Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
(17-06-2016 20:14)kernst napisał(a): ile to generuje dziennie? Warto skorzystać? Aktualnie mam 6$ dziennie w HashOcean i myślę żeby to od razu gdzieś przerzucać
(17-06-2016 19:42)Vindow napisał(a): Czekam na wypłatę od dwóch tygodni. Zobaczymy.
Jest to raczej niemożliwe gdyz wszyscy ktozy zlecili to otrzymali .. moze blad jest po twojej stronie w jakiej krypto zlecales ? Moze twoj portfel ma jakies minimum do wplat i dlatego nie dostales
prawdopodobnie kolejny upadek serwisu ostatnio myślę że nie warto inwestować w tego typu programy, padają bardzo szybko przykład CLDmin które wyglądało najsolidniej. Zbierajcie BTC ale uważajcie w co inwestujecie.
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :
1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.