Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Zdjęcia na profil instagramowy

Autor Wiadomość
Post: #1
Zdjęcia na profil instagramowy
Sprawdź:
Mam pytanko.

Zakładam sobie jakieś konto na instagramie.

Powiedzmy, że tematyka to samoloty, albo nastolatki. Czy mogę pozyskiwać zdjęcia z innych kont instagramowych?

Krótko mówiąc wchodzę na inne konta, zapisuję sobie zdjęcia i wrzucam na swoim koncie.

Ewentualnie pobieram jakieś zdjęcia z neta, samolotów i nastolatek i wrzucam na swoim koncie.

Jak to wygląda?
Post: #2
RE: Zdjęcia na profil instagramowy
Cytat:Krótko mówiąc wchodzę na inne konta, zapisuję sobie zdjęcia i wrzucam na swoim koncie.
To wszystko zależy od autora zdjęć, w większości przypadków autorzy zdjęć nie czepiają się, jeżeli ich oznaczysz ( to jest "reklama" dla nich ), ale zdarza się także, że niektórzy zgłaszają post i wtedy wpada ostrzeżenie od Instagram'a ( 3 ostrzeżenia = ban konta ).

Cytat:Ewentualnie pobieram jakieś zdjęcia z neta, samolotów i nastolatek i wrzucam na swoim koncie.
"Prawo autorskie", więcej raczej nie trzeba pisać, ale również możesz znaleźć w internecie "no copyright" zdjęcia.
Post: #3
RE: Zdjęcia na profil instagramowy
Cytat:w większości przypadków autorzy zdjęć nie czepiają się, jeżeli ich oznaczysz ( to jest "reklama" dla nich )

Ale w takich profilach "nastolatkowych" widzę, że zdjęcia się powtarzają, a żadnego oznaczania nie ma :>
Post: #4
RE: Zdjęcia na profil instagramowy
To zależy.

Gdy (ładna) dziewczyna wrzuca zdjecie, po tygodniu jest ono na 30 różnych FP z zdjęciami typu
-nastolatki
- nastolatki w uk
- ładne polki
itd...

Praktycznie nic sie nie dzieje, teoretycznie może to dziewczyna zgłosić na policji, ot taka nietypowa sytuacja.
Glosy: Dante_/ (+1)
Post: #5
RE: Zdjęcia na profil instagramowy
Powiem tylko tyle "Hubert Urbański zbankrutował 9999 razy i dzięki tej metodzie został milionerem po raz kolejny".

Autor danej rzeczy nie wie tego, że ktoś udostępnił jego rzecz i tyle, a właściciele tych profili nie wiedzą o "własności intelektualnej" albo po prostu liczą, że nikt tego nie zgłosi do autora albo autor sam nie zwróci na to uwagi ( oczywiście, jeżeli dany profil jest mało popularny to wiadome, że "ryzyko" jest małe, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że autor danej rzeczy tego w ogóle nie zobaczy ).
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy da się dać klikalny link do opisu zdjęcia na Instagramie? Soplica 2 3,935 06-09-2017 18:18
Ostatni post: Soplica

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: