Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprawdź:
(08-12-2012 00:28)tomazzi napisał(a): buch powiem krótko - ogarnij się bo nie masz fiołkowego pojęcia co piszesz
waląc stawkami fakt, będziesz miał produkt ale nie będziesz miał klienta bo za duża cena - to każdy cię oleje poczeka na tańsze rzeczy
hahaha dobre misza i 50 miejsc pracy w jego firmie - pomyśl nim kolejną swoją "mądrość" napiszesz
widzę, że jesteś kolejną osobą jak wieś-mak indyk, gonia którzy pierwsze muszą się wziąść za naukę ekonomi, pojęć i podaż a wtedy znając zasady brać się za grę ekonomiczną
nikt ci nie zabrania mieć x stanowisk pracy - trzeba tylko wpłacić euro, nie masz = nie bierz się za grę i firmę a jeśli już się porwałeś to nie płacz co ty masz a czego nie masz, bo szczerze mówiąc mało to kogo interesuje
daj na luz i idź może już lepiej spać
nie wydaje mi sie zebym ja plakal, to Wy rozpoczeliscie najazd na indyka i blackerssa ze winduja
takze nie masz mocnych nerwow, to nie bierz sie za gre, kazdy gra jak mu sie podoba i nikogo nie powinno to obchodzic
od dluzszego czasu zauwazylem ze potraficie tylko krytykowac i nic wiecej
co do miejsc to moze przesadzilem ale spookojnie naliczylbym ich conajmniej 27 co daje 3 miejsca na region takze nie wtracaj sie jezeli nie musisz
kolejna sprwa jest ze nie zycze sobie abys mi ublizal jaki to ja jestem wiesmak indyk bo to jest poprostu juz nudne, powtarzasz sie
a swojego zyciorysu przedstawiac Ci nie mam zamiaru takze na podstawie dwoch postow o grze nie wysnuwaj wnioskow czego to ja sie powinienem nauczyc o ekonomii
zacznijcie wychodzic do ludzi bo widze ze zaczyna sie co niektorym zamazywac granica pomiedzy wirtualnym a realnym swiatem
Glosy:
08-12-2012 10:40
misza02
Stały Bywalec
Liczba postów: 512
Dołączył: Nov 2012
Reputacja:
10 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(08-12-2012 09:31)tomazzi napisał(a): Teczki. cena - pm ma tańsze aktówki od ciebie misza
i jeszcze na tej cenie i tak zarabia
także z aktówkami chyba biznesu nie zrobisz
trudno na wszystkim nie mozna zarabiac
Glosy:
08-12-2012 10:41
kleomenes
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja:
337 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 6.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Nie zaczynajcie nowych krucjat bo jedna niedawno się skończyła. Poza tym admin też się wypowiedział na ten temat.
Odnośnie gry to ja nadal czekam na przypływ nowych "bladych twarz" Wtedy wszyscy jakieś pieniądze zarobimy myślę.
Jak wpłacę jakieś € to na pewno nie pójdzie na firmy które posiadam tylko na żarcie, gajer itp. Nawet myślałem czy by akcji nie sprzedać ale zdecydowałem że jednak się wstrzymam.
Glosy:
08-12-2012 10:57
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(08-12-2012 10:57)kleomenes napisał(a): Nie zaczynajcie nowych krucjat bo jedna niedawno się skończyła. Poza tym admin też się wypowiedział na ten temat.
Odnośnie gry to ja nadal czekam na przypływ nowych "bladych twarz" Wtedy wszyscy jakieś pieniądze zarobimy myślę.
Jak wpłacę jakieś € to na pewno nie pójdzie na firmy które posiadam tylko na żarcie, gajer itp. Nawet myślałem czy by akcji nie sprzedać ale zdecydowałem że jednak się wstrzymam.
kleo to buch jakieś krucjaty urządza - misza próbował mu po prostować ścieżki ale nie którzy są toporni i odporni na argumenty
ja spuentowałem i nie zamierzam z nim wchodzić w dyskusję
chciałem też przy okazji przypomnieć - buch nie jest moim poleconym i jeśli nie jest poleconym któregoś z was z forum to czyichś poleconych za rączkę nie prowadzimy
chce pomocy niech szuka u tego z czyjego linku się rejestrował, a jeśli z czystego to najlepiej niech radzi sobie sam
Glosy:
08-12-2012 11:12
kleomenes
Forumowy Maniak
Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja:
337 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 6.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Jak jest oporny to niech robi jak chce.
Dzisiaj wchodzę na grę i patrzę, że ktoś próbował mnie "pojechać", nie udało mu się i stał się moim podwładnym.
Odnośnie blokowania to ile się płaci i na jak długo można kogoś zablokować ?
Jak to wygląda, coś w stylu: 1 tydzień/miesiąc za 0.10€ ?? Z góry dziękuję za info
Glosy:
08-12-2012 11:27
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(08-12-2012 11:27)kleomenes napisał(a): Jak jest oporny to niech robi jak chce.
Dzisiaj wchodzę na grę i patrzę, że ktoś próbował mnie "pojechać", nie udało mu się i stał się moim podwładnym.
Odnośnie blokowania to ile się płaci i na jak długo można kogoś zablokować ?
Jak to wygląda, coś w stylu: 1 tydzień/miesiąc za 0.10€ ?? Z góry dziękuję za info
możesz zablokować i na x dni
za każdy dzień płacisz 0.10 e czyli np 10 dni to 1 e
Glosy:
08-12-2012 11:30
buch
Bywalec
Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja:
9 Forum Gold: 25.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(08-12-2012 11:12)tomazzi napisał(a):
(08-12-2012 10:57)kleomenes napisał(a): Nie zaczynajcie nowych krucjat bo jedna niedawno się skończyła. Poza tym admin też się wypowiedział na ten temat.
Odnośnie gry to ja nadal czekam na przypływ nowych "bladych twarz" Wtedy wszyscy jakieś pieniądze zarobimy myślę.
Jak wpłacę jakieś € to na pewno nie pójdzie na firmy które posiadam tylko na żarcie, gajer itp. Nawet myślałem czy by akcji nie sprzedać ale zdecydowałem że jednak się wstrzymam.
kleo to buch jakieś krucjaty urządza - misza próbował mu po prostować ścieżki ale nie którzy są toporni i odporni na argumenty
ja spuentowałem i nie zamierzam z nim wchodzić w dyskusję
chciałem też przy okazji przypomnieć - buch nie jest moim poleconym i jeśli nie jest poleconym któregoś z was z forum to czyichś poleconych za rączkę nie prowadzimy
chce pomocy niech szuka u tego z czyjego linku się rejestrował, a jeśli z czystego to najlepiej niech radzi sobie sam
haha, nie klam prosze i to tak bezczelnie
bo jakos codziennie jak ide do pracy place jakis procent swojemu wasalowi i Tobie! takze nie klam i to w tak bezczelny sposob bo ja czytac swoje wiadomosci na grze potrafie i wiem gdzie trafiaja moje pieniadze
a Twojej pomocy nie potrzebuje
You worked for 8 hours at White Castle Company and you payed a tax of 1.10 PLN to tomazzi
co ty na to? wlasnie pokazales kim naprawde jestes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2012 11:58 przez buch.)
Glosy:
08-12-2012 11:57
tomazzi
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 20.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
nie mam nikogo o nicku buch, no chyba, że masz inny nick w grze to jak jesteś to zwracam honor, ale na ponad 1280 nicków poleconych człowiek ma prawo błądzić i nie pamiętać - zazwyczaj nick z forum to i nick w grze
tak my już z misza wiemy kogo pomocy potrzebujesz, nauki od wieś-maik inydk pobrane więc nie pozostaje nic innego życzyć jak to byś za szybko nie dokładał z ich ekonomią jak wieś-mak indyk i gonia - czołowi ekonomiści w grze i w dokładaniu do niej środków na konto admina
the end
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2012 12:01 przez tomazzi.)
Glosy:
08-12-2012 12:00
buch
Bywalec
Liczba postów: 308
Dołączył: Oct 2012
Reputacja:
9 Forum Gold: 25.00
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
chyba kpisz indyk moim idolem
przykład największego debila z gonią na czele i nic więcej
przy 100 szt jego barachła admin mial produkt gry wyrzucić bo tak jego fantazja mówiła, a produkt był z gry jest i będzie dopóki nie zostanie wykupiony, ale idiocie nie przetłumaczysz gonia też śni, że będzie wino po 50-60 pln za szt sprzedawała