Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... (/Temat-Nieaktualne-Ja-tym-panom-juz-dziekuje-Satan-Odchodze-14964)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - UnNaMeD - 13-10-2010 21:08

Moje konto zostało zbanowane... Zostałem wykreślony z listy klanowiczy... Nie pytajcie się dlaczego... Jak ktoś chce się dowidzieć czemu to niech się zapyta Marella... Nie mam do niego o to zbyt wiele pretensji... Zajebałem mu konto które oddam... Pewnie was to ch0j obchodzi no ale napiszę tego posta =] Marello bez zgody Puckiego (CL mojego byłego klanu) wykreślił mnie z listy klanowiczy... Sam chciałem się wypisać ale dopiero w listopadzie... Może i dobrze że mnie wyrzucił... Zamiast mnie (100% farta - 0% skilla) przyjdzie jakiś Non Steam i będzie tak jak z kilkoma innymi osobami - zostanie wyrzucony z klanu po 2 tygodniach... Pucki jako CL sam wszystkiego nie ogarnie... Pracuje na zmiany więc go rozumiem... Marello ma w dupie ten klan... To dzięki niemu kolejne Spary (lub ClanWary jak kto woli) kończyły się przegraną... Nie mamy taktyki... Skład był wybierany na szybko - kto był na TS !!! "Maniew możesz grać ??? No mogę [...]. No to dawaj LFE do nicku i wbijaj na serwa !!!" <- Jeden z cytatów podczas CW. Taktyka to "2 na A, reszta na B"... Może po tym poście coś zmieni... Ja się z tego klanu ulatniam... Admina też mi weźcie bo były do mnie pretensje "K*rwa Satan jebany neosie !!! Czemu go zbanowałeś ??? Mogłeś screeny robić !!!" No taaa kurfa... Screeny na aima i do tego cziterowi który na serwie czitował już wiele razy... Ale ch0j z tym... Mam w dupie ten klan... Napewno kiedyś jeszcze się spotkamy na CS... Jeszcze pozdro dla całego klanu LFE który będzie zawsze przegrywał jeżeli szanowny vCL nic z tym nie zrobi...[ten post jest pisany z multikonta użyszkodnika Satan...] Napewno nie będziecie po mnie płakać... Narqa panowie !!!

Póki nie mam bana to jeszcze coś napiszę... Treningi = 2 w tygodniu... To nie były treningi... To była gra 4Fun... Nie opracowywaliśmy taktyki... Graliśmy...


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Monster - 13-10-2010 21:18

nie chce mi się czytać, ale proponuję iść do mamusi po chusteczke do nosa


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Satan - 13-10-2010 21:23

już dawno byłem i muszę powiedzieć że fajna jest ta chusteczka... taka 3 warstwowa xD a szkoda że niechce ci się czytać... pewnie zostałeś obdarzony darem głupoty i poziomem iq poniżej 50 =]


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Driver - 13-10-2010 21:23

dokladnie ,

i jeszcze jedno - spier.....


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Marello - 13-10-2010 21:25

[Obrazek: 1259080250_by_Qwers_500.jpg]

Wsadź sobie w dupę to parszywe konto jak Ci się nie podoba moja decyzja co do wywalenia ciebie z klanu napisz do CL ja określam się jasno JESTEŚ DLA MNIE ZEREM, co do plucia się o sparingi to raczej masz znikome pojęcie o Cs z resztą sam o tym wiesz jak grasz... Ustalanie składów? Nie ma innego wyjścia niż na TS ponieważ w tematach jest mała aktywność a nie będę grał z osobami które nie mają TS bo niby jak miałbym z nimi rozmawiać? przez Cs ? Widziałeś kiedyś klan który gada między sobą przez Cs'a? Kolejna sprawa taktyka dwóch na A trzech na B przy naszym stopniu zaawansowania klanu nie wiedzę potrzeby ustalania innej ale zawsze istnieje możliwość wspólnej współpracy tj. Marel może zagramy teraz tak? A nie że jak nie powiem to nikt nie wie co ma robić i jak ja nie pokieruje za rączkę to jest źle i nikt nie może się odnaleźć. Satan to jest ZYCIE ja za tobą nie będę płakał jak wjebałeś się w gówno to teraz sobie wąchaj.


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Zythus - 13-10-2010 21:34

Ale o co chodzi bo ja nie kminie co się stało, czemu satan ma bana i w ogóle hmm?
Może nie zaglądam na TS'a ale takie rzeczy się dzieją....


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - maniew - 13-10-2010 21:53

Reprezentuje grupę wyzwolenia Satana spod bana! WOLNOSC dla Satana! Satan ma bana?! Czy Bóg nieistnieje? Sad
PS. Ku pamięci Satana w niedziele o godzinie 11:00 odprawiana będzie na TSie msza... Czarna masza... Dziękuje.


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Marello - 13-10-2010 22:13

(13-10-2010 21:53)maniew napisał(a):  Reprezentuje grupę wyzwolenia Satana spod bana! WOLNOSC dla Satana! Satan ma bana?! Czy Bóg nieistnieje? Sad
PS. Ku pamięci Satana w niedziele o godzinie 11:00 odprawiana będzie na TSie msza... Czarna masza... Dziękuje.

Widzę że ładna szopkę sobie nakręcacie nie znając całej sytuacji.


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - olennnkaaa - 14-10-2010 07:48

No przecież Satan wyjaśnił wszystko, hm? Uważam,że to cholernie nie fair jak postapił, zachował się jak ostatni palant :/ można mu za to dać warna, bloknąć na jakiś czas... ala na stałe? Myślę,że to jest Wasz osobisty problem, i lockerz nie powinniście do tego tak mieszać..


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - DDK - 14-10-2010 09:29

(14-10-2010 07:48)olennnkaaa napisał(a):  No przecież Satan wyjaśnił wszystko, hm? Uważam,że to cholernie nie fair jak postapił, zachował się jak ostatni palant :/ można mu za to dać warna, bloknąć na jakiś czas... ala na stałe? Myślę,że to jest Wasz osobisty problem, i lockerz nie powinniście do tego tak mieszać..

Popieram ; )