Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
boty to nie jest dobre rozwiazanie. przynajmniej ja nie mam zaufania. admin moze sobie ustawic ze te boty maja klikac 2kliki na dzien, i co pozniej zrobisz?
mi własnie zginał 1 refek. mój kolega ( a co gorsze to juz było pare dni temu a on codziennie klika :evil2: ciekawe komu to klika ). napisałam o tym na forum 07bux ale nie dostałam odpowiedzi.
P.S. ale przyszły mi inne 2 refki i tez nieźle klikają :-P
Kurcze szkoda. Dopiero się zaczęłem bawić w buxy a tu już jedna firma powoli upada. Szkoda bo bardzo na nią liczyłem :-( , a może to tymczasowy kryzys?
PS. faktycznie wygląda na to, że sprzedaje, czy dodaje boty, bo looknijcie na to:
hejynatori 25 May 2008 06:54 PM 496
doxunij03 25 May 2008 06:54 PM 344
visyk12 25 May 2008 06:54 PM 362
zorexuxyf 25 May 2008 06:54 PM 474
tilara1 25 May 2008 06:54 PM 482
No na wszystko to nie, bo jestem jeszcze w 5 innych buxach zapisanych :-> , ale rezygnować nie będe nie masz się o co martwić. Kupe stron przeczytałem o buxach i w bardzo wielu było napisane, że każdy klik wiąże się z ryzykiem, więc biegi może sobie pogadać ja i tak zrobie swoje :lol:
no mowie prawde i tyle mam prawo do wyglosu swojego zdania a inni powinni o tym wiedziec....
w TOS jest napisane z esie czeka 30 dni a ja czek grubo ponad tyle i nie uzywalem zadnych hackow klikerow ani nic....no to cos tu chyba jets nie tak?....
wszyscy powinni o tym wiedziec ze to nie jest pewny bux gdyz jedni dostali po kilkanascie wyplat a inni ani jednej mimo ze sa w tej samej sytuacji
biegi92, może dlatego, że co chwilę piszesz że to scam? pan bóg zesłał na ciebie karę... warto wierzyć, nawet wtedy kiedy nie ma już żadnej nadziei ;-)