Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Witajcie, mam bardzo nietypowy problem z kontem PayPal mianowicie: moje konto zostało ograniczone i zakończono ze mną współpracę...
Konto mam od 2011 roku, zakładając je byłem pełnoletni, konto zweryfikowane, brak sporów/problemów, otrzymywałem na konto wypłaty z HYIP oraz reklam, oraz miałem przycisk dotacji na stronie aż tu nagle taki komunikat:
Odwoływałem się - bezskutecznie, nie łamałem regulaminu. Uważam że za dużo przelewów było jako gift i to nie pasowało Paypalowi...
Najlepsze jest to że dnia 27 października zakończyli ze mną współpracę a dnia 29 października otrzymałem kolejne ograniczenie za "multikonto", którego nie posiadam... Jak mogłem otrzymać ograniczenie jak zakończyli ze mną współpracę??
Czyżby specjalne mrożenie środków i obracanie nimi ?
Radzę omijać ten serwis płatności bo pewnego dnia możecie obudzić się z zamrożonymi środkami...
Czy kogoś spotkała podobna sytuacja ?
Pozdrawiam
Glosy:
30-10-2015 10:53
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
coś jednak musiało być nietak skoro zakończyli z Tobą współpracę. Prawdopodobnie rozeszło się o tą opcję "dotacji" na stronie
Sam korzystam z paypal od 2007 roku i sobie chwalę
Glosy:
30-10-2015 11:04
zgrexs
Aktywny
Liczba postów: 116
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
7 Forum Gold: 10.00
Tylko że przycisk dotacji wisiał od 2 lat, zero dotacji... Żadnej płatności nie otrzymałem przez ten przycisk a mimo tego dostałem ograniczenie za to:
Kod:
Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania musisz otrzymać wstępną zgodę
na akceptowanie płatności za udostępnianie plików, protokół BitTorrent oraz
strony internetowe grup dyskusyjnych lub inne podobne serwisy.
Napisałem odwołanie i...
Wyjaśnienie odwołania:
Cytat:Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania system PayPal nie może być wykorzystywany do wysyłania lub otrzymywania płatności za przedmioty, które popierają, promują, umożliwiają zaangażowanie innych w nielegalną działalność, a także wyjaśniają, jakie kroki należy wykonać w tym celu.
Czy moja strona złamała regulamin ?
Uważam że nie, bo nie oferuje udostępniania plików. Użyczam tylko swoje konto premium żeby inni mogli pobrać szybciej pliki...
Glosy:
30-10-2015 11:10
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
(30-10-2015 11:10)zgrexs napisał(a): Tylko że przycisk dotacji wisiał od 2 lat, zero dotacji... Żadnej płatności nie otrzymałem przez ten przycisk a mimo tego dostałem ograniczenie za to:
Kod:
Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania musisz otrzymać wstępną zgodę
na akceptowanie płatności za udostępnianie plików, protokół BitTorrent oraz
strony internetowe grup dyskusyjnych lub inne podobne serwisy.
Napisałem odwołanie i...
Wyjaśnienie odwołania:
Cytat:Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania system PayPal nie może być wykorzystywany do wysyłania lub otrzymywania płatności za przedmioty, które popierają, promują, umożliwiają zaangażowanie innych w nielegalną działalność, a także wyjaśniają, jakie kroki należy wykonać w tym celu.
Czy moja strona złamała regulamin ?
Uważam że nie, bo nie oferuje udostępniania plików. Użyczam tylko swoje konto premium żeby inni mogli pobrać szybciej pliki...
no właśnie użyczasz i to już wystarczy by rozwiązali umowę.
Także dobrze typowałem, że rozeszło się o "dotację"
Glosy:
30-10-2015 11:31
zgrexs
Aktywny
Liczba postów: 116
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
7 Forum Gold: 10.00
Czyli umieszczenie przycisku i to że nie otrzymałem przez niego żadnej dotacji przyczyniło się do ograniczenia konta... bo tak napisali w wyjaśnieniu.
Trochę się z nimi nie zgadzam i chciałem negocjować, ale nie da się.
Trudno się mówi, trzeba będzie poszukać alternatywy.
Glosy:
30-10-2015 11:57
mikuss
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 3,259
Dołączył: May 2015
Reputacja:
833 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.50
(30-10-2015 11:57)zgrexs napisał(a): Czyli umieszczenie przycisku i to że nie otrzymałem przez niego żadnej dotacji przyczyniło się do ograniczenia konta... bo tak napisali w wyjaśnieniu.
Trochę się z nimi nie zgadzam i chciałem negocjować, ale nie da się.
Trudno się mówi, trzeba będzie poszukać alternatywy.
bardziej poszło o użyczanie konta premium a przycisk dotacji swoje dołożył na stronie z opcją korzystania z Twojego premium.
W przypadku naruszenia zasad nie da się z nimi negocjować
Glosy:
30-10-2015 12:02
[T] r u a n [T]
Stały Bywalec
Liczba postów: 767
Dołączył: Feb 2012
Reputacja:
100 Forum Gold: 125.02