Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →

Nowy wygląd Zarabiam.com — zobacz, co się zmieniło →


Wątek zamknięty 
[Nieaktualne]Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...

Autor Wiadomość
Post: #1
Information [Nieaktualne]Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
Sprawdź:
Moje konto zostało zbanowane... Zostałem wykreślony z listy klanowiczy... Nie pytajcie się dlaczego... Jak ktoś chce się dowidzieć czemu to niech się zapyta Marella... Nie mam do niego o to zbyt wiele pretensji... Zajebałem mu konto które oddam... Pewnie was to ch0j obchodzi no ale napiszę tego posta =] Marello bez zgody Puckiego (CL mojego byłego klanu) wykreślił mnie z listy klanowiczy... Sam chciałem się wypisać ale dopiero w listopadzie... Może i dobrze że mnie wyrzucił... Zamiast mnie (100% farta - 0% skilla) przyjdzie jakiś Non Steam i będzie tak jak z kilkoma innymi osobami - zostanie wyrzucony z klanu po 2 tygodniach... Pucki jako CL sam wszystkiego nie ogarnie... Pracuje na zmiany więc go rozumiem... Marello ma w dupie ten klan... To dzięki niemu kolejne Spary (lub ClanWary jak kto woli) kończyły się przegraną... Nie mamy taktyki... Skład był wybierany na szybko - kto był na TS !!! "Maniew możesz grać ??? No mogę [...]. No to dawaj LFE do nicku i wbijaj na serwa !!!" <- Jeden z cytatów podczas CW. Taktyka to "2 na A, reszta na B"... Może po tym poście coś zmieni... Ja się z tego klanu ulatniam... Admina też mi weźcie bo były do mnie pretensje "K*rwa Satan jebany neosie !!! Czemu go zbanowałeś ??? Mogłeś screeny robić !!!" No taaa kurfa... Screeny na aima i do tego cziterowi który na serwie czitował już wiele razy... Ale ch0j z tym... Mam w dupie ten klan... Napewno kiedyś jeszcze się spotkamy na CS... Jeszcze pozdro dla całego klanu LFE który będzie zawsze przegrywał jeżeli szanowny vCL nic z tym nie zrobi...[ten post jest pisany z multikonta użyszkodnika Satan...] Napewno nie będziecie po mnie płakać... Narqa panowie !!!

Póki nie mam bana to jeszcze coś napiszę... Treningi = 2 w tygodniu... To nie były treningi... To była gra 4Fun... Nie opracowywaliśmy taktyki... Graliśmy...
Post: #2
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
nie chce mi się czytać, ale proponuję iść do mamusi po chusteczke do nosa
Post: #3
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
już dawno byłem i muszę powiedzieć że fajna jest ta chusteczka... taka 3 warstwowa xD a szkoda że niechce ci się czytać... pewnie zostałeś obdarzony darem głupoty i poziomem iq poniżej 50 =]
Post: #4
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
dokladnie ,

i jeszcze jedno - spier.....
Post: #5
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
[Obrazek: 1259080250_by_Qwers_500.jpg]

Wsadź sobie w dupę to parszywe konto jak Ci się nie podoba moja decyzja co do wywalenia ciebie z klanu napisz do CL ja określam się jasno JESTEŚ DLA MNIE ZEREM, co do plucia się o sparingi to raczej masz znikome pojęcie o Cs z resztą sam o tym wiesz jak grasz... Ustalanie składów? Nie ma innego wyjścia niż na TS ponieważ w tematach jest mała aktywność a nie będę grał z osobami które nie mają TS bo niby jak miałbym z nimi rozmawiać? przez Cs ? Widziałeś kiedyś klan który gada między sobą przez Cs'a? Kolejna sprawa taktyka dwóch na A trzech na B przy naszym stopniu zaawansowania klanu nie wiedzę potrzeby ustalania innej ale zawsze istnieje możliwość wspólnej współpracy tj. Marel może zagramy teraz tak? A nie że jak nie powiem to nikt nie wie co ma robić i jak ja nie pokieruje za rączkę to jest źle i nikt nie może się odnaleźć. Satan to jest ZYCIE ja za tobą nie będę płakał jak wjebałeś się w gówno to teraz sobie wąchaj.

[Obrazek: 50_CENT_Vector_Signature_by_mikevectores.png]
Post: #6
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
Ale o co chodzi bo ja nie kminie co się stało, czemu satan ma bana i w ogóle hmm?
Może nie zaglądam na TS'a ale takie rzeczy się dzieją....
Post: #7
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
Reprezentuje grupę wyzwolenia Satana spod bana! WOLNOSC dla Satana! Satan ma bana?! Czy Bóg nieistnieje? Sad
PS. Ku pamięci Satana w niedziele o godzinie 11:00 odprawiana będzie na TSie msza... Czarna masza... Dziękuje.
Post: #8
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
(13-10-2010 21:53)maniew napisał(a):  Reprezentuje grupę wyzwolenia Satana spod bana! WOLNOSC dla Satana! Satan ma bana?! Czy Bóg nieistnieje? Sad
PS. Ku pamięci Satana w niedziele o godzinie 11:00 odprawiana będzie na TSie msza... Czarna masza... Dziękuje.

Widzę że ładna szopkę sobie nakręcacie nie znając całej sytuacji.

[Obrazek: 50_CENT_Vector_Signature_by_mikevectores.png]
Post: #9
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
No przecież Satan wyjaśnił wszystko, hm? Uważam,że to cholernie nie fair jak postapił, zachował się jak ostatni palant :/ można mu za to dać warna, bloknąć na jakiś czas... ala na stałe? Myślę,że to jest Wasz osobisty problem, i lockerz nie powinniście do tego tak mieszać..
Post: #10
RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę...
(14-10-2010 07:48)olennnkaaa napisał(a):  No przecież Satan wyjaśnił wszystko, hm? Uważam,że to cholernie nie fair jak postapił, zachował się jak ostatni palant :/ można mu za to dać warna, bloknąć na jakiś czas... ala na stałe? Myślę,że to jest Wasz osobisty problem, i lockerz nie powinniście do tego tak mieszać..

Popieram ; )
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Nieaktualne]Hardy vs Satan Mr.Hardy 4 5,240 19-03-2011 09:16
Ostatni post: Marello
  [Nieaktualne]Satan vs Paskur - Rewanż Satan 36 13,678 19-03-2011 09:16
Ostatni post: Marello
  [Nieaktualne]Satan vs Paskur Satan 5 4,753 19-03-2011 09:16
Ostatni post: Marello
  [Nieaktualne]Satan vs Marello Satan 2 2,818 19-03-2011 09:16
Ostatni post: Marello
  [Nieaktualne]Serwer CS zarabiam.com już jest! Marello 43 15,436 19-03-2011 09:15
Ostatni post: Marello

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: