Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Problem z grami na androida

Autor Wiadomość
Post: #1
Problem z grami na androida
Sprawdź:
Witajcie ;-)

Mam mały problem z gierkami na androida ściągniętymi nie ze sklepu google, lecz z innych stron. Pobieram normalnie plik .apk i plik RAR w którym jest folder z plikiem obb. Po ściągnięciu na telefon przerzucam obie rzeczy na kartę SD (plik apk do głównego folderu karty SD, a folder z obb do folderu Android>obb) i instaluje grę, wszystko wydaje się być ok, do czasu włączenia gry. Wyskakuje błąd: Download failed because you may not have purchased, po którym nie włącza się dalej gra. Wiecie może jak to naprawić? Próbowałem coś szperać po necie, ale średnio mi to wyszło, dlatego piszę tutaj o to taki temacik.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Post: #2
RE: Problem z grami na androida
Folder obb znajduje sie w folderze o nazwie android, nie tworzysz go jak cos
+zazwyczaj te pliki sa w zipie, nie zapomnij odpakowac Jerk
Post: #3
RE: Problem z grami na androida
No to chyba dobrze robię. Otwieram zip, a w nim mam folder com.rockstargames.gtasa kopiuje go i przerzucam na kartę pamięci, a dokładnie do folderu Android>obb.
Post: #4
RE: Problem z grami na androida
Tak, powinno byc wszystko w porzadku. Probowales na innych grach?
Post: #5
RE: Problem z grami na androida
Próbowałem na kilku grach i za każdym razem to samo, pewnie jakieś zabezpieczenia wprowadzili, a nie wiem jak je obejść..Undecided
Post: #6
RE: Problem z grami na androida
Tydzien temu sciagalem gre PewDiePie, nie mialem problemow.
Pliki przerzucasz do folderu Android/obb ktory znajduje sie w pamieci wewnetrznej telefonu, czy karcie sd?
Post: #7
RE: Problem z grami na androida
(30-11-2015 18:54)banipunz napisał(a):  Tydzien temu sciagalem gre PewDiePie, nie mialem problemow.
Pliki przerzucasz do folderu Android/obb ktory znajduje sie w pamieci wewnetrznej telefonu, czy karcie sd?

Próbowałem instalować poprzez pamięć wewnętrzną telefonu i poprzez kartę SD i za każdym razem wyskakuje ten błąd: [Obrazek: kEjRxtOl.jpg]

Próbowałem instalować GTA San Andreas i Fifa 16.
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ulubione aplikacje na Androida,iOS Qwik 38 7,418 09-05-2016 17:10
Ostatni post: Vesania00
  nawigacja na androida Punter 2 1,305 10-10-2014 14:13
Ostatni post: Punter
  Tani sklep z grami na pc Przemciox 1 943 30-04-2014 20:47
Ostatni post: Stworkowaty
  Jak nazywa się ta gra na androida mikolaj90 6 2,810 23-01-2014 18:59
Ostatni post: mikolaj90
  Sklep z grami + Paczkomaty Tomek 3 1,859 18-12-2012 22:46
Ostatni post: Tomek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: