Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
(12-02-2014 15:53)malpa2 napisał(a): Widać ktoś cię bardzo nie lubi... albo komuś zaszedłeś za skórę... Wal na policje, może akurat się coś uda wskórać, a na drugi raz nie wymieniaj się z byle kim i byle jak..
Człowiek o tyle mądrzejszy, że drugi raz tego samego błędu nie popełni.
Okej, wczoraj otrzymałem pismo. Prokuratura zajęła się sprawa, wiec jest nadzieja, ze dojdzie do pomyślnego zakończenia..
Tak, trochę śmiech, ze trzeba było czekać pół roku.. Ale być może - było warto..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2014 14:54 przez Krissu.)
Tak więc, sprawa zakończyła się na moją korzyść. Przed świętami odbyła się rozprawa w sądzie, na której zjawić się nie musiałem, oficjalnego pisma nie dostałem, jednak dzisiaj moim oczom ukazał się przelew z niespodziewanego źródła. Oszustem okazał się młody chłopak, który chyba sam do końca nie wiedział, co robił. Cóż - mam nadzieję, że będzie ich coraz mniej.
Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.