Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 13 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej

Autor Wiadomość
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #311
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprawdź:
(17-10-2012 17:06)Takeo napisał(a):  firme swoja w grze czy tego całego serwisu ?

swoją w grze Smile i zarabiasz na sprzedaży swoich produkowanych rzeczy/produktów
17-10-2012 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #312
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
żeby obco krajowcy nie czytali naszych wpisów na polskim forum gry przez 1 osobę z polski grająca w grę założone zostało forum :

http://vcpl.forumpolish.com/
jeśli ktoś jest zainteresowany to niech tam wchodzi by zadawać pytania czy też rozmawiać o grze a nie robi tego na forum polskim w samej grze Smile
17-10-2012 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #313
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
mmichal013 i jak tam sytuacja produkcyjna dzisiaj ?
ruszyło coś ? na sprzedaż masz coś dzisiaj czy nic ci nie wyprodukowali ?
17-10-2012 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WojaKk Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 984
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 309 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #314
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Sprzedałem kolesiowi kilka refów i kupiłem teczkę, niedługo kupię też telewizor i inne pierdołki i zarobki nieco wzrosną Wink
17-10-2012 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #315
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(17-10-2012 21:05)WojaKk napisał(a):  Sprzedałem kolesiowi kilka refów i kupiłem teczkę, niedługo kupię też telewizor i inne pierdołki i zarobki nieco wzrosną Wink

ja na twoim miejscu nie pozbywałbym się poleconych, bo ich sprzedałeś a jak by zainwestowali i zakupili euro to miałbyś z tego 10% i miałbyś np kasę za free na fabrykę
lepiej zacząć od inwestycji w fabrykę bo szybciej będziesz miał zarobek, a ty inwestujesz w rzeczy na odwrót które nie dadzą ci większych zysków ja te z posiadania fabryki jednej czy fabryk kilku ale każdy ma swoją taktykę działania
17-10-2012 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WojaKk Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 984
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 309 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #316
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
Ale to ludzie, którzy zarejestrowali się za FG na forum i nawet w to nie grają Wink Póki co muszę zacząć więcej zarabiać, o fabryce pomyśli się później jak będę miał kasę Tongue
17-10-2012 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mmichal013 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,253
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 110 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 132.00
Post: #317
Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(17-10-2012 21:00)tomazzi napisał(a):  mmichal013 i jak tam sytuacja produkcyjna dzisiaj ?
ruszyło coś ? na sprzedaż masz coś dzisiaj czy nic ci nie wyprodukowali ?

No coś tam produkują jak na razie mam 0.96 produktu także niestety trochę brakuje

Edit jakbyś u mnie pracował byłbym wdzięczny, zarobek u mnie to 10.16

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2012 21:22 przez mmichal013.)
17-10-2012 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #318
RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(17-10-2012 21:14)WojaKk napisał(a):  Ale to ludzie, którzy zarejestrowali się za FG na forum i nawet w to nie grają Wink Póki co muszę zacząć więcej zarabiać, o fabryce pomyśli się później jak będę miał kasę Tongue

nigdy nie wiadomo, komuś z czasem spodoba się gra, zacznie grać, zainwestuje ale już nie ty zarobisz tylko ten co zakupił i jego zysk z dokładką a twoja strata ale każdy robi jak uważa Smile
17-10-2012 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #319
RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(17-10-2012 21:18)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 21:00)tomazzi napisał(a):  mmichal013 i jak tam sytuacja produkcyjna dzisiaj ?
ruszyło coś ? na sprzedaż masz coś dzisiaj czy nic ci nie wyprodukowali ?

No coś tam produkują jak na razie mam 0.96 produktu także niestety trochę brakuje

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

to coś ruszyło ale nie wiele ale zawsze coś Smile
ile masz miejsc pracy ? na każdy region po kilka, czy łącznie kilka na kilka regionów ?
może coś stawkę za pracę podnieś o kilka gr może to ci da więcej pracowników Smile
17-10-2012 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mmichal013 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,253
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 110 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 132.00
Post: #320
Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej
(17-10-2012 21:20)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 21:18)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 21:00)tomazzi napisał(a):  mmichal013 i jak tam sytuacja produkcyjna dzisiaj ?
ruszyło coś ? na sprzedaż masz coś dzisiaj czy nic ci nie wyprodukowali ?

No coś tam produkują jak na razie mam 0.96 produktu także niestety trochę brakuje

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

to coś ruszyło ale nie wiele ale zawsze coś Smile
ile masz miejsc pracy ? na każdy region po kilka, czy łącznie kilka na kilka regionów ?
może coś stawkę za pracę podnieś o kilka gr może to ci da więcej pracowników Smile

Aktualnie mam 4 miejsca pracy w 3 regionach w małopolsce ma dwa miejsca, stawkę dziś podniosłem z 10.08 do 10.16

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
17-10-2012 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OKX - 280 PLN + 30 euro za Quiz! pepsi67 1 139 11-06-2026 08:49
Ostatni post: Hybrid1990
  OKX - 280 PLN + 30 euro za Quiz! pepsi67 1 117 11-06-2026 08:49
Ostatni post: Hybrid1990
  Kraken - Bonus od 20 do 200 EURO! pepsi67 1 225 12-04-2026 08:13
Ostatni post: Hybrid1990
Big Grin Jak zarabiac na zdjeciach +18 Skovvyrny 16 22,130 29-11-2025 14:44
Ostatni post: Hybrid1990
  jak doładować telefon za darmo? DARMOWY poradnik (ewhoring dla początkujących) fejQ 36 15,723 25-11-2025 17:12
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: