Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(16-06-2014 14:09)infokasa napisał(a): Nie 15 a 24, i to indywidualna każdego decyzja czy mu się to opłaca czy nie
Mój błąd nie wiem ile bo nigdy nie liczyłem
Ale wiem że się nie opłaca klikać ale to moja opinia i masz rację że to indywidualna decyzja każdego z użytkowników, ale jak możesz zauważyć w system statistic>daily stats > Ads Recycled Today:
mało jest osób które klikają w te reklamy za 0,0005$ większość osób odrzuca je jak ja , ponieważ jest to kompletnie nie opłacalne
24X dajmy na to max 60 sec wychodzi 0,012$ w max 24 minuty wowwwwwwww
miesięcznie wychodzi 0,012$ x 30 dni == 0,36$ czyli musimy klikać 3 miesiące na jednego dolara dzień w dzień po max 24 minuty, co daje nam przy 90 dniach x 24 minuty jakieś 2160 minut =36 godzin za 1$.
Ps.Lepiej iść do pracy za 5 zł( Ochrona) i klikać te reklamy wtedy będziemy mieli i czas i kasę na inwestycję:xd
Przepraszam ale nie masz pojęcia o PV, podajesz wyliczenia które są niezgodne z prawdą, w Twoim poście nie ma nawet 1% rzetelnej informacji . Nie wiem skąd wziąłeś te informacje ale, wprowadzasz innych w błąd. Czasem milczenie jest złotem
(16-06-2014 15:33)Kam567 napisał(a): Żeby ulepszyć konto za 5 centów trzeba mieć jeszcze te 2500 bonusowych punktów ? To chyba sobie jeszcze trochę poczekam do ulepszenia tego konta Czy można jakoś kupić te bonusowe punkty z pieniędzy uzbieranych na paidverts? Czy jeżeli chce się ulepszyć to konto za 5 centów to trzeba klikać codziennie te reklamy z tymi punktami i czekać kiedy się uzbiera?
Tak konto VIP można kupić z pieniędzy uzbieranych na PV. Musisz uzbierać 1.05$, za 1$ kupić kampanię, otrzymasz wtedy 3100 BAP a za 0.05 konto VIP. Klikaj nawet te najmniejsze reklamy, grosz do grosza .... Najważniejsze to wytrwałość, początki zawsze są trudne i nie ma się co zniechęcać bo dzisiaj osoba która nic nie zainwestowala dostala reklamę z recyclingu za 0.98$. Jakby nie bylo, lepsze to niż klikać w niepewne buxy.
(16-06-2014 15:33)Kam567 napisał(a): Żeby ulepszyć konto za 5 centów trzeba mieć jeszcze te 2500 bonusowych punktów ? To chyba sobie jeszcze trochę poczekam do ulepszenia tego konta Czy można jakoś kupić te bonusowe punkty z pieniędzy uzbieranych na paidverts? Czy jeżeli chce się ulepszyć to konto za 5 centów to trzeba klikać codziennie te reklamy z tymi punktami i czekać kiedy się uzbiera?
Tak konto VIP można kupić z pieniędzy uzbieranych na PV. Musisz uzbierać 1.05$, za 1$ kupić kampanię, otrzymasz wtedy 3100 BAP a za 0.05 konto VIP. Klikaj nawet te najmniejsze reklamy, grosz do grosza .... Najważniejsze to wytrwałość, początki zawsze są trudne i nie ma się co zniechęcać bo dzisiaj osoba która nic nie zainwestowala dostala reklamę z recyclingu za 0.98$. Jakby nie bylo, lepsze to niż klikać w niepewne buxy.
Masz racje ja tez dostałem reklamę z recyklingu za 0.20$ aż się sam zdziwiłem więc samo ulepszenie i tak się oplaca bo za 5 centów dostajemy 1$ po jakimś czasie ....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014 01:18 przez MarketGlory.)
(16-06-2014 14:09)infokasa napisał(a): Nie 15 a 24, i to indywidualna każdego decyzja czy mu się to opłaca czy nie
Mój błąd nie wiem ile bo nigdy nie liczyłem
Ale wiem że się nie opłaca klikać ale to moja opinia i masz rację że to indywidualna decyzja każdego z użytkowników, ale jak możesz zauważyć w system statistic>daily stats > Ads Recycled Today:
mało jest osób które klikają w te reklamy za 0,0005$ większość osób odrzuca je jak ja , ponieważ jest to kompletnie nie opłacalne
24X dajmy na to max 60 sec wychodzi 0,012$ w max 24 minuty wowwwwwwww
miesięcznie wychodzi 0,012$ x 30 dni == 0,36$ czyli musimy klikać 3 miesiące na jednego dolara dzień w dzień po max 24 minuty, co daje nam przy 90 dniach x 24 minuty jakieś 2160 minut =36 godzin za 1$.
Ps.Lepiej iść do pracy za 5 zł( Ochrona) i klikać te reklamy wtedy będziemy mieli i czas i kasę na inwestycję:xd
Przepraszam ale nie masz pojęcia o PV, podajesz wyliczenia które są niezgodne z prawdą, w Twoim poście nie ma nawet 1% rzetelnej informacji . Nie wiem skąd wziąłeś te informacje ale, wprowadzasz innych w błąd. Czasem milczenie jest złotem
że co?? ja wprowadzam w błąd ludzi, chyba ty, to powiedź mi co jest nieprawdą w tym co napisałem????
bo widocznie nie mam pojęcia o PaidVerts a liczyć to chyba też nie umiem .Ja podałem wyliczenia do reklam po 0,0005$ które dostajemy(przynajmniej ja takie dostawałem 3 dni pod rząd z MICRO AP PACK za 50 PAB) i je od razu odrzucałem bo to strata czasu ale jak ktoś napisał powyżej to jest indywidualna decyzja każdego użytkownika jak ktoś chce i ma czas to sobie kliknie, ale ja nie mam zamiaru jak większość. Statystyki mówią same za siebie a nie innych. Nie mówię o reklamach które dostajemy po wykupieniu upgrada za $0.05 (recycler pro upgrade from your My Account), bo sam dostałem 0,20$ tylko o tych z MICRO AP PACK za 50 PAB( dostawałem same za 0,0005$ , raz może się trafiła większa)
Pokazał bym ci ile dostaniesz dziennie za 1 ad Pack ale cos mi nie chce dać, wciskam Request Micro Ad Pack chyba jakiś błąd programu, ale
i masz trochę racji mój błąd możesz mieć 2 ad Packi dziennie czyli zarobisz 0,72$ i jeszcze zwykle reklamy to może i będziesz miał 1$ w miesiąc nic nie inwestując ale czy to warte??? tracicie tylko czas, więc nie mów mi że nie mam pojęcia i wprowadzam kogoś w błąd bo jesteś śmieszny, ja staram się ludziom pomóc zarabiać w miarę przyzwoicie a nie zbierać 1$ nie wiadomo ile> Boli cię to że piszę prawdę i nikt ci się nie zarejestruje???
Bez inwestycji to jak szukanie igły w stogu siana. Wiedź że " Nie warto oszukiwać ludzi bo i tak w końcu się obudza i wtedy pozostaniesz, tylko ty sam i twoja wybujała wyobraźnia"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014 10:04 przez MarketGlory.)
Glosy:
17-06-2014 09:55
kolorpurpury
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja:
201 Forum Gold: 0.00
UP
Jeśli chodzi o zbieranie pierwszego dolara to jest to opłacalne nawet jeśli ma trwać miesiąc. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że niektórzy nie mają nawet tego 1$ na inwestycję lub nie mają jak go wpłacić. Są tacy co zwyczajnie zaczynają od zera. Ten pierwszy zarobiony dolar pozwoli im zarabiać coraz więcej, jeśli go reinwestują. Poza tym jeśli ktoś codziennie klika 8 reklam za 50 BAP to stopniowo dostaje lepsze reklamy, wiem bo z 4 - 5 dni klikałem bez inwestycji i uzbierałem 33 centy, więc nie jest tak źle akurat
Naprawdę warto nawet bawić się w to bez inwestycji bo można w nieco dłuższym czasie ale jednak dojść do przyzwoitych wyników
I jak widzisz nie ma tu ani w stopce mojego refflinka więc nie próbuję mamić ludzi bo nie każdy zaczyna NIE od zera
W programie jestem od niecałego miesiąca. Bez inwestycji z zewnątrz, bez poleconych. W tej chwili mam ok 15K BAP, czyli ilość pkt potencjalnie wartą 7,5 $. Nic nie wypłaciłam i jeszcze długo nie zamierzam. Każdego $ uzbieranego z reklam od razu inwestuję w kampanię. Zbieranie pierwszego dolara trwało ok 8dni, a ostatnie trzy kampanie za 1$ mogłam wykupywać co drugi dzień /dobre naliczenie a poza tym wskoczyłam wyższą grupę naliczeniową/. Jeżeli tak dalej pójdzie to za 2-3 tygodnie powinnam przekroczyć kolejny próg naliczeniowy, czyli 24K BAP.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014 11:55 przez myrne.)
rafi213
Uzależniony
Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja:
396 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
Każda strona pozwalająca zarobić jutro może przestać istnieć
Ja weszłam bez inwestycji 1,5 lub 2 tygodnie temu i dzisiaj kupuję już 3 kampanię. Oczywiście z inwestycją szybciej zaczniemy zarabiać większe kwoty ale bez inwestycji też da się do tego dojść, tylko zajmie nam to miesiąc dłużej. Jest to kwestia indywidualna i jak ktoś będzie chciał inwestować to zainwestuje. Ja nie czuję takiej potrzeby i wolę zainwestować te pieniądze gdzieś indziej
Ok dziękuję wszystkim Dzisiaj nawet mi się trafiła reklama za 0,11 $ bez inwestycji, a w paidverts jestem od 2,3 dni więc chyba nadal będę próbował, jeżeli stronka nie padnie może coś się uda zarobić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014 14:27 przez Kam567.)