Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
moja kilkuletnia przygoda z ankietami » jedna z najdłużej działających w tej branży :) (od 2009 roku)

Autor Wiadomość
Post: #511
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Sprawdź:
Ma ktoś konto na greenpanthera.com ? Wypełniłem od nich 8 ankiet i za żadną pieniądze na koncie się nie znalazły pisałem do nich to nie odpisują .
Post: #512
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(12-12-2017 23:41)Dubsteo2092 napisał(a):  Ma ktoś konto na greenpanthera.com ? Wypełniłem od nich 8 ankiet i za żadną pieniądze na koncie się nie znalazły pisałem do nich to nie odpisują .

Dopisują do konta za ankiety po czasie. Zazwyczaj do kilku dni choć nawet czasem do 2 tygodni
Post: #513
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(13-12-2017 05:42)11natinka11 napisał(a):  
(12-12-2017 23:41)Dubsteo2092 napisał(a):  Ma ktoś konto na greenpanthera.com ? Wypełniłem od nich 8 ankiet i za żadną pieniądze na koncie się nie znalazły pisałem do nich to nie odpisują .

Dopisują do konta za ankiety po czasie. Zazwyczaj do kilku dni choć nawet czasem do 2 tygodni

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam.
Post: #514
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
13.12

Dziś wcześniej dodaję wpis, bo jestem zmęczona i idę spać i dziś za wiele nie zrobiłam, bo nie było mnie prawie cały dzień w domu a teraz jestem zmęczona

ankieta badanie opinii 10pkt + 2pkt udostępnienie facebook - stan konta 150pkt (oczekuję tu na wypłatę 50zł)
5 ankiety studentswatch po 1pkt każda - stan konta 13pkt (6,50zł)
ankieta globaltestmarket 30pkt - stan konta 718pkt
Post: #515
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Dziś miałam ankietę z Demando ale nie dostałam powiadomienia e-mail tylko jak weszłam na swoje konto. Widać, trzeba tam też zacząć sprawdzać. W Badanie Opinii tez tak mam, czasami przyjdzie mail z opóźnieniem i to dużym.

https://www.dochodplus.pl/
https://www.facebook.com/100069414512477/ (dowody wypłat, strony gdzie obecnie działam)
Post: #516
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Nati czy są jakies strony z ankietami, które płacą więcej niż 20% z poleconych ?
Post: #517
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Ja dziś też miałem ankietę z demando ale nie przyszła na maila.

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
Post: #518
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(13-12-2017 18:58)ggusiaja napisał(a):  Dziś miałam ankietę z Demando ale nie dostałam powiadomienia e-mail tylko jak weszłam na swoje konto. Widać, trzeba tam też zacząć sprawdzać. W Badanie Opinii tez tak mam, czasami przyjdzie mail z opóźnieniem i to dużym.

Tak tez tak mam, po zalogowaniu są ankiety, a czasami później zaproszenia przychodzą a najpierw na panelu. Tak jest często w demando, badanie opinii i tns. Zresztą ja się wszędzie po 2-3 razy dziennie loguje, gdzie są prowizje za polecanie i sprawdzam

(13-12-2017 19:51)Pablinho napisał(a):  Nati czy są jakies strony z ankietami, które płacą więcej niż 20% z poleconych ?

Raczej nie, a przynajmniej ja nie znam. 20% jest w opinie i clixsense, 10% w greenpanthera i chyba badanie opinii, jakiś procent podobno w demando ale jeszcze nie wiem ile, a tak inne panele to prowizje jednorazowe najczęściej jak poleceni wypełnią ankietę.
Post: #519
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Ciekawy dziennik. Jesteś w stanie w przybliżeniu powiedzieć ile wynosi standardowy zysk miesięczny z wypełniania ankiet (poza najlepszymi/najgorszymi miesiącami) bez udziału poleconych? Oraz ile czasu na to poświęcasz?
Post: #520
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(14-12-2017 06:10)JustLikeThat napisał(a):  Ciekawy dziennik. Jesteś w stanie w przybliżeniu powiedzieć ile wynosi standardowy zysk miesięczny z wypełniania ankiet (poza najlepszymi/najgorszymi miesiącami) bez udziału poleconych? Oraz ile czasu na to poświęcasz?

Nie jestem w stanie, bo każdy miesiąc jest inaczej. Mój zarobek to tak 1/3 a 2/3 raczej z poleconych będzie, tak według mojego szacunku.
Ale z tego co widzę, nie licząc już wypłat, bo to wiadomo wszedzie trzeba mieć minimum aby wypłacić to tak średnio od 15 do 20zł dziennie zarobek z ankiet mam, ale to wiadomo od razu nie mozna wypłacić i to z róznych paneli.
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kickoff Boss - moja przygoda managera klubu piłkarskiego lighter1991 24 2,783 11-01-2026 10:00
Ostatni post: PremAccHack
  Moja droga do miliona molboksowy 8 2,360 14-11-2024 20:22
Ostatni post: Krolsocialmedia
  Początek przygody z ankietami (i nie tylko) Pawloss 8 6,064 23-11-2021 19:44
Ostatni post: adam_per
  Niezależny KulturKa - ja i moja droga KulturKa 52 23,150 16-02-2020 16:16
Ostatni post: KulturKa
  Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu marek_____ 103 31,546 15-10-2019 09:52
Ostatni post: fakefejk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: