Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam listy 400 proxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam listy 400 proxy (/Temat-Sprzedam-listy-400-proxy-72864)



Sprzedam listy 400 proxy - GoodLecki - 16-07-2013 15:39

1.Nazwa przedmiotu : Listy proxy
2.Opis przedmiotu : Lista 400 proxy/adresów ip do dowolnych działań. Większość z timeoutem do 4sek.. Testowane w tym momencie, świeżaki. Idealne do zakładania kont na Facebooku bez weryfikacji lub ze znikomą jej szansą.
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2,50zł od 100 proxy. 8zł za wszystkie 4 listy
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP

Po co kupować konta facebooka? Założ je sobie sam i nie martw się weryfikacja. Testowane na liście proxy z wczoraj na 69 sztukach .
Skuteczność listy? Założonych 51 kont w tym 44 konta bez weryfikacji.
Skąd ta propozycja ? Poczytałem sobie troche wasz dział i widzę że macie problem z tym facebookiem.
Liste 500 działających proxy moge dostarczać codziennie za 10zł, dodatkowo do każdej dodaje po około 8tysięcy proxy które nie przeszły testu w danym momencie ale można z nich jeszcze coś wyłuskać (około 100-200 ekstra)


RE: Sprzedam listy 400 proxy - daniel42na - 16-07-2013 15:42

(16-07-2013 15:39)GoodLecki napisał(a):  Po co kupować konta facebooka? Założ je sobie sam
Po co kupować liste proxy? Znajdz ją sobie sam.


RE: Sprzedam listy 400 proxy - GoodLecki - 16-07-2013 15:47

Po przeczytaniu wątków na forum mam nie co inne zdanie, no ale jak ktoś potrafi to niech szuka, nie mam nic przeciwko.
A po co tyle serwisów sprzedających proxy skoro można je sobie znaleść samemu?


RE: Sprzedam listy 400 proxy - Mksuzi - 16-07-2013 20:56

Podobna ilość za free. Proszę.

Cytat:Xroxy, subskrybcja darmowej listy proxy

Xroxy.com to serwis udostępniający listy serwerów proxy w formacie IP:PORT. Mamy dwa warianty do dyspozycji, konto płatne premium oraz wersję podstawową z darmowym dostępem do listy. Baza danych uaktualniana jest co 24 godziny. Każdorazowo za free otrzymujemy od 2800 do 3200 działających adresów proxy.

Aby uzyskać dostęp do listy należy założyć konto w serwisie xroxy.com – najlepiej używając adresu zapasowego, gdyż nie wiadomo czy w przyszłości wraz z listą nie będzie przychodził spam.

Aktywujemy konto i logujemy się na stronie. Przechodzimy na zakładkę Proxy List. W prawym dolnym rogu witryny zobaczymy odsyłacz Get Proxylist. Na kolejnej podstronie znajdziemy przycisk umożliwiający pobranie aktualnej listy (Download proxylist).

W sekcji Subscribe to updates znajdziemy opcje konfiguracyjne. Możemy określić czas wysyłki, format (plik TXT lub GZIP) oraz zobaczyć aktualny adres odbiorczy. Adres e-mail można zmienić w panelu użytkownika (User Control Panel => Registering => Email address).



RE: Sprzedam listy 400 proxy - GreenDay - 17-07-2013 16:48

Ja testowałem xroya , szybko sa pobanowane Smile
A te proxy co sprzedajesz z jakich sa krajów?


Sprzedam listy 400 proxy - surfer0700 - 21-08-2013 02:20

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.