Po półrocznej przerwie postanowiłem reaktywować ten dziennik pracy w skrócie napiszę co się wydarzyło przez te pół roku.
W sumie przez ten czas zarobiłem troszkę ponad 100$ na astro na 3 niszach następnie zaniechałem pracę w PPA na rzecz magicznego serwisu o nazwie którą wszyscy dobrze znają i kochają

Tak dokładnie EasySub

Tam zarobiłem troszkę ponad 150zł na samym spamie i w sumie po tym jak upadł ten serwis mam wrażenie nastał nowy byt , zaczęły się pojawiać inne tego typu serwisy w których działałem metodą znaną i lubianą tj. SPAM

, przerobiłem kilka serwisów w których łącznie zarobiłem około 100 zł

, później dłuższa przerwa na rzecz mojego hobby , które mogłoby mi przynosić trochę hajsu gdybym się wziął ostro za pracę na swoim skillem i mindsetem .Niestety z tym drugim nie potrafię sobie poradzić dlatego ciągle jest to tylko hobby.
Podsumowując ostatnie pół roku:
-zarobiłem około 600zł w necie ...
-wszystkie moje filmy zostały skasowane
-mój blog również został skasowany
-przeczytałem masę poradników i wydaję mi się przyswoiłem sporo wiedzy na temat zarabiania
-zaczynam od zera i postaram się nie popełniać tych samych błędów .
Wpisy będę dodawać co 1-2 dni w zależności od tego jak będą wyglądać prace nad stroną oraz jak pójdzie mi szukanie nisz.
Cel na kwiecień to zarobienie 50$ ( takie rozsądne minimum na rozgrzewkę ) , jeśli się uda to będzie znak że warto działać w tej branży. Obecnie nie wiem jeszcze w jakim serwisie będę pracować wybór mam między AC i RC dlatego , że w AC już sporo zarobiłem i nigdy nie było żadnych problemów a RC dlatego że mam tam już na koncie leada z 2.4$

także nie oddam go bez walki xD
Jurto zaraz jak wstanę biorę się do pracy.
A teraz standardowo idę spać myśląc jak tu zawojować świat
