Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal ograniczone konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal ograniczone konto (/Temat-Paypal-ograniczone-konto-123223)



Paypal ograniczone konto - zgrexs - 30-10-2015 10:53

Witajcie, mam bardzo nietypowy problem z kontem PayPal mianowicie: moje konto zostało ograniczone i zakończono ze mną współpracę...
Konto mam od 2011 roku, zakładając je byłem pełnoletni, konto zweryfikowane, brak sporów/problemów, otrzymywałem na konto wypłaty z HYIP oraz reklam, oraz miałem przycisk dotacji na stronie aż tu nagle taki komunikat:
[Obrazek: 293dqw8.jpg]
Odwoływałem się - bezskutecznie, nie łamałem regulaminu. Uważam że za dużo przelewów było jako gift i to nie pasowało Paypalowi...
Najlepsze jest to że dnia 27 października zakończyli ze mną współpracę a dnia 29 października otrzymałem kolejne ograniczenie za "multikonto", którego nie posiadam... Jak mogłem otrzymać ograniczenie jak zakończyli ze mną współpracę??
Czyżby specjalne mrożenie środków i obracanie nimi ?
Radzę omijać ten serwis płatności bo pewnego dnia możecie obudzić się z zamrożonymi środkami...
Czy kogoś spotkała podobna sytuacja ?
Pozdrawiam


RE: Paypal ograniczone konto - mikuss - 30-10-2015 11:04

coś jednak musiało być nietak skoro zakończyli z Tobą współpracę. Prawdopodobnie rozeszło się o tą opcję "dotacji" na stronie
Sam korzystam z paypal od 2007 roku i sobie chwalę


RE: Paypal ograniczone konto - zgrexs - 30-10-2015 11:10

Tylko że przycisk dotacji wisiał od 2 lat, zero dotacji... Żadnej płatności nie otrzymałem przez ten przycisk a mimo tego dostałem ograniczenie za to:

Kod:
Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania musisz otrzymać wstępną zgodę
na akceptowanie płatności za udostępnianie plików, protokół BitTorrent oraz
strony internetowe grup dyskusyjnych lub inne podobne serwisy.

Napisałem odwołanie i...
Wyjaśnienie odwołania:
Cytat:Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania system PayPal nie może być wykorzystywany do wysyłania lub otrzymywania płatności za przedmioty, które popierają, promują, umożliwiają zaangażowanie innych w nielegalną działalność, a także wyjaśniają, jakie kroki należy wykonać w tym celu.

Przycisk dotacji był na stronie http://goo.gl/XXiyII

Czy moja strona złamała regulamin ?
Uważam że nie, bo nie oferuje udostępniania plików. Użyczam tylko swoje konto premium żeby inni mogli pobrać szybciej pliki...


RE: Paypal ograniczone konto - mikuss - 30-10-2015 11:31

(30-10-2015 11:10)zgrexs napisał(a):  Tylko że przycisk dotacji wisiał od 2 lat, zero dotacji... Żadnej płatności nie otrzymałem przez ten przycisk a mimo tego dostałem ograniczenie za to:

Kod:
Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania musisz otrzymać wstępną zgodę
na akceptowanie płatności za udostępnianie plików, protokół BitTorrent oraz
strony internetowe grup dyskusyjnych lub inne podobne serwisy.

Napisałem odwołanie i...
Wyjaśnienie odwołania:
Cytat:Zgodnie z Zasadami dopuszczalnego użytkowania system PayPal nie może być wykorzystywany do wysyłania lub otrzymywania płatności za przedmioty, które popierają, promują, umożliwiają zaangażowanie innych w nielegalną działalność, a także wyjaśniają, jakie kroki należy wykonać w tym celu.

Przycisk dotacji był na stronie http://goo.gl/XXiyII

Czy moja strona złamała regulamin ?
Uważam że nie, bo nie oferuje udostępniania plików. Użyczam tylko swoje konto premium żeby inni mogli pobrać szybciej pliki...
no właśnie użyczasz i to już wystarczy by rozwiązali umowę.
Także dobrze typowałem, że rozeszło się o "dotację"


RE: Paypal ograniczone konto - zgrexs - 30-10-2015 11:57

Czyli umieszczenie przycisku i to że nie otrzymałem przez niego żadnej dotacji przyczyniło się do ograniczenia konta... bo tak napisali w wyjaśnieniu.
Trochę się z nimi nie zgadzam i chciałem negocjować, ale nie da się.
Trudno się mówi, trzeba będzie poszukać alternatywy.


RE: Paypal ograniczone konto - mikuss - 30-10-2015 12:02

(30-10-2015 11:57)zgrexs napisał(a):  Czyli umieszczenie przycisku i to że nie otrzymałem przez niego żadnej dotacji przyczyniło się do ograniczenia konta... bo tak napisali w wyjaśnieniu.
Trochę się z nimi nie zgadzam i chciałem negocjować, ale nie da się.
Trudno się mówi, trzeba będzie poszukać alternatywy.

bardziej poszło o użyczanie konta premium a przycisk dotacji swoje dołożył na stronie z opcją korzystania z Twojego premium.
W przypadku naruszenia zasad nie da się z nimi negocjować


RE: Paypal ograniczone konto - [T] r u a n [T] - 30-10-2015 12:02

Niestety jeśli miałeś powiązaną kartę do konta to już jej nie 'odepniesz'. Jedno konto również mi zablokowali wraz z kartą.


RE: Paypal ograniczone konto - zgrexs - 30-10-2015 13:32

Nie miałem podpiętej karty.
[Obrazek: 1626tnb.jpg]
Sami nie wiedzą co chcą...
Po zalogowaniu na konto...
[Obrazek: 2jafggo.jpg]

Uważam że udostępnienie konta premium nie jest złamaniem regulaminu... według mnie jest to mocno naciągane.