Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(19-05-2012 14:47)mareczek napisał(a): Nie bez komentarza tylko Kris ma racje xD
Tak ty na pewno masz rację bukmacherze(typerze) za dychę
cienki jestes gosciu, ciekaw jestem jaki jest twoj calkowity profit, a skoro jestes takim swietnym typerem to pokaz jakies screeny z wygranymi, a tak zeby cie troche pojechac to prosze, wplata za 4 dyszki i calkowity zysk z dzisiaj, nie moge sie porownywac z Jeppers'em ale to zawsze cos
Na ch*j tu spamujesz i chwalisz się zarobkami? Nudzi Ci się? Pobaw się tym czymś co masz między nogami -.- Nienawidzę takich gości jak ty co wchodzą tylko po to, żeby narobić syfu i wyjść. Załóż swój temat jak Ci się nie podoba...
Przymknij pizde parchata kurwo. Jego temat, od niego dostajesz karmę w miskę więc waruj a nie szczekaj.
(19-05-2012 23:34)MareKSG napisał(a): Boże... Ogarnijcie się. Każdy ma prawo założyć sobie swój temat z typami i je podawać. Żyjemy w częściowo wolnym państwie. Jeżeli komuś się nie podobają to ich po prostu nie gra proste. Ja przykładowo tych typów nie gram ale nie spinam tutaj pośladów ile to ja nie wygrywam, ile to ja wpłacę...
Przecież to bmw000 założył temat, chociaż jestem zwolennikiem edytowania postów tym bardziej, że posiada obsługe php i można było by zrobić bardzo ładny temat.
(25-05-2012 14:58)bmw00 napisał(a): VIFK - TPV (1X2) Typ 1
Degerfors IF - Landskrona BoIS (Ile padnie goli?) Więcej niż 2,5
Mecz: Los Angeles - Philadelphia
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bwin
Stawka: 4/10
Analiza:
Los Angeles bilans bramek 25:27,Philadelphia bilans bramek 13:17.U gospodarzy spotkanie overem kończyły się 17/10 overów u gości spotkanie overem kończyły się 14/6
Myślę że dziś minimum padną 3 bramki
Osłabienia zawodników :
LA Galaxy: OUT: Andrew Boyens DF (L przepuklina operacja sportowe); FW Edson Buddle (operacja kolana R); DF Omar Gonzalez (operacja kolana L); MF Dan Keat (operacja kolana R); DF Leonardo (kolano R stan zapalny); Wątpliwa: MF Kyle Nakazawa (z powrotem skurcze); FW Pat Noonan (R quad szczep) Philadelphia Union: OUT: FW Chandler Hoffman (L toe złamanie duży); FW Krystian Witkowski (objawy wstrząs); Prawdopodobny: DF Sheanon Williams (R duży odzysk złamanie toe)
TYP WSZEDŁ
Mecz: Montreal - Kansas City
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Stawka: 3/10
Analiza:
Montreal jest 8 w lidze bilans bramek 24:32 lubi tracić bramki i je zdobywać , Kanas City jest w lidze 3 bilans bramek 20:16. U gospodarzy spotkania overem 2,5 kończyły się 18/10, u gości spotkania overem 2,5 kończyły się 16/7.
Osłabienia zawodników:
Montreal Impact - OUT: DF Matteo Ferrari (R quad szczep); DF Nelson Rivas (brzuch); FW Bernardo Corradi (kolano L ACL łza) FW Andrzej Wenger (L ścięgno udowe szczep); FW Evan James (skręcenie stawu skokowego L)
Kansas City - OUT: DF Cyprian Hedrick (L fibula złamania); GK Jon Kempin (złamania kostki R); Wątpliwa: MF Korede Aiyegbusi (R kolano zwichnięcie); Prawdopodobny: FW Bobby Convey (R cielę szczep); MF Paulo Nagamura ( szczep porywacz R); DF Shawn Singh (L quad szczep)
TYP WSZEDŁ
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2012 07:28 przez bmw00.)
Glosy:
04-07-2012 20:43
bmw00
Stały Bywalec
Liczba postów: 780
Dołączył: Apr 2010
Forum Gold: 0.00
Mecz:New England - New York 09.07.12 01:00
Typ: Over 2,5
Kurs:1,75
Bukmacher:Bwin
Stawka: 5/10
Analiza:
Gospodarze bilans bramek 22:22 spotkania overem kończyły się na 16/10 , goście bilans bramek 32:25 lubią strzelać bramki, spotkania overem kończyły się 17/10 . Minimum padnie w tym meczu 3 bramki moim zdaniem .
Osłabienia zawodników :
New England Revolution - OUT: GK Tim Murray (menisectomy kolano L); MF Kelyn Rowe (wstrząs) Niepewni: FW Jose Moreno (skręcenie stawu skokowego L); DF Kevin Alston (L ścięgno udowe szczelność); FW Zak Boggs (R kostki zwichnięcie ); Wątpliwa: MF Shalrie Joseph (L kolano zwichnięcie); Prawdopodobny: MF Lee Nguyen (szczep pachwina L); DF Darrius Barnes (podrażnienie stopa R)
New York Red Bulls - OUT: MF Teemu Tainio (R kolano zwichnięcie); FW Jose Angulo (R kolano zwichnięcie); DF Heath Pearce (R ścięgno udowe z powodu kontuzji); DF Markus Holgersson (L kostka zwichnięcie); Wątpliwa: MF Rafa Marquez ( R cielę szczelność)
Kto gra że mną +
TYP NIE WSZEDŁ 2-0 :|
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2012 10:22 przez bmw00.)