Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Sprzedam listy 400 proxy

Autor Wiadomość
Post: #1
Sprzedam listy 400 proxy
Sprawdź:
1.Nazwa przedmiotu : Listy proxy
2.Opis przedmiotu : Lista 400 proxy/adresów ip do dowolnych działań. Większość z timeoutem do 4sek.. Testowane w tym momencie, świeżaki. Idealne do zakładania kont na Facebooku bez weryfikacji lub ze znikomą jej szansą.
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2,50zł od 100 proxy. 8zł za wszystkie 4 listy
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP

Po co kupować konta facebooka? Założ je sobie sam i nie martw się weryfikacja. Testowane na liście proxy z wczoraj na 69 sztukach .
Skuteczność listy? Założonych 51 kont w tym 44 konta bez weryfikacji.
Skąd ta propozycja ? Poczytałem sobie troche wasz dział i widzę że macie problem z tym facebookiem.
Liste 500 działających proxy moge dostarczać codziennie za 10zł, dodatkowo do każdej dodaje po około 8tysięcy proxy które nie przeszły testu w danym momencie ale można z nich jeszcze coś wyłuskać (około 100-200 ekstra)
Post: #2
RE: Sprzedam listy 400 proxy
(16-07-2013 15:39)GoodLecki napisał(a):  Po co kupować konta facebooka? Założ je sobie sam
Po co kupować liste proxy? Znajdz ją sobie sam.
Post: #3
RE: Sprzedam listy 400 proxy
Po przeczytaniu wątków na forum mam nie co inne zdanie, no ale jak ktoś potrafi to niech szuka, nie mam nic przeciwko.
A po co tyle serwisów sprzedających proxy skoro można je sobie znaleść samemu?
Post: #4
RE: Sprzedam listy 400 proxy
Podobna ilość za free. Proszę.

Cytat:Xroxy, subskrybcja darmowej listy proxy

Xroxy.com to serwis udostępniający listy serwerów proxy w formacie IP:PORT. Mamy dwa warianty do dyspozycji, konto płatne premium oraz wersję podstawową z darmowym dostępem do listy. Baza danych uaktualniana jest co 24 godziny. Każdorazowo za free otrzymujemy od 2800 do 3200 działających adresów proxy.

Aby uzyskać dostęp do listy należy założyć konto w serwisie xroxy.com – najlepiej używając adresu zapasowego, gdyż nie wiadomo czy w przyszłości wraz z listą nie będzie przychodził spam.

Aktywujemy konto i logujemy się na stronie. Przechodzimy na zakładkę Proxy List. W prawym dolnym rogu witryny zobaczymy odsyłacz Get Proxylist. Na kolejnej podstronie znajdziemy przycisk umożliwiający pobranie aktualnej listy (Download proxylist).

W sekcji Subscribe to updates znajdziemy opcje konfiguracyjne. Możemy określić czas wysyłki, format (plik TXT lub GZIP) oraz zobaczyć aktualny adres odbiorczy. Adres e-mail można zmienić w panelu użytkownika (User Control Panel => Registering => Email address).
Post: #5
RE: Sprzedam listy 400 proxy
Ja testowałem xroya , szybko sa pobanowane Smile
A te proxy co sprzedajesz z jakich sa krajów?
Post: #6
Sprzedam listy 400 proxy
Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam grupe ero 15 400 członku luk19905 2 1,047 17-12-2025 19:53
Ostatni post: Hybrid1990
  1.5$/GB rotacyjne proxy na IProyal.com Lipko111 2 956 16-12-2024 13:17
Ostatni post: Hybrid1990
  Proxy rotacyjne 4G LTE Lajkus 1 1,252 04-03-2023 11:07
Ostatni post: Hybrid1990
Thumbs Up Polskie Prywatne Proxy robinhood666 1 1,930 29-06-2022 08:33
Ostatni post: Majka
  1.5$/GB rotacyjne proxy na IProyal.com Lipko111 1 599 16-05-2022 16:10
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: