Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(17-06-2014 09:55)MarketGlory napisał(a): że co?? ja wprowadzam w błąd ludzi, chyba ty, to powiedź mi co jest nieprawdą w tym co napisałem????
bo widocznie nie mam pojęcia o PaidVerts a liczyć to chyba też nie umiem .Ja podałem wyliczenia do reklam po 0,0005$ które dostajemy(przynajmniej ja takie dostawałem 3 dni pod rząd z MICRO AP PACK za 50 PAB) i je od razu odrzucałem bo to strata czasu ale jak ktoś napisał powyżej to jest indywidualna decyzja każdego użytkownika jak ktoś chce i ma czas to sobie kliknie, ale ja nie mam zamiaru jak większość. Statystyki mówią same za siebie a nie innych. Nie mówię o reklamach które dostajemy po wykupieniu upgrada za $0.05 (recycler pro upgrade from your My Account), bo sam dostałem 0,20$ tylko o tych z MICRO AP PACK za 50 PAB( dostawałem same za 0,0005$ , raz może się trafiła większa)
Pokazał bym ci ile dostaniesz dziennie za 1 ad Pack ale cos mi nie chce dać, wciskam Request Micro Ad Pack chyba jakiś błąd programu, ale
i masz trochę racji mój błąd możesz mieć 2 ad Packi dziennie czyli zarobisz 0,72$ i jeszcze zwykle reklamy to może i będziesz miał 1$ w miesiąc nic nie inwestując ale czy to warte??? tracicie tylko czas, więc nie mów mi że nie mam pojęcia i wprowadzam kogoś w błąd bo jesteś śmieszny, ja staram się ludziom pomóc zarabiać w miarę przyzwoicie a nie zbierać 1$ nie wiadomo ile> Boli cię to że piszę prawdę i nikt ci się nie zarejestruje???
Bez inwestycji to jak szukanie igły w stogu siana. Wiedź że " Nie warto oszukiwać ludzi bo i tak w końcu się obudza i wtedy pozostaniesz, tylko ty sam i twoja wybujała wyobraźnia"
Nie masz pojęcia i trochę szkoda mojego czasu żeby Tobie tłumaczyć, ale może dzięki temu uratuję kilka osób przed rejestracją z Twojego refa.
Micro adpack kosztuje 50 BAP, dostępne są 2 dziennie. Każdy z nich zawiera 12 reklam o łącznej wartości 50BAP czyli 0,025$, przyjmując że miesiąc średnio ma 30 dni uzyskamy dzięki wykorzystaniu tej opcji 1,5$ spieniężonych BAP w miesiącu.
Jeśli chodzi o darmowe konta sprawdziłem z jednym z moich poleconych i w ciągu 5 dni można uzbierać 1$, potem przy odpowiednim prowadzeniu konta i wykorzystaniu wszystkich metod zarobkowych jakie daje nam PV (bo nie są to tylko kampanie) konto rozwija się znacznie szybciej.
Jeśli kupię "premium" za 10$, gdzie mogę wybrać określoną minimalną wartość reklamy, załóżmy: 0,49$. To będę mieć chociaż 2-3 dziennie, jeśli teraz nie mam takich w ogóle?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2014 18:02 przez Artiis.)
Glosy:
17-06-2014 18:02
kolorpurpury
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja:
201 Forum Gold: 0.00
(17-06-2014 18:02)Artiis napisał(a): Jeśli kupię "premium" za 10$, gdzie mogę wybrać określoną minimalną wartość reklamy, załóżmy: 0,49$. To będę mieć chociaż 2-3 dziennie, jeśli teraz nie mam takich w ogóle?
Pewnie musisz mieć dość dużo BAP, żeby takie reklamy dostać. To wykupowanie minimalnego nie opłaca się przy niskich kwotach
Ktoś tam wyżej pisał, że się nie opłaca darmowego konta rozwijać bo ta strona szybko padnie
Polecam poświęcić trochę czasu na policzenie pewnych rzeczy i zrozumiecie, że tak szybko to paidverts nie padnie
Oni wręcz trzepią na tym konkretną kasę i będzie ona tym większa im dłużej będą działać.
Wymienię jeden z wielu powodów:
Użytkownicy chcący otrzymywać dobrze płatne reklamy (które zabierają też dużo BAP) muszą się trzymać na odpowiednim poziomie, czyli posiadać dużo BAP. Więc mają tak jakby zamrożoną dużą kasę w postaci BAP, którą raczej będą trzymać na tym poziomie.
Jak ktoś potrafi wyciągnąć z tego wniosek i wie o co chodzi to dobrze, jeśli nie to ja nie będę tego tłumaczył a jak ktoś tego nie rozumie to traci czas w internecie próbując zarabiać
Oni za nic nie płacą W dodatku w reklama u nich jest znacznie skuteczniejsza niż w buxach czy autosurfach chociażby dzięki 3 linijkom tekstu
Glosy:
17-06-2014 18:23
Artiis
Stały Bywalec
Liczba postów: 654
Dołączył: Apr 2008
Reputacja:
228 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.00
Nie kupuj tego filtra za 10$. Chcesz włożyć w reklamę 30$, więc przez 10 dni rano będziesz otrzymywał reklamy wartości 0,3$. Jeżeli ustawisz filtr na o,49$, to tych reklam nie dostaniesz i opóźnisz czas zwrotu. Filtra nie zakładają nawet osoby, które zainwestowały setki dolarów. Poza tym, żeby zmienić jego ustawienia, będziesz musiał wpłacić kolejne 10$.
Glosy:
17-06-2014 19:19
dorbiel
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 987
Dołączył: Mar 2013
Reputacja:
118 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 100.00
(17-06-2014 18:34)Artiis napisał(a): Ja tam zamierzam wpłacić:
40$
10$ - na PREMIUM
30$ - na wykup reklam
5$ - już wpłaciłem i klikam w reklamy
Związku z wykupem premium, kiedy osiągnę 155%?
Chyba coś nie zrozumialeś, za 10$ nie kupuje się konta "premium" tylko filtr żeby nie dostawać śmieciowych reklam. Zastanow sie czy Ci się to opłaca, czy nie lepiej za to kupić kampanii, i więcej zarabiać. Bo za kupienie filtra nic nie dostajesz pozatym, że nie dostajesz malych reklam. Już ktoś napisal w którymś z poprzednich postow że jest to dobre dla "dużych inwestorow" Ale to jest tylko moje zdanie, każdy robi jak mu wygodnie. I nie pytaj kiedy osiągniesz 155% bo nikt nie jest w stanie Ci tego dokladnie powiedzieć.
Glosy:
17-06-2014 19:33
redo
Aktywny
Liczba postów: 151
Dołączył: May 2014
Reputacja:
6 Forum Gold: 0.00
Ja ci radze nie inwestuj. Zainwestowałem 21$ i to były tylko stracone pieniądze i już mi się chyba nigdy nie zwrócą bo ten system jest bez sensu. Powinno nie zabierać BAP za reklamy no bo jak mam zarabiać więcej skoro 1$ potrzebny do zainwestowania w kampanie kosztuje 2000 BAP i jest się na plusie tylko 1100 BAP ? Zanim zdobędę kilkaset tysięcy BAP, żeby zarabiać przynajmniej 5$ dziennie, które by mnie w pełni satysfakcjonowały to zajmie bardzo długo.
(17-06-2014 19:56)redo napisał(a): Ja ci radze nie inwestuj. Zainwestowałem 21$ i to były tylko stracone pieniądze i już mi się chyba nigdy nie zwrócą bo ten system jest bez sensu. Powinno nie zabierać BAP za reklamy no bo jak mam zarabiać więcej skoro 1$ potrzebny do zainwestowania w kampanie kosztuje 2000 BAP i jest się na plusie tylko 1100 BAP ? Zanim zdobędę kilkaset tysięcy BAP, żeby zarabiać przynajmniej 5$ dziennie, które by mnie w pełni satysfakcjonowały to zajmie bardzo długo.
Najlepiej, jak na to odpowie ktoś, kto zainwestował więcej i minęło trochę czasu.
Osobiście wszedłem z $32 w sobotę, póki co odrobiłem $3+ po tych paru dniach i utrzymuję stałą ilość bap. Mam nadzieję, że będzie dobrze
(17-06-2014 19:56)redo napisał(a): Ja ci radze nie inwestuj. Zainwestowałem 21$ i to były tylko stracone pieniądze i już mi się chyba nigdy nie zwrócą bo ten system jest bez sensu. Powinno nie zabierać BAP za reklamy no bo jak mam zarabiać więcej skoro 1$ potrzebny do zainwestowania w kampanie kosztuje 2000 BAP i jest się na plusie tylko 1100 BAP ? Zanim zdobędę kilkaset tysięcy BAP, żeby zarabiać przynajmniej 5$ dziennie, które by mnie w pełni satysfakcjonowały to zajmie bardzo długo.
Najlepiej, jak na to odpowie ktoś, kto zainwestował więcej i minęło trochę czasu.
Osobiście wszedłem z $32 w sobotę, póki co odrobiłem $3+ po tych paru dniach i utrzymuję stałą ilość bap. Mam nadzieję, że będzie dobrze
Poszukaj forum, gdzie wypowiadają się osoby z czołówki najlepiej zarabiających, m.in. ScamKiller i kamil333. Dużo się dowiesz.
Glosy:
17-06-2014 20:35
dorbiel
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 987
Dołączył: Mar 2013
Reputacja:
118 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 100.00
(17-06-2014 19:56)redo napisał(a): Ja ci radze nie inwestuj. Zainwestowałem 21$ i to były tylko stracone pieniądze i już mi się chyba nigdy nie zwrócą bo ten system jest bez sensu. Powinno
nie zabierać BAP za reklamy no bo jak mam zarabiać więcej skoro 1$ potrzebny do zainwestowania w kampanie kosztuje 2000 BAP i jest się na plusie tylko 1100 BAP ? Zanim zdobędę kilkaset tysięcy BAP, żeby zarabiać przynajmniej 5$ dziennie, które by mnie w pełni satysfakcjonowały to zajmie bardzo długo.
**redo** Postawileś sobie za cel zniechęcać innych? Większość ludzi na tym forum zarabia i są zadowoleni ale nie Ty. Moim zdaniem radzić może ten, kto wie cokolwiek na temat serwisu i zarabiania a Ty zamiast poczytać na forach, posłuchać wskazówek ludzi znających temat, tylko biadolisz i stawiasz warunki. Niestety, same gołąbki nie lecą do gąbki.