Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Świetna akcja straży miejskiej..

Autor Wiadomość
Post: #11
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
Sprawdź:
Najczęściej straż miejska to starsi panowie (pewnie dziadki na emeryturze) bądź młodsi którzy są za słabi na wstąpienie w szeregi policyjne.
Według mnie straż miejska to głupota a do tego zabierają prace policji.

Nigdy nie zapomnę widoku karetki pogotowia (S) pod urzędem skarbowym z blokadą na kole.. A co gdyby kogoś nagle musieli zawieść do szpitala?!.. Po coś tam przyjechali i przypuszczam, że komuś udzielali tam pomocy. Dlaczego nie zrobiłem zdjęcia i nie pokazałem tego w necie bądź u nich na komendzie.. Sad
Post: #12
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
Tyrkijt, jak byś nie zauważył edytowałeś posta w tym samym czasie co napisałem swojego posta, także chyba odświeżyć nie mogłem, pomyśl Wink Żadne czepianie się a zwrócenie uwagi.

Co do filmu, bez komentarza, bo przecież nie wiemy co facet zrobił przed, film nagrywany jest od momentu jego złapania Smile
Post: #13
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
No właśnie chodzi mi o to, że strażnicy zwaliliby całą winę na niego, nie byłoby świadków, nie byłoby sytuacji, koleś jeszcze by odsiedział jak nic nie zrobił...
Post: #14
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
@Ty27mek, nie przesadzasz czasem ? Jak jest w porządku to za co mieli by go przymknąć ? Dostaliśmy film, nic więcej nie wiadomo, szkoda snuć domysły Smile
Post: #15
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
...
Post: #16
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
pamiętam podobny przypadek , tyle ze straz miejska wdupcyła starszemu człowiekowi na rynku , za handel ziemniakami w niedozwolonym miejscu .
wyje*bać ich , po co oni nam potrzebni ? darmozjady pie**dolone..
makingmoney ,, stróżów prawa " - SM uważasz za stróżów prawa ? widziałeś kiedyś strażaka miejskiego na mieście po godz 20.00?
NIE ! to jest stróż prawa , proszę CIę..
strażaki to bezmózgi , chodzą i wypisują CI mandaty , za palenie w miejscu publicznym , zatrzymanie sie z niewłaściwym miejscu , co najlepsze coraz częściej na zbyt wiele sobie pozwalają , nie nazwał bym ich stróżami prawa Big Grin
Post: #17
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
Cytat:strażaki to bezmózgi

E, e, e dobrze, że mówisz o strażnikach miejskich bo jak byś mówił o strażakach (straż pożarna) to bym Cię znalazł.. Sex

Straż pożarna - rulez Huh
Post: #18
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
Tak mi się przypomniało..
Profesjonaliści SM w akcji http://www.wykop.pl/ramka/1482973/straz-...ik-sprawy/

Oczywiście prawo stoi za nimi, bo kto by karał maszynki do robienia kasy.Smile
Post: #19
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
(22-04-2013 18:03)makingmoney napisał(a):  Skąd wy wiecie za co go zatrzymali? Czy na tym filmie wypowiada się prokurator, policjant lub strażnik miejski?
Zobaczyliście na filmie tylko jak jakiś facet się drze i udaje, że go coś boli. Oni znają procedury i wiedzą jak mają postępować w danym przypadku.
Nawoływanie idiotów zebranych w koło go nie uwolni. Wyobrażasz sobie coś takiego?

-"Panie puść go! On nic nie zrobił. Za co człowieka bijecie?",
-"No dobra, puszczam".

Może minutę przed nagraniem uderzył strażnika? Po co komentować i snuć domysły kiedy gówno się wie? Smile
Wszędzie w internecie tylko narzekania na stróżów prawa a gdyby ich nie było, to połowa z nas miałaby już dawno od sąsiada kosę w żebra.

Strażnik miejski nawet się wylegitymować nie chciał, a jak ktoś chce to on musi się wylegitymować. Odmówił podania swoich danych więc o czymś to świadczy(?).
Wątpie też żeby udawał, że coś go boli Smile Za mocno kajdankami mu ścisnęli nadgarstki Smile Przez 18 minut leżał też na pace więc ma prawo go coś bolec? Najwygodniejszej pozycji to on nie miał Smile
Post: #20
RE: Świetna akcja straży miejskiej..
...
Glosy: Tyrkijt (+1)
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Akcja Charytatywna djram 5 4,242 21-01-2015 22:25
Ostatni post: djram
  Wystarczy jeden klik. AKCJA POMAGANIE + informacje NatyNakemiin 17 6,694 25-10-2012 22:05
Ostatni post: Game4Fun
  własna akcja charytatywna.... Grubasch 9 3,343 11-06-2012 18:10
Ostatni post: Grubasch
  Wolnekonopie 17.02 akcja "Blant" PRYNCYPAL 0 1,302 13-02-2012 18:05
Ostatni post: PRYNCYPAL
Star Świetna gra przeglądarkowa - polecam ! zbych111 1 1,447 08-12-2011 20:32
Ostatni post: zymonn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: