Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobić na wakacje - PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobić na wakacje - PPA (/Temat-Zarobic-na-wakacje-PPA-72969)

Strony: 1 2 3


Zarobić na wakacje - PPA - dawid327 - 18-07-2013 14:23

Siemano, widzę że prowadzenie dzienników pracy znacznie poprawia motywację u innych więc i ja taki sobie założę , wpisy z postępami pracy będę starał się dodawać codziennie. 31.07 zobaczymy jakie będą efekty pracy i wtedy z dniem 01.08 postawię sobie jakieś konkretne cele do zrealizowania . W ppa dopiero zaczynam mam ogarniętego mentora więc trochę pracy samozaparcia i sukces murowany . Tyle słowem wstępu ,wieczorem dodam posta z konkretnymi rzeczami które dziś zrobiłem oraz z rzeczami zaplanowanymi na jutro .

Total Earnings: $10.12


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - dawid327 - 19-07-2013 09:45

Wczoraj niestety pewne osoby wyszły do mnie z propozycją nie do odrzucenia impreza i całe plany związane z PPA legły w gruzach facepalm . Mimo tego wpadło mi jedno pobranie ze Szwecji za 0.41$ .

Plan na dziś
-dodać 15 wpisów
-pozycjonowanie
-drobne poprawki wizualne


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - Mafiozo19990 - 19-07-2013 12:59

W jakimi serwisie zarabiasz?Smile


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - nyn - 19-07-2013 14:19

Nie poddawaj się. Ja też zaczynam, motywujmy się nawzajem Smile


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - dawid327 - 21-07-2013 13:11

Weekend można nazwać bardzo pracowitym impreza , wczoraj wpadło mi jakieś pobranie za 1.04$ także i tak nie jest źle , bo nic nie robiłem a pobrania i tak wpadały chociaż to jedno na dzień nie jest źle biorąc pod uwagę , że całe promowanie bloga opiera się o 1 film na yt facepalm , teraz siadam pododaję trochę wpisów na bloga , a później znowu promowanie , zrobię jakiś filmik wrzucę na Youtuba i zobaczymy co z tego będzię Big Grin

Total Earnings: $12.11

Wejścia na bloga - 75uu pokerface (gdyby było tyle dzień w dzień to looz ale to są od kąd mam tego bloga )


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - dawid327 - 27-07-2013 23:45

Mija dokładnie tydzień od ostatniego wpisu , a ja dosłownie nic nie zrobiłem ...
Cały tydzień pracowałem na nocki i za dnia nie byłem w stanie myśleć w pracy trochę myślałem na temat nisz jakie mógłbym zacząć promować kilka pomysłów wpadło i jutro biorę się za realizację

Total Earnings: $13.57

Jak widać zarobki pomału rosną mino , że nic nie robię takie coś mi odpowiada . Teraz tylko muszę dojść do momentu gdzie zamiast 0.5$ dziennie będzie to 30-50 $ wtedy będzie miód malina Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - dawid327 - 01-08-2013 20:02

Podsumowanie Lipca :

- Gówno zrobiłem
- 15 $ zarobiłem
- facepalm

Planów na sierpień nie będę wypisał bo w sumie głównym założeniem jest wziąć się porządnie do pracy , dziś sporą motywację dała mi moja wypłata , za 64h przepracowane w lipcu dostałem 650zł na papierze nie brzmi to nawet najgorzej ale gdy szefowa dała mi do ręki pięć banknotów 2x200zł 2x100zł i 50zł to zwątpiłem i zadałem sobie pytanie " co to kurwa jest " Gdybym te 64h poświęcił pracy nad blogiem dodawaniem filmików i promowaniem nisz to daję sobie rękę uciąć że zarobiłbym na pewno dużo więcej . Dziś czy by się waliło czy chuj wie co robiło siądę i popracuje nad PPA conajniej 1h .

Dobry filmik motywujący :
http://www.youtube.com/watch?v=lOaCb_aWPSI&feature=c4-overview&list=UUXl2SmJXE9fPLzvrgyKcBmw

Determinacja !2


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - haggard - 01-08-2013 20:07

Powodzenia, abyś szybko tej determinacji nie stracił Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - dawid327 - 01-11-2013 18:54

Dawno mnie tu nie było jak zwykle te same wymówki brak czasu i takie tam ...
Po drodze drobna przygoda z easysub lecz nie widzę tam siebie Undecided zarobiłem 50 zł i chyba na tym zakończę tą przygodę bynajmniej teraz tak uważam , jak wprowadzą ten kreator to może coś pomyślę ale do rzeczy...
W październiku nie dodałem żadnego filmu lecz wziąłem się troszkę za promowanie co poskutkowało tym że zarobiłem 50$ na 1 filmie , który w miarę dobrze wypromowałem w międzyczasie wpadło mi pobranie z Francji za 17 $ z czego byłem mega zadowolony , miesiąc ten mimo tego że nie wiele zrobiłem dał mi trochę do myślenia i pokazał jak ważne jest dobrze wypromować film .

Cel jaki ustalam na listopad to 150$

Plan jest taki że nie będę wrzucać 20 filmów , tylko wrzucę 2-3 filmy i je dobrze wypromuję , obecnie mam pomysł na jedną niszę , wydaje mi się że powinno wypalić . No i standardowo postaram się więcej pracować a mniej się opierdalać Jerk


RE: Dziennik Pracy - Dawid327 - dawid327 - 07-11-2013 00:49

Zarobki niestety nie idą po mojej myśli 4,64/150$

Dodałem jedną ciekawą niszę wydaje mi się że coś z niej będzie wczoraj wrzuciłem filmik i zaczynam go promować , jest juz w top1 youtuba i nie ma żadnej konkurencji Jerk2 także mam nadzieję że za parę dnia zaczną wpadać soczyste pobrania :] Jutro trochę więcej wolnego więc postaram się maksymalnie wykorzystać ten czas na promowanie i szukanie jakichś fajnych niszek , dodatkowo powinna mi dojść wypłata z AC to będzie dodatkowa motywacja do działania Rolleyes