Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z grami na androida - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z grami na androida (/Temat-Problem-z-grami-na-androida-124872)



Problem z grami na androida - WazzaP - 29-11-2015 17:46

Witajcie ;-)

Mam mały problem z gierkami na androida ściągniętymi nie ze sklepu google, lecz z innych stron. Pobieram normalnie plik .apk i plik RAR w którym jest folder z plikiem obb. Po ściągnięciu na telefon przerzucam obie rzeczy na kartę SD (plik apk do głównego folderu karty SD, a folder z obb do folderu Android>obb) i instaluje grę, wszystko wydaje się być ok, do czasu włączenia gry. Wyskakuje błąd: Download failed because you may not have purchased, po którym nie włącza się dalej gra. Wiecie może jak to naprawić? Próbowałem coś szperać po necie, ale średnio mi to wyszło, dlatego piszę tutaj o to taki temacik.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.


RE: Problem z grami na androida - banipunz - 29-11-2015 17:57

Folder obb znajduje sie w folderze o nazwie android, nie tworzysz go jak cos
+zazwyczaj te pliki sa w zipie, nie zapomnij odpakowac Jerk


RE: Problem z grami na androida - WazzaP - 29-11-2015 18:10

No to chyba dobrze robię. Otwieram zip, a w nim mam folder com.rockstargames.gtasa kopiuje go i przerzucam na kartę pamięci, a dokładnie do folderu Android>obb.


RE: Problem z grami na androida - banipunz - 29-11-2015 22:53

Tak, powinno byc wszystko w porzadku. Probowales na innych grach?


RE: Problem z grami na androida - WazzaP - 30-11-2015 14:49

Próbowałem na kilku grach i za każdym razem to samo, pewnie jakieś zabezpieczenia wprowadzili, a nie wiem jak je obejść..Undecided


RE: Problem z grami na androida - banipunz - 30-11-2015 18:54

Tydzien temu sciagalem gre PewDiePie, nie mialem problemow.
Pliki przerzucasz do folderu Android/obb ktory znajduje sie w pamieci wewnetrznej telefonu, czy karcie sd?


RE: Problem z grami na androida - WazzaP - 03-12-2015 21:45

(30-11-2015 18:54)banipunz napisał(a):  Tydzien temu sciagalem gre PewDiePie, nie mialem problemow.
Pliki przerzucasz do folderu Android/obb ktory znajduje sie w pamieci wewnetrznej telefonu, czy karcie sd?

Próbowałem instalować poprzez pamięć wewnętrzną telefonu i poprzez kartę SD i za każdym razem wyskakuje ten błąd: [Obrazek: kEjRxtOl.jpg]

Próbowałem instalować GTA San Andreas i Fifa 16.