Sprawdź:
Drodzy partnerzy
Jestem właścicielem programu iCharge. Ze względu na bezpieczeństwo Waszych i naszych danych postanowiłem zamknąć program iCharge.
Lada dzień, wyślemy do wszystkich użytkowników którzy zarabiali z nami pieniądze, informację o nowym programie, gdyż nie w naszej naturze poddanie się. Gwarantuję dla Was stawkę
7 zł za lead - na stałe.
Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję uwarunkowaną charakterystyką tego przewrotnego biznesu który razem tworzymy. Za razem chciałbym przeprosić Was za mojego pracownika Łukasza, który udzielał się na tym forum. Przyznam szczerze, jestem zapracowanym człowiekiem i nie wchodziłem na forum Zarabiam.com Dopiero wczoraj dowiedziałem się od właściciela forum - Sebastiana, co tak naprawdę dzialo się tutaj na stronie. Wiele z odpowiedzi było nieprzemyślanych, nieprofesjonalnych i przede wszystkim groteskowych. Najbardziej przepraszam, że podczas gdy część z Was miała problemy dotyczące logowania się, terminowych płatności i Paypala nikt Wam nie pomógł. Jest mi naprawdę głupio z tego powodu.
Doszły do mnie informacje od kilku osób odnośnie utraty haseł. Proszę serdecznie napisać maila :
[email protected] - ważne jest, aby nie używać tych samych haseł w różnych serwisach konkurencyjnych. Osłabiona przez nas konkurencja, zrobi wszystko żeby Was zniechęcić do iCharge - jednak nigdy nie zaproponuje wyższej stawki.
Wszystkie wypłaty zostały zlecone z konta Business- corporate, są już u Was. Jeżeli jest osoba która miała problem z otrzymaniem płatności, proszę również o maila. Zdarza się, że bank nie akceptuje przelewów bezimiennych (niektórzy nie podają swoich danych ) i następują odmowy. Jedno jest pewne, pieniądze będą wypłacone, jak zawsze - gdyż honor jest dla mnie najważniejszą wartością. Miłoby mi było, jakby w temacie udzieliły się osoby które pieniądze zawsze otrzymywały.
W przypadku paypala, wszystkich użytkowników proszę o podanie numeru konta. Nasz program różni się od innych nie tylko faktem najwyższych zarobków i najwyższych stawek, ale również tym, że nie wypłacimy pieniędzy Paypalem ze względu na niezwykle wysoki poziom inwigilacji tej platformy płatności. Z tego względu, Paypalowych użytkowników prosimy o podanie numeru konta na maila.
Dziękuję jeszcze raz za współprace z iCharge, lada dzień się odezwiemy. Czekajcie na maile - Wiecie do czego jesteśmy razem zdolni!
Wasz partner i tajemniczy właściciel
[email protected]