Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Zażalenie !!

Autor Wiadomość
Post: #1
Zażalenie !!
Sprawdź:
Witam Piszę do was z wielkim żalem ponieważ dużo ludzi z Polski i innych krajów jest teraz załamana każdy z użytkowników Lockerz.com zbierał punkty na swoją wymarzoną nagrodę poczym wy piszecie newsa przed samym restockiem że nagrody będą 4 razy droższe ;/ , Tak Się nie robi ! ;/ takie coś się planuje miesiąc lub dwa wcześniej by wszyscy byli przygotowani a nie 10 dni przed restockim no ludzie ;/ mogliscie to wprowadzic do tego obiecanego sklepu 24/7 a nie na restock.

Pozdrawiam
Post: #2
RE: Zażalenie !!
(16-03-2010 19:53)BoneR napisał(a):  Witam Piszę do was z wielkim żalem ponieważ dużo ludzi z Polski i innych krajów jest teraz załamana każdy z użytkowników Lockerz.com zbierał punkty na swoją wymarzoną nagrodę poczym wy piszecie newsa przed samym restockiem że nagrody będą 4 razy droższe ;/ , Tak Się nie robi ! ;/ takie coś się planuje miesiąc lub dwa wcześniej by wszyscy byli przygotowani a nie 10 dni przed restockim no ludzie ;/ mogliscie to wprowadzic do tego obiecanego sklepu 24/7 a nie na restock.

Pozdrawiam

A do kogo jest skierowane to zażalenie? Big Grin Tongue
Nie wiem czy wiesz, ale ludzie na tym forum nie mają żadnego wpływu na to co robi Lockerz Smile
Post: #3
RE: Zażalenie !!
Lol jak bym dostał takiego maila to bym nawet nie odpisywał na niego...
Post: #4
RE: Zażalenie !!
Lockerz palancie i nie nabijaj postów ..
Post: #5
RE: Zażalenie !!
No właśnie haha
Post: #6
RE: Zażalenie !!
nie spamujcie!
Niech ktoś to przetłumaczy bo chce napisać to samo do lockerz
Post: #7
RE: Zażalenie !!
niech ktos przetlumaczy xD
Post: #8
RE: Zażalenie !!
Cytat:Witam Piszę do was z wielkim żalem ponieważ dużo ludzi z Polski i innych krajów jest teraz załamana każdy z użytkowników Lockerz.com zbierał punkty na swoją wymarzoną nagrodę poczym wy piszecie newsa przed samym restockiem że nagrody będą 4 razy droższe ;/ , Tak Się nie robi ! ;/ takie coś się planuje miesiąc lub dwa wcześniej by wszyscy byli przygotowani a nie 10 dni przed restockim no ludzie ;/ mogliscie to wprowadzic do tego obiecanego sklepu 24/7 a nie na restock.

Cytat:Hi. I write to you with big comparative because much users from poland and other country is very depressed. Users from lockerz.com gather points to your dream prise. You write news before to redemption, the prise wild 4x expensive. This is not OK! This a change planing two mounts earlier or previously to by prepared. You cold this change to open shop 24/7 but not now.


Jak możesz do dorzuć ode mnie jedno zdanko Wink
Cytat:What prise you adding to ptzplace and how many cost this prise? Please update bookmart PTZ before redemption.

Cytat:Jakie nagrody dodaliście do ptzplace i ile będą kosztować? Prosze uaktualnijcie zakładkę PTZ przed restockiem.
Post: #9
RE: Zażalenie !!
Też im to wysłałem. Jak dostaniecie odpowiedź, to napiszcie tutaj.
Post: #10
RE: Zażalenie !!
Hey, Lockerz
I'm writing to you (...)other country are(..)will a nie wild(...). A tak wgl to może być tłumaczenie Big Grin
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: