Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Mam na myśli prowadzenie fanpage na FB. Na waszych stronach bardzo często dodajecie obrazki, pod którymi dodajecie linki. Czy takie obrazki, zdjęcia można bezkarnie wstawiać na fb? Czy nie grozi to karą praw autorskich?
(01-12-2014 18:41)lallina napisał(a): Mam na myśli prowadzenie fanpage na FB. Na waszych stronach bardzo często dodajecie obrazki, pod którymi dodajecie linki. Czy takie obrazki, zdjęcia można bezkarnie wstawiać na fb? Czy nie grozi to karą praw autorskich?
Dlatego ludzie mądrzy wstawiają zagraniczne foty lasek np. Nie można tutaj mówić o prawach autorskich, jeśli fotki znajdziesz np. w google gdzie są udostępnione publicznie. Możesz mieć problem jeśli założysz fake konto z fotką kogoś tam, kto to zauważy i zgłosi. Nigdy nie jest to ścigane z automatu tylko na wniosek osoby pokrzywdzonej. Mnóstwo porno fotek dubluje się na różnych stronach i nikt się tym nie przejmuje. 28 lat żyję i jeszcze nie słyszałem żeby ktokolwiek miał problem z prawami autorskimi przez udostępnianie nagich fotek. Ściągając takie fotki również naruszasz prawa autorskie bo kopiujesz fotkę. Inaczej ma się sprawa z udostępnianiem czyiś fotek odnosząc korzyści majątkowe tak jak "suby" (download) czy shorte ale tak jak mówię, nigdy o tym nie słyszałem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 20:01 przez Vertired.)