Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Pliki instalacyjne na serwer

Autor Wiadomość
Post: #1
Pliki instalacyjne na serwer
Sprawdź:
Witam,

chce polaczyc sie z serwerem przez filezille. Moj dostawca serwera to hostinger.pl. W filezilli w polu "Serwer" mam wpisac IP czy nazwe serwera? Zreszta obojetnie co wpisuje to i ak sie nie chce polaczyc, w pilu nazwa uzytkownika i haslo wpisuje to co mam na hostingerze a w polu port co mam wpisac? Moze dlatego ze tam nic nie wpisalem ie chce sie polaczyc?

Pozdro Smile

Niby sie polaczylem i przesllem pliki le co dlej? Moglby ktos powiedziec jk krok po kroku zinstlowc joomle n hostingerze? Smile

dawkos23, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
Post: #2
RE: Pliki instalacyjne na serwer
Wszystko do polaczenia powino dojsc na e-mail Wink Port , haslo iitd
Post: #3
RE: Pliki instalacyjne na serwer
Na hostingerze czasami nie masz w CP instalator joomli ?

Tu masz tutka :

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=bJv5O_yq20M[/my-youtube]
Glosy: dawkos23 (+1)
Post: #4
RE: Pliki instalacyjne na serwer
(20-12-2013 08:22)Coristo napisał(a):  Na hostingerze czasami nie masz w CP instalator joomli ?

Tu masz tutka :

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=bJv5O_yq20M[/my-youtube]

Dzieki robilem wszystko jak ten ziom z tuta tylko ze jemu w pewnym momencie po polaczeniu z totalcommandera otworzyla sie w nowej zakladce ta jego strona a mi nie, nie wiem czemu

dawkos23, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
Post: #5
RE: Pliki instalacyjne na serwer
(20-12-2013 12:05)dawkos23 napisał(a):  Dzieki robilem wszystko jak ten ziom z tuta tylko ze jemu w pewnym momencie po polaczeniu z totalcommandera otworzyla sie w nowej zakladce ta jego strona a mi nie, nie wiem czemu

W pewnym momencie, wywróżę w jakim Wink Podaj miejsce filmu, w którym to się stało (czas - minuta i sekunda).

Dane do FTP na hostingerze są inne, niż te co w panelu. Hasło do FTP możesz sobie samemu ustalić, ale zostało one automatycznie wygenerowane i wysłane mailem, więc tam będziesz miał wszystko.
IP będzie faktycznie takie, jaki masz serwer, port będzie 21. Zamiast IP (prawdopodobnie) można użyć adresu. Login będzie pewnie typu "u<cyferki cyferki>", a hasło będzie losowym ciągiem znaków. Po założeniu serwera od razu musisz dostać mail z danymi.

Generalnie, to raczej się już przez ftp połączyłeś, skoro Total Commandera używasz, ale dla pewności wyjaśniłem. FileZillą powinno być dokładnie to samo Wink
Glosy: dawkos23 (+1)
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hosting/serwer z masowym mailingiem milo 4 2,795 03-12-2023 11:27
Ostatni post: Andrew_wojownik
  Hosting serwer ? csmods 3 2,935 04-03-2022 13:15
Ostatni post: xdax1
  serwer vps - darmowy, darmowy trial? Milionaree 1 3,239 29-07-2021 22:25
Ostatni post: twardy
  VPS z windows serwer SebxteR 1 3,620 09-09-2018 16:47
Ostatni post: twardy
  Serwer dedykowany z systemem windows Better_Faster 1 3,146 26-04-2018 06:29
Ostatni post: TheKing

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: