie powie no to kończymy wypłaty na STP teraz sprawdzamy dowodziki oraz przerzucamy wszystko na śmieciowy procesor "TM bank".
Najbardziej poszkodowani teraz są Ci , którzy zaczęli przed 11 lutego, bo właśnie stracili swoje pieniądze. Ci którzy wejdą teraz , raczej też nie zdążą wypłacić nic sensownego, chyba, że wejdą z dużą kwotą, tak czy siak to jest już powoli rozkładający się trup i tak jak koledzy wyżej dobrze radzę zakładać spory na PP , jeśli chcecie odzyskać swoje pieniądze.
Karolek specjalnie będzie wszystkim wmawiał, że po 180d dniach złe PP zwróci im kaskę, wszystko robione jest po to, aby użytkownicy nie zdążyli złożyć sporów i roszczeń wobec TM.
Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z PayPalem. Maksymalny czas przetrzymywania środków przez ich firmę to 180 dni nie ważne czy jesteśmy firmą czy osobą prywatną. Numer telefonu do PP - 801 38 66 86 zadzwońcie przekonajcie się sami.
Nie ufam bezgranicznie Charlesowi ale na razie nie mam podstaw do tego aby mu nie wierzyć. Przez 17 miesięcy firma płaciła i zarabiali z nią tysiące użytkowników aż tu nagle pojawił się problem i od razu fala hejtu, gdzie byliście w czerwcu czy lipcu jak firma super się rozwijała ? Dlaczego wtedy nie pisaliście, żeby wypłacać środków bo to jest SCAM. Nie chcę tutaj się z nikim kłócić bo ten temat nie od tego jest, jeśli będziemy mieć pewne informacje na temat tego, że program nie płaci użytkownikom czyli jest SCAMEM wtedy dodajmy taką informacje a nie w chwili kiedy wypłaty są realizowane i otrzymujemy naliczenia.