EOBOT - bardzo łatwa w użyciu usługa, która pozwala nam wydobywać krypto-walutę za pośrednictwem naszego urządzenia lub w chmurze - co jest dużym plusem. Strona internetowa jest własnością EOBOT INC. I może się pochwalić witalnością do 2013 roku.
Jak można przeczytać na ich stronie, inwestycja w wysokości zaledwie dziesięciu dolarów daje zauważalne wyniki - niemniej jednak możemy zacząć bez własnego wkładu.
http://www.eobot.com
Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% całego ekstrakcji!
Informacje o wyżej wymienionej puli.
Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość ekstrakcji.
Tutaj, kupując kartą kredytową, wadą jest to, że po użyciu nie możemy zapłacić za 180 dni.
Chmura SHA-256 3.0 10 lat wynajmu - oznacza podstawowe wydobycie na okres pięciu lat, daje nam szybkość.
Cloud SHA-256 4.0 24 Hours Rental - szybsza droga, ale krótka.
Cloud Scrypt 24 Hours Rental - również krótka droga, dodaje nam ogólną prędkość, a poza tym dodaję do nas litecoin.
Od 25-10 zamiast GHS 3.0 5 Year Rental mamy dostępną GHS 4.0 w tym samym okresie. Wszystko jest po prostu ulepszone w ten sam sposób - przyjaciel powiedział, że dziś dostał większy kran.