Nie chcę tutaj bronić Matiopa, bo to nie jest nasz oficjalny Mentor, natomiast skłaniałbym się tutaj ku temu, by wysłuchiwać opinii osób, które z jego usług korzystały

Tak będzie najprościej.
U nas Mentorem może zostać "każdy", kto ma zasadniczą wiedzę pozwalającą wprowadzić w PPA lub specjalizuje się w jakiejś konkretnej dziedzinie. W końcu jeśli ktoś chce pomagać, to czemu mu tego nie upraszczać? natomiast jeśli ktoś nie chce ryzyka, to ma Krypę i termika. W końcu im większy wybór, to tym korzystniej dla Użytkowników, bowiem rodzi się konkurencja.
Ważne są również Wasze opinie odnośnie ich pracy, bowiem to dzięki nim inni Użytkownicy podejmują decyzję o wyborze Mentora! 
W końcu mi również zależy (a może nawet bardziej!), by pomocy Użytkownikom udzielały osoby w sposób maksymalnie merytoryczny i profesjonalny.