Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pliki instalacyjne na serwer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Pliki instalacyjne na serwer (/Temat-Pliki-instalacyjne-na-serwer-82154)



Pliki instalacyjne na serwer - dawkos23 - 20-12-2013 00:37

Witam,

chce polaczyc sie z serwerem przez filezille. Moj dostawca serwera to hostinger.pl. W filezilli w polu "Serwer" mam wpisac IP czy nazwe serwera? Zreszta obojetnie co wpisuje to i ak sie nie chce polaczyc, w pilu nazwa uzytkownika i haslo wpisuje to co mam na hostingerze a w polu port co mam wpisac? Moze dlatego ze tam nic nie wpisalem ie chce sie polaczyc?

Pozdro Smile

Niby sie polaczylem i przesllem pliki le co dlej? Moglby ktos powiedziec jk krok po kroku zinstlowc joomle n hostingerze? Smile


RE: Pliki instalacyjne na serwer - bolo9797 - 20-12-2013 07:11

Wszystko do polaczenia powino dojsc na e-mail Wink Port , haslo iitd


RE: Pliki instalacyjne na serwer - Coristo - 20-12-2013 08:22

Na hostingerze czasami nie masz w CP instalator joomli ?

Tu masz tutka :

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=bJv5O_yq20M[/my-youtube]


RE: Pliki instalacyjne na serwer - dawkos23 - 20-12-2013 12:05

(20-12-2013 08:22)Coristo napisał(a):  Na hostingerze czasami nie masz w CP instalator joomli ?

Tu masz tutka :

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=bJv5O_yq20M[/my-youtube]

Dzieki robilem wszystko jak ten ziom z tuta tylko ze jemu w pewnym momencie po polaczeniu z totalcommandera otworzyla sie w nowej zakladce ta jego strona a mi nie, nie wiem czemu


RE: Pliki instalacyjne na serwer - linoskoczek - 23-12-2013 12:58

(20-12-2013 12:05)dawkos23 napisał(a):  Dzieki robilem wszystko jak ten ziom z tuta tylko ze jemu w pewnym momencie po polaczeniu z totalcommandera otworzyla sie w nowej zakladce ta jego strona a mi nie, nie wiem czemu

W pewnym momencie, wywróżę w jakim Wink Podaj miejsce filmu, w którym to się stało (czas - minuta i sekunda).

Dane do FTP na hostingerze są inne, niż te co w panelu. Hasło do FTP możesz sobie samemu ustalić, ale zostało one automatycznie wygenerowane i wysłane mailem, więc tam będziesz miał wszystko.
IP będzie faktycznie takie, jaki masz serwer, port będzie 21. Zamiast IP (prawdopodobnie) można użyć adresu. Login będzie pewnie typu "u<cyferki cyferki>", a hasło będzie losowym ciągiem znaków. Po założeniu serwera od razu musisz dostać mail z danymi.

Generalnie, to raczej się już przez ftp połączyłeś, skoro Total Commandera używasz, ale dla pewności wyjaśniłem. FileZillą powinno być dokładnie to samo Wink